IMPORTANT SITES


The Office Of Supreme Leader

The Office Of President


Kerman Governor Data Base

LIST

انعقاد تفاهم نامه مشترک اموزش فنی و حرفه ای و آموزش و پرورش عشایری استان کرمان
Sunday, 06 December 2015 07:26
There are no translations available.

altتفاهم نامه مشترک اموزش فنی و حرفه ای و آموزش و پرورش عشایری استان کرمان برای مهارت آموزی دانش آموزان به امضا رسید.مدیرکل آموزش فنی وحرفه ای استان کرمان گفت: در راستای توانمندسازی جامعه عشایری استان و کیفیت بخشی دانش فنی و حرفه ای و نیز ارتقای توانمندی های مهارتی این جامعه مولد، بهره مندی هر چه بیشتر آنان از فرصت های آموزشی و افزایش امکان دسترسی به فرصت های شغلی مناسب تفاهم نامه مشترکی با آموزش و پرورش عشایری استان به امضا رسید.

محمدرضا جهانگیری هدف این تفاهمنا مه آموزشی را ارتقا و توسعه توانمندی علمی-مهارتی و تولیدی دانش اموزان عشایر عنوان کرد و گفت: کارگروه مشترکی تشکیل شده و همزمان با مطالعه، برنامه ریزی و اجرای دوره های آموزشی – مهارتی مورد نیاز جامعه عشایری به تناسب نیاز آنان، پیگیری اختصاص اعتبارات، تسهیلات و سایر مشوق های مربوطه برای دارندگان گواهینامه مهارتی...

Read more...
 
شرکت کارکنان مرکز آموزش فنی و حرفه ای جیرفت در مراسم اربعین با حضور ایت الله خاتمی
Saturday, 05 December 2015 07:59
There are no translations available.

altبه مناسبت ایام اربعین حسینی مراسم یادواره 500 سردار وشهید شهرستان جیرفت برگذار گردید. در این مراسم که بعد از نماز مغرب وعشاءدر مصلای شهر با شرکت کارکنان وکارآموزان مرکز فنی وحرفه ای جیرفت همراه بود، آیت الله خاتمی نماینده استان کرمان در مجلس خبرگان رهبری وامام جمعه موقت تهران ضمن گرامیداشت یاد وخاطره شهیدان والامقام با اشاره به نام گذاری سال همدلی وهمزبانی از طرف رهبر فرزانه انقلاب، از تمام جناح های سیاسی ومسولین خواست نسبت به اجرای فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی توجه ویژه ای را مبذول دارند.

وی یاد خدا بودن، توجه به قیامت، مستند گویی و مستند شنیدن و پرهیز از شایعات، توجه به همدلی و همزبانی، رفتار قانون مداری در دولت، برخوردهای مودبانه ومنطقی، افزایش تحمل، همراهی با ولایت وولایت مداری و دین محوری و وحدت را از جمله موارد ضروری در زاه تحقق شعار امسال عنوان کرد.

 
ارتقای همکاری های مرکز آموزش فنی و حرفه ای سیرجان و کانون معلولین و نابینایان
Saturday, 05 December 2015 07:48
There are no translations available.

altرئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای سیرجان از ارتقای همکاری های اموزشی با کانون معلولین و نابینایان این شهرستان خبر داد.به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، همزمان با روز جهانی معلولین، بزرگداشتی با حضور رئیس مرکز فنی و حرفه ای سیرجان برگزار شد.

در این مراسم محسن نعمتی رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای سیرجان با اشاره به همکاری تنگاتنگ این مرکز در آموزش معلولان و نیز آمادگی برای ارتقای همکاری ها،..

Read more...
 
بهسازی فضای سبز مرکز آموزش فنی و حرفه ای توسط یکی از خیرین با همکاری شهردار محترم شهربابک
Saturday, 05 December 2015 07:28
There are no translations available.

altبه گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، به همت یکی از خیرین شهرستان و با مشارکت شهرداری شهربابک، فضای سبز مرکز آموزش فنی و حرفه ای در چند شیفت کاری خاک برداری، خاک ریزی وآماده چمن کاری گردید. علی محلاتی رییس مرکز فنی و حرفه ای شهربابک با بیان اینکه پیامبر اسلام (ص) که فرمودند((إنّ الله جميلٌ يحب الجمال خداوندزیباست و زیبایی ها را دوست دارد))، از زحمات خیر محترم و شهردار محترم و پرسنل محترم شهرداری که در جهت زیبا سازی این مرکز همکاری نموده اند تشکر و قدردانی نمود.


 
بازدید کارشناس فرانسوی از مرکز آموزش فنی وحرفه ای شهربابک و کارگاه تراش سنگهای قیمتی
Saturday, 05 December 2015 06:40
There are no translations available.

alt

دکتر فرانسوا دوسه (کارشناس بناهای تاریخی ) اهل پاریس ضمن بازدید از کارگاه های مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهربابک، فعالیت های آموزشی این مرکز، بر لزوم ارتقای آموزش تراش سنگ های قیمتی تاکید کرد.

این کارشناس فرانسوی در بازدید از کارگاه تراش سنگ فیروزه، اظهار نمود: با توجه به کیفیت عالی سنگهای معدنی این منطقه و با توجه به درامد زا بودن این حرفه، تجهیزات موجود کافی نیست و فعالیت بیشتر در این زمینه و استفاده از امکانات بیشتر برای این کارگاه لازم است. در این بازدید مهندس محمدی از بازدیدکنندگان این گروه، جهت تامین اعتبار از طریق معاونت محترم ریاست جمهوری قول همکاری داد.


 
نشست کارآفرینان مرکز آموزش فنی و حرفه ای با نماینده مجلس و مسئولین ارشد شهرستان کوهبنان
Friday, 04 December 2015 10:32
There are no translations available.

altاین جلسه که با حضور دکتر امیری نماینده شهرستانهای زرند و کوهبنان ، فرماندار ، امام جمعه و دیگر مسئولین برگزار گردید به تحلیل مشکلات در راه کارآفرینان و جوانان پرداخته شد.

این جلسه که به منظور بیان مشکلات جوانان شهرستان کوهبنان در محل سالن اجلاس فرمانداری کوهبنان برگزار گردید کارآفرینان و کارآموزان مرکز آموزش فنی و حرفه­ای شهرستان کوهبنان با حضور فعال خود مشکلات در جهت ایجاد اشتغال را در میان گذاشتند.

 
قافله مهارتی آموزش فنی و حرفه ای در پیاده روی اربعین
Tuesday, 01 December 2015 10:53
There are no translations available.

altمن خرج من منزله یرید زیارة الحسین بن علی، ان کان ماشیاً کتب الله له بکل خطوة حسنة و حطّ بها عنه سیئة؛کسی که به قصد زیارت امام حسین علیه السلام از منزلش خارج شود، اگر با پای پیاده باشد، خدای متعال، برای هر قدم او، یک ثواب می نویسد و یگ گناه و بدی را نیز از وی می زداید.

محمدرضاجهانگیری مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان ضمن عرض تسلیت بمناسبت اربعین حسینی به حضور پراشتیاق و پرشور جمعی از کارکنان، مربیان و کارآموزان این اداره کل در مراسم پیاده روی اربعین از نجف تا کربلا اشاره کرد و حضور این  قافله مهارتی در این مراسم پرشور را مغتنم شمرد. وی گفت: تفکر یکی از آداب عبادت باعظمت زیارت اربعین است و قطعا کسانی که سعادت حضور در این قافله پیاده‌روی را پیدا کرده اند، فرصت خوبی برای اندیشیدن و تفکر دارند.

 
حضور فعال آموزشگاه های آزاد فنی و حرفه ای کرمان در نمایشگاه الکامپ
Tuesday, 01 December 2015 05:23
There are no translations available.

altدر این نمایشگاه که در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی جنوب شرق کرمان برپا شد، غرفه داران در فضایی بالغ بر دو هزار مترمربع آخرین محصولات تولیدات و دستاوردهای الکترونیکی و نرم افزاری خود در زمینه کامپیوتر، ماشین های اداری، مخابرات و نرم افزارها را به نمایش گذاشته اند. مجتمع آموزشی آبتین با حضور در نمایشگاه بین المللی کرمان بعنوان یکی از نمایندگان آموزش فنی و حرفه ای به اطلاع رسانی فرهنگ مهارت پرداخت.

انکوتی مسئول مجتمع آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای آبتین کرمان در راستای سخنان مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در رابطه با اینکه آموزشکده های فنی و حرفه ای باید توسعه یابند، کشور به موازات نیاز به علم به پنجه های کارآمد هم نیاز دارد و ......

Read more...
 
بازدید معاون امور معدنی سازمان صنعت و معدن و تجارت استان از مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهربابک
Saturday, 05 December 2015 07:20
There are no translations available.

alt معاون امور معدنی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان از مرکز آموزش فنی و حرفه ای و کارگاه تراش سنگهای زینتی شهربابک بازدید کرد.

در این بازدید مهندس حسینی نژاد توسعه تراش سنگهای زینتی را مهم دانست وبا اشاره به ارزآوری بالای سنگ های قیمتی  بخصوص سنگ فیروزه، تلاش بیشتر و تشویق جوانان جویای کار را در این زمینه خواستار شد. علی محلاتی رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهر بابک نیز این بازدید را فرصت مناسبی در جهت پیشبرد اهداف مرکز دانست و بر استفاده از ظرفیت های دو جانبه برای توسعه همکاری ها تاکید کرد.

 
تفاهم نامه همکاری مشترک بین مرکز آموزش فني و حرفه اي و نیروی انتظامی شهرستان بردسیر
Friday, 04 December 2015 10:41
There are no translations available.

altبه گزارش روابط عمومي اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، در راستای ارتقا سطح دانش ومهارت های حرفه ای و توانمند سازی خانواده و همکاران خانم نیروی انتظامی شهرستان تفاهم نامه همکاری مشترک بین مرکز آموزش فني و حرفه اي و نیروی انتظامی شهرستان بردسیر منعقد گردید. مهدی محمود آبادی رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای بردسیر...
Read more...
 
بازدید فرماندار رابر از مرکز آموزش فنی و حرفه ای
Thursday, 03 December 2015 07:36
There are no translations available.

altفرماندار رابر در بازدید از آموزش های فنی و حرفه ای برای حل مشکلات قول مساعد داد.به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، علیجان سلیمانی فرماندار شهرستان رابر و منصور محسنی معاون سیاسی امنیتی فرمانداری بطور سرزده از مرکز آموزش فنی وحرفه ای این شهرستان بازدید کردند.


در این بازدید فرماندار رابر با اشاره به اهمیت آموزش های فنی و حرفه ای در ایجاد اشتغال پایدار و کاهش بیکاری، از روند اجرای این آموزش ها بازدید کرده و ضمن تقدیر از تلاش های به عمل آمده، برای حل مشکلات بخصوص سیستم گرمایش این مرکز...

Read more...
 
مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی استانداری کرمان: فرهنگ مهارت آموزی باید به جایگاه ارزشمند خود در جامعه
Tuesday, 01 December 2015 10:50
There are no translations available.

altمدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی استانداری در دیدرا مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان بر نقش و جایگاه والای آموزش های فنی و مهارتی در ایجاد اشتغال پایدار و مهار بیکاری تاکید کرد.زهرا موسی پور با اشاره به لزوم توسعه و ترویج این آموزش ها تصریح کرد: تشکیل کارگروه صنعت- دانشگاه - آموزش فنی و حرفه ای آثار ارزشمندی بر توسعه جامعه و ایجاد اشتغال خواهد داشت.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان نیز با اشاره به هزینه 10 برابری آموزش های عملی نسبت به دروس تئوری گفت: تعامل بسیار خوبی با صنایع استان آغاز شده است و شرکت های فولاد و خودروسازی بم نیاز فراوانی به نیروهای ماهر و آموزش دیده...

Read more...
 
رئیس سازمان آموزش فنی وحرفه‌ای: طرح آموزشهای سیار الکترونیکی در مناطق محروم و روستاها اجرا می شود
Monday, 30 November 2015 11:09
There are no translations available.

رaltئيس سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور در كارگاه آموزشي توسعه كارآفريني كامفار در استان اصفهان گفت:طرح آموزش سیار به صورت آموزش اینترنتی در مناطق محروم و روستاها در بحث کارآفرینی انجام می‌شود.

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، دكتر کورش پرند رئيس سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور در کارگاه توسعه کارآفرینی که در شهرک علمی ـ تحقیقاتی استان اصفهان برگزار شد، اظهار کرد: در سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای سند راهبردی مهارت و فناوری با 8 راهبرد، 27 سیاست و بیش از 250 برنامه عملیات...

Read more...
 
<< Start < Prev 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Next > End >>

Page 21 of 74

تصویرروز

http://ramezan.com/wp-content/uploads/2015/06/amale-shabe-avale-ramezan-jezghel1.jpghttp://tarh.ir/files/cache/files-products-shoar95-30034-400-Tarh%5B2079f37e11a96c74a1e60f904977389b%5D.jpg

https://telegram.me/peykemaharat

CICULARS


PERSIAN CALENDAR

 
Monday
2016
Jun
27
 

POLL

How useful are T.V.T.O for you?
 

pray time

 ماژول اوقات شرعی توسط ناپولی

آخرین اخبار

مراجعین

We have 26 guests online
Free template 'Feel Free' by [ Anch ] Gorsk.net Studio. Please, don't remove this hidden copyleft! | Edited By PersianIT.ir