IMPORTANT SITES


The Office Of Supreme Leader

The Office Of President


Kerman Governor Data Base

LIST

گالری تصاویر

jeld.jpg
آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان نیازهای مهارتی صنایع فولاد را تامین می کند
Wednesday, 09 November 2016 10:06
There are no translations available.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، جلسه همکاری های آموزشی صنایع فولاد و فنی و حرفه ای برگزار شد.در این جلسه محمدرضا جهانگیری مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان، با اشاره به ظرفیت بالای این اداره کل در تامین نیاز آموزشی صنایع فولاد گفت: کارگاه تراشکاری تا پایان هفته، کارگاه متالوژی تا یک ماه آینده در مرکز بردسیر راه اندازی خواهد شد.وی افزود: درزمبنه مکانیک صنایع نیز مجتمع مراکز کرمان با کارگاههای مجهز، خوابگاه و سلف سرویس آماده است و در صورت همکاری صنایع سایر کارگاههای مورد نیاز نیز در شهرستان راه اندازی خواهد شد.

مجید نجف پور فرماندار بردسیر نیز در این جلسه با اشاره به نقش مهم آموزش فنی و حرفه ای در تامین نیاز نیروی مهارتی در گفت: راه اندازی کارخانجات فولاد در ایجاد شور و نشاط اجتماعی، کاهش بیکاری و معضلات اجتماعی تاثیر مهمی دارد.وی اقتصاد مقاومتی را درونزا و برونگرا...

Read more...
 
اداره کل آموزش فنی و حرفه ای مجری آموزشی طرح ساماندهی مشاغل اقتصادی بانوان استان کرمان
Wednesday, 09 November 2016 08:37
There are no translations available.

altبه گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، در جلسه طرح سامان دهی مشاغل اقتصادی بانوان استان کرمان(سمابانو) ضمن تقدیر از فعالیت های اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان، این اداره کل بعنوان مجری بخش آموزشی این طرح معرفی شد.

در این جلسه که با حضور نمایندگان اداره کل آموزش فنی و حرفه ای در محل استانداری کرمان برگزار شد، مجید ملامحمدی رئیس اداره آموزش فنی و حرفه ای استان با تقدیر از پیگیری های مدیر کل امور بانوان در راستای اشتغال موثر بانوان علی الخصوص در مناطق محروم و دور افتاده، این طرح را حرکت مردم برای مردم دانست و آن را لازم و ضروری دانست که تکیه بر نیروهای مردمی دارد. وی ضمن پیشنهاد تشکیل انجمن ها مبتنی بر یازده حرفه طرح تکاپو و ده حرفه طرح سمابانو بیشترین درصد اشتغال را در همین حوزه ها دانست و بر همگن سازی و حضور انجمن ها در این جلسات تاکید نمود. به گفته وی انجمن های صنفی آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای استان کرمان هسته اصلی این طرح...

Read more...
 
بازدید مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان از مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان بافت
Tuesday, 08 November 2016 07:51
There are no translations available.

altبه گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، آقای جهانگیری مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان به همراه تنی چند از مسولین ستادی از مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان بافت بازدید نمود. آقای جهانگیری ضمن قدر دانی از تلاشهای کلیه کارکنان در این مرکز، خواستار همدلی و همفکری بیشتر شد.

وی گفت: اهمیت آموزشهای فنی و حرفه ای در سال اقتصاد مقاومتی بر کسی پوشیده نیست. وی همچنین از تمامی مربیان و کارشناسان خواست تا با استفاده از تجربیات خود جامعه را به سمت آموزشهای مهارتی سوق بدهند. به گفته وی جامعه جوان شهرستان بافت نیازمند آموزشهای مهارتی در راستای ارتقا این شهرستان می باشد.

 
پیام تبریک معاون وزیر و رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به وزرای جدید و تقدیر از وزرای سابق
Tuesday, 08 November 2016 06:22
There are no translations available.

alt

 
بازدید مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای از واحدهای تابعه
Monday, 07 November 2016 06:14
There are no translations available.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، محمدرضا جهانگیری مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان در بازدید از واحدهای تابعه با تشکر از تلاش های صورت گرفته گفت: بایستی همکاران در جهت توسعه آموزش های مهارتی در بین آحاد جامعه تلاش بیشتری صورت دهند.وی نظم و انضباط را سرلوحه فعالیت های خانواده مهارت اعلام کرد.

 
کارت اعتباری رفاه اجتماعی ایرانیان(کاراکارت)
Monday, 07 November 2016 05:15
There are no translations available.

http://www.irantvto.ir/uploads/8%D8%A8%D8%B1%DB%8C%D8%AF_67790.jpg

 
هفته بازدید همگانی-22 لغایت 27 آبانماه سالجاری
Saturday, 05 November 2016 09:34
There are no translations available.

altمدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان بیان داشت: مراکز آموزش فنی و حرفه ای در سطح استان از 22 آبان ماه سالجاری به مدت یک هفته آماده پذیرش بازدیدکنندگان می باشند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، محمدرضا جهانگیری با اعلام این خبر بیان داشت: برنامه بازدید همگانی از مراکز آموزش فنی و حرفه ای در سال جاری ازبیست و دوم تا بیست و هشتم آبان ماه، به طور هماهنگ در سراسر کشور اجرا می شود.

وی افزود: بازدید همگانی از مراکز آموزش فنی و حرفه ای ثابت دولتی؛ مجهز به جدیدترین تجهیزات کارگاهی و آموزشی و مربیان توانمند که ارائه دهنده آموزش های مهارتی روز دنیا و همگام با استانداردهای جهانی در کشور است، همه ساله توسط سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور برگزار می شود و فرصتی مغتنم در راستای ارتقای ارتباط با مخاطبان سازمان است....

Read more...
 
حضور خانواده مهارت استان در راهپیمایی یوم الله 13 آبان
Saturday, 05 November 2016 04:48
There are no translations available.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، مربیان، کارکنان و مهارت آموزان آموزش فنی و حرفه ای استان با حضور در راهپیمایی و مراسم یوم الله 13 آبان ضمن تجدید میثاق با آرمان های امام راحل از سیاست های استکبارجهانی ابراز انزجار نموده و بر همبستگی با مستضعفان و مظلومان جهان تاکید کردند.

این مراسم در کرمان با سخنرانی آیت الله جعفری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان در مصلی بزرگ امام علی علیه السلام  و نیز در سراسر استان با حضور پرشور مردم همیشه در صحنه برگزار شد.

Read more...
 
آغاز ثبت نام مسابقات آزاد مهارت توسط ادارات كل آموزش فني و حرفه اي استان ها
Tuesday, 08 November 2016 06:08
There are no translations available.

altمدير كل آموزش فني و حرفه اي استان کرمان از آغاز ثبت نام مسابقات آزاد مهارت در رشته هاي تعمير لوازم سرمايشي، تعمير لوازم گازسوز و تعمير لوازم صوتي و تصويري توسط ادارات كل آموزش فني و حرفه اي استان ها خبر داد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان کرمان، محمدرضا جهانگیری مدير كل استان با اعلام این خبر بیان داشت: مسابقات آزاد مهارت با هدف ارتقاء فرهنگ مهارت آموزی در کشور، جلب نظر بنگاه­هاي اقتصادي، صنايع و صنوف در ارتقاء مهارت شاغلان و توسعه مشاركت صنايع و صنوف با بخش هاي آموزشي، ايجاد فرصتي مناسب جهت تبادل فني و تجارب حرفه­اي بين شاغلان و بنگاه­های اقتصادی، شناسايي كمبودهاي موجود در آموزش­هاي فني و حرفه­اي براي شاغلان و برنامه ­ريزي براي رفع آنها، به­ هنگام سازي دانش و توانايي شاغلان و همچنين شناسايي نخبگان و استادكاران مهارتي برگزار مي گردد........

Read more...
 
برگزاری دوره آموزشی قالیبافی ویژه زنان عشایر منطقه محروم چاه ملک در شهرستان ریگان
Monday, 07 November 2016 06:00
There are no translations available.

altبه گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، در راستای اقتصاد مقاومتی و تفاهم نامه همکاری با اداره کل عشایری استان دوره آموزش قالی بافی برای 42 نفر از زنان عشایر منطقه محروم چاه ملک شهرستان ریگان با همکاری آموزشگاه های آزاد برگزار گردید. لازم به ذکر است این دوره تا نیمه اسفند ماه سالجاری ادامه دارد و آموزش بهینه بافی و قالی بافی درجه 2 آموزش داده می شود. ریگان در فاصله ۳۰۰ کیلومتری جنوب کرمان واقع شده و بر اساس آمار موجود این شهرستان با ۹ هزار متر مربع وسعت و ۳۶۰ پارچه آبادی دارای ۹۰ هزار نفر جمعیت می‌باشد.

 
دیدار مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای با مدیر صندوق کارآفرینی امید
Sunday, 06 November 2016 07:56
There are no translations available.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان در دیدار با مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید استان ضمن تشکر از همکاری این صندوق در توسعه کسب و کارهای مهارت آموختگان و کارآفرینان، به مساله ترغیب مردم و جامعه به آموزش های مهارتی و عوض کردن فرهنگ و ذائقه مردم اشاره نمود و افزود: این مهم جز با همکاری دستگاهها و رسانه ها میسر نمی شود.

محمدرضا جهانگیری تصریح کرد: متاسفانه اقبال جامعه به سمت آموزشهای فنی و حرفه ای کم است و رویکرد خانواده ها به تحصیلات دانشگاهی است، اما با توجه به همه مسائل باید شعار هر ایرانی یک مهارت فرهنگ سازی شود و با تسهیلات می توانند در بازار کار مشغول شوند و لذا چرخه تسهیلات و آموزش همیشه برقرار است. وی از روند تسهیلات صندوق ابراز رضایت نمود و گفت: کارآموزان مهارتی همیشه در اولویت ارائه تسهیلات این صندوق هستند و تسهیلات را به سهولت دریافت می نمایند. آقای فرهاد حکیم نیا مدیر عامل صندوق کارآفرینی امید نیز ضمن خیر مقدم گفت: نگاه به بحث اشتغال نگاه فرایندی است و افرادی که خروجی سیستم فنی و حرفه ای هستند باید ورودی صندوق کارآفرینی باشند.....

Read more...
 
تمدید مهلت شرکت در اولین جشنواره محتوای الکترونیکی با طعم مهارت
Saturday, 05 November 2016 05:25
There are no translations available.

http://www.mcls.gov.ir/icm_content/media/image/2016/10/106211_orig.jpgمهلت شرکت در اولین جشنواره محتوای الکترونیکی با طعم مهارت تا 25 ابان ماه تمدید شد.به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، توسعه سریع فناوری اطلاعات، ابعاد مختلف زندگی بشر را به شدت تحت تأثیر قرار داده است، این تاثیر در نظام های آموزشی موجب ظهور یادگیری الکترونیکی شده است. از سوی دیگر در سال های اخیر توسعه کمی و کیفی آموزش های فنی و حرفه ای به منظور تربیت سرمایه های انسانی خلاق و ماهر مورد نیاز کشور در معرض توجه بیشتری قرار گرفته است. لذا برای پاسخگویی به چنین گستره وسیعی از مخاطبان و ارائه خدمات بلا زمان و بلا مکان، محتوا، فرآیند و تعاملات آموزشی استفاده از فناوری های جدید آموزشی به ویژه یادگیری الکترونیکی...

Read more...
 
برگزاری آزمون متقاضیان امریه سربازی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان
Thursday, 03 November 2016 05:06
There are no translations available.

http://www.khztvto.com/bpic/20160615071206.jpghttp://www.irantvto.ir/uploads/kerman_45148.jpgمعاون فنی و آموزشی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان از دومین آزمون الکترونیکی جذب سرباز مربی و سرباز کارشناس این اداره کل خبر داد.به گزارش روابط عمومی افشین شهرکی گفت: آزمون الکترونیکی متقاضیان امریه، اعزامی یکم لغایت 19 اسفند 95 در تاریخ 15 آذرماه بصورت متمرکز در کرمان برگزار می شود.

وی تصریح کرد: متقاضیان امریه لازم است از تاریخ 22 لغایت 30 آبان ماه به سامانه www.portaltvto.com مراجعه نمایند.

 
<< Start < Prev 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Next > End >>

Page 21 of 109

تصویرروز


CICULARS


PERSIAN CALENