IMPORTANT SITES


The Office Of Supreme Leader

The Office Of President


Kerman Governor Data Base

LIST

گالری تصاویر

No images
سرپرست مرکز کوهبنان: درصد قابل توجهی از مهارت آموزان فنی و حرفه ای، فارغ التحصیلان دانشگاهی هستند
Monday, 19 August 2013 10:45
There are no translations available.

altبه گزارش روابط عمومی اداره کل اموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، معین باقری مسئول مرکز آموزش فنی و حرفه ای کوهبنان گفت:اهمیت و ضرورت توسعه آموزش‌های فنی و حرفه‌ای به عنوان یکی از شاخه‌های توسعه و ابزارهای تحقیق برنامه‌های توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی در کشور بر کسی پوشیده نیست.وی افزود: تامین نیروی متخصص و ماهر برای اجرای هر برنامه ضرورتی امکان‌ناپذیر است که بدون توجه به آن سرمایه‌گذاری‌های مادی و انسانی به هدر می‌رود.


باقری تصریح کرد: ‌آموزش‌های فنی و حرفه‌ای سعی در ارائه مهارت خاص به کارآموزان دارد و در محیطی مشابه فضای واقعی فعالیت کسب و کار انجام می‌شود و این آموزش‌ها فراگیران را برای ورود به بازار کار بر ‌اساس نیاز و مهارت صنعت و تخصص مربوطه آماده می‌سازد...

Read more...
 
نفرات برتر مسابقات قران کارکنان آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان مشخص شدند
Tuesday, 06 August 2013 08:27
There are no translations available.

altalt به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، منوچهر کارآموزیان مسئول ستاد اقامه نماز این اداره کل از مشخص شدن نفرات برتر مسابقات قرآنی کارکنان اموزش فنی و حرفه ای استان خبر داد.

وی گفت: عفت مقدم از مرکز کوهبنان در رشته حفظ جز یک خواهران، اعظم جوشایی از مرکز بم در رشته تفسیر سوره نور و احمد بنی اسدی در رشته صوت و لحن و محمد علی شیخ اسدی در رشته حفظ جز یک برادران هر دو از اداره کل بعنوان نفرات برتر مسابقات قرآنی این اداره کل انتخاب شدند.


کارآموزیان افزود: این افراد جهت مسابقات کشوری کارکنان سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور...

Read more...
 
تقدیر نایب رئیس کمیسیون اقتصادی از افتخارآفرین مسابقات جهانی مهارت آلمان
Tuesday, 06 August 2013 07:06
There are no translations available.

altaltنایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با حضور در منزل امین ایرانمنش دارنده مدال افتخار المپیاد جهانی مهارت 2013 آلمان در رشته فناوری اتومبیل از وی تقدیر کرد.

در این دیدار دکتر محمدرضا پورابراهیمی نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به کار بزرگ تیم ملی المپیاد مهارت در مسابقات جهانی آلمان گفت: با توجه به امکانات کشورهای پیشرفته در مقابل ایران و تحریم ها این موفقیت بسیار ارزشمند است.

وی با تاکید بر هوش و ذکاوت و توانمندی جوانان ایرانی در عرصه های بین المللی تصریح کرد: باید سازمان آموزش فنی و حرفه ای تدابیری بیندیشد که از ظرفیت عظیم این جوانان نخبه استفاده بهینه صورت گیرد.نماینده کرمان وراور در مجلس شورای اسلامی افزود: شما سدشکنی کردید و باید بچه های دیگر نیز تشویق و ترغیب شوند تا راه این افتخار آفرینی...

Read more...
 
تجلیل از افتخارآفرینان مهارت در ضیافت سیمای کرمان
Saturday, 03 August 2013 07:44
There are no translations available.

altبرنامه تلویزیونی ضیافت سیمای مرکز کرمان در هفته ملی مهارت با حضور نخبگان و کارکنان آموزش فنی و حرفه ای برگزار شد.به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، در این برنامه که همزمان با شب های ماه مبارک رمضان برگزار می شود، دکتر مهدی ابراهیمی نژاد مدیرکل اموزش فنی و حرفه ای استان کرمان گفت: راه حل بسیاری از مشکلات جامعه آموزش های مهارتی است.وی با اشاره به کسب مدال افتخار آقای امین ایرانمنش در مسابقات جهانی 2013 آلمان در رشته فناوری اتومبیل که برای اولین بار ...

Read more...
 
استاندار کرمان در بازدید از آموزش های فنی و حرفه ای : آموزش های فنی و حرفه ای حلال مشکل بیکاری در جامعه
Wednesday, 31 July 2013 10:13
There are no translations available.

altاسماعیل نجار از بخش های مختلف مجتمع مراکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان کرمان بازدید کرد و از نزدیک با روند فعالیت کارآموزان و کارگاه ها آشنا شد.وی در پایان بازدید و در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوال خبرنگار مهر توسعه آموزش های فنی و حرفه ای را حلال مشکل اشتغال در جامعه دانست و گفت: نظام آموزشی در سطح مدارس و دانشگاه ها عمدتا به صورت تئوریک است و فارغ التحصیلان برای ورود به بازار کار باید تخصص های لازم را بدست آورند.

استاندار کرمان آموزش های فنی و حرفه ای را لازمه حرفه اموزی و کسب مهارت در جامعه ....

Read more...
 
توانائی ام را بنگر نه معلولیتم را/ تاسیس اولین آموزشگاه آزاد فنی وحرفه ای در زرند توسط معلولین
Saturday, 20 July 2013 07:59
There are no translations available.

همزمان با  ماه مبارک رمضان با حضور فرماندار و مسئولین اجرائی، آموزشگاه صنایع دستی زردخت کویر زرند بامجوز رسمی سازمان آموزش فنی وحرفه ای با مدیریت خانم مسعود زاده معلول ویلچری افتتاح شد.

در این مراسم رضا کرمی فرماندار زرند ضمن ابرازخرسندی از این حرکت و ارائه مطالبی از وضعیت خدمت رسانی به معلولین درشهرستان زرنداظهار داشت: خانم مسعود زاده نقش موثری در ترویج فرهنگ پته درشهرستان داشته وشاگردان زیادی را دراین زمینه تربیت نموده است.وی ابراز امیدواری نمود که در اینده در  بحث واگذاری زمین وتسهیلات ساخت وساز فضای آموزشگاه از وی حمایت های بیشتری به عمل آید.

در ادامه مهرداد مداحی نژاد رئیس مرکز آموزش فنی وحرفه ای شهرستان زرند ضمن ارائه گزارشی کوتاه از نحوه واگذاری آموزشهای مهارتی وخدماتی به بخش خصوصی وحذف رشته های رایگان در مراکز دولتی توسط سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور، گفت: اضافه شدن یکی از معلولین به جمع موسسین آموزشگاه های آزاد باعث افتخار ومایه خیر وبرکت است.

وی افزود: خانم مسعود زاده ...

Read more...
 
افتخارآفرینی امین ایرانمنش مهارت آموز کرمانی در مسابقات جهانی آلمان
Wednesday, 17 July 2013 09:43
There are no translations available.

altامین ایرانمنش مهارت آموز کرمانی در رشته فناوری اتومبیل موفق به کسب مدال افتخار از چهل و دومین دوره مسابقات جهانی مهارت آلمان شد.

دکتر مهدی ابراهیمی نژاد مدیرکل اموزش فنی و حرفه ای استان کرمان با اعلام این خبر گفت: این نخبه کرمانی که دو دوره پیاپی برای مسابقات جهانی انتخاب شده است، با وجود مشکلات تحریم و عدم دسترسی آموزشی به خودروهای روز دنیا، با تلاش و پشتکار خود و حمایت و پشتیبانی مربیان و مسئولان آموزش فنی و حرفه ای توانست برای اولین بار در این رشته مدال افتخار جهان را کسب کند و حتی نماینده کشور میزبان را پشت سر بگذارد.وی تصریح کرد: تيم ملی مهارت جمهوري اسلامي ايران توانست در اين دوره از مسابقات مهارت با كسب رتبه دوم رشته های رباتیک و جواهرسازی و رتبه سوم رشته ی طراحی وب و همچنین 8 ديپلم افتخار در رشته هاي مکاترونیک، طراحی مهندسی مکانیک CAD، الکترونیک، جوشکاری، راهکارهای تجاري درنرم افزار، فناوری اتومبیل، مدیریت سیستم های تحت شبکه و فناوری طراحی گرافیک با 2 رتبه ارتقا نسبت به دوره قبل مقام چهارم جهاني...

Read more...
 
بیش از هفت هزار مهارت جوی کرمانی سنجش مهارت شدند
Tuesday, 16 July 2013 08:07
There are no translations available.

altرئیس اداره سنجش و ارزشیابی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان از سنجش مهارت 7166 مهارت جوی کرمانی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، محمدرضا جهانگیری افزود: این افراد در قالب دومین آزمون هماهنگ، صنعت ساختمان ، تفاهمنامه مرکز ملی فرش و صنایع دستی مورد سنجش قرار گرفته و به قبول شدگان گواهینامه بین المللی مهارت یا تاییدیه مهارت اعطا شد.

وی با اشاره به اجرای آزمون سنجش مهارت در 18 حوزه امتحانی در سراسر استان کرمان گفت: کلیه مراحل ثبت نام و اجرای آزمون این اداره کل بصورت آنلاین..

Read more...
 
امام جمعه جیرفت: آموزش های فنی و حرفه ای زمینه ساز اشتغال جوانان
Saturday, 03 August 2013 05:38
There are no translations available.

altبه مناسبت هفته ملی مهارت وکارآفرینی رئیس و کارکنان مرکز آموزش فنی وحرفه ای جیرفت با امام جمعه این شهرستان دیدار کردند.به گزارش روابط عمومی اداره کل اموزش فنی و حرفه ای استان کرمان از جیرفت، در این دیدار بهرام جهانبخش رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان جیرفت با معرفی آموزشهای فنی وحرفه ای وعملکرد سه ماهه اول سال 92 این مرکز، به معضل بیکاری وتاثیر مثبت این آموزشها در روند اشتعال زایی ونیز تاثیرآن درزندگی فردی واجتماعی اشاره کرد و

Read more...
 
برنامه های هفته ملی مهارت و فناوری استان کرمان اعلام شد
Tuesday, 23 July 2013 04:10
There are no translations available.

altاحمد علیمرادی مسئول روابط عمومی اداره کل اموزش فنی و حرفه ای استان کرمان از آغاز برنامه های بزرگداشت هفته ملی مهارت و فناوری در استان کرمان خبر داد.وی با اشاره به وظیفه همگانی در خصوص توسعه و ترویج آموزش های منجر به اشتغال در شرایط فشارهای شدید اقتصادی گفت: بهترین راه مقابله با تحریم دشمنان و تحقق حماسه سیاسی و اقتصادی توسعه آموزشهای فنی و مهارتی است و در همین راستا هفته ملی مهارت و فناوری با هدف اطلاع رسانی، هدایت وفراگیرنمودن این آموزشها در سطوح مختلف و ایجاد انگیزه و عزم ملی برای دستیابی به فرصتهای شغلی پایدار از 31تیر الی 6 مرداد، در سراسر کشور برگزار می شود.وی افزود: در رابطه با نامگذاری روزهای هفته ملی مهارت گفت: دوشنبه 31 تیر با نام آموزش های مهارت، افزایش توان ملی و تحقق حماسه اقتصادی...

Read more...
 
تاسیس مراکز آموزش فنی و حرفه ای در مناطق محروم جنوب استان کرمان در گرو همکاری مسئولان
Wednesday, 17 July 2013 09:51
There are no translations available.

altمدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان از امکان سنجی تاسیس مرکز اموزش فنی و حرفه ای در سه شهرستان محروم قلعه گنج، فاریاب و رودبار جنوب خبر داد.

دکترمهدی ابراهیمی نژاد در جلسه شورای استانی نظارت و ارزیابی و گسترش آموزشی گفت: با تکمیل فرم شاخص های امکان سنجی تاسیس مرکز دولتی اموزش فنی و حرفه ای در شهرستان های یادشده و با توجه به استقبال فرمانداران این مناطق و قول تامین اعتبار مخصوص، زمینه  توسعه آموزش های فنی و حرفه ای در دورترین نقاط استان کرمان نیز مهیا شده است.

وی افزود: در شهرستان قلعه گنج هم اکنون...

Read more...
 
ثبت نام مسابقات قرآنی کارکنان آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان آغاز شد
Tuesday, 16 July 2013 09:50
There are no translations available.

altمنوچهر کارآموزیان مسئول اقامه نماز اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان با اعلام این خبر از علاقمندان خواست حداکثر تا تاریخ 27/4/92 جهت ثبت نام مراجعه نمایند.

وی گفت: این مسابقات در رشته حفظ جزء یک جهت کلیه کارکنان، مسابقه تفسیر سوره نور برای همکاران خواهر و تفسیر سوره لقمان جهت همکاران برادر، رشته ترتیل برای همکاران خواهر و صوت و لحن برای همکاران برادر برگزار می شود.

مسئول برگزاری مرحله استانی این مسابقات افزود: برای اولین بار فرزندان کارکنان پسر و دختر کارکنان در سنین 16-18 سال نیز می توانند به ترتیب در رشته های لقمان و نور...

Read more...
 
طراحی 673 دوره آموزش فنی و حرفه ای برای سه ماه نخست سال جاری
Saturday, 06 July 2013 09:15
There are no translations available.

افشین شهرکی گفت: ارایه دوره های آموزشی در اداره کل آموزش فنی و حرفه ای براساس نیازسنجی بازار کار و صنایع مختلف انجام می شود.
وی با اشاره به نامگذاری امسال به نام حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی، تاکید کرد: نیاز به کار جهادی در حوزه اقتصادی داریم و برای سه ماهه نخست سال 1392 بیش از 673 دوره آموزشی طراحی و اجرا شده است.
وی گفت: در سال جاری به ارایه آموزش های فنی و حرفه ای در مناطق محروم توجه ویژه می شود وهمواره تلاش می شود آموزش ها به گونه ای نیازسنجی شود که صنایع بتواند از خروجی آنها استفاده کند.

 
<< Start < Prev 21 22 23 24 25 26 27 28 29 Next > End >>

Page 21 of 29

تصویرروز

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTGdH8UAvHap8fGFbMTcTZ6rEjSGqU5fe2xR49mO6feTOXToQ3wYw

میلاد اسوه صبر و شجاعت حضرت زینب کبری مبارکباد

سخن مدیرکل

انسان مهارت آموخته،ثروت ومشکل گشای جامعه است.توسعه وترویج آموزش های فنی وحرفه ای ازمسجدومدرسه سازی هم بالاتراست.

CICULARS


PERSIAN CALENDAR

 
Friday
2015
Mar
6
 

POLL

How useful are T.V.T.O for you?
 

pray time

 ماژول اوقات شرعی توسط ناپولی

مراجعین

We have 9 guests online
Free template 'Feel Free' by [ Anch ] Gorsk.net Studio. Please, don't remove this hidden copyleft! | Edited By PersianIT.ir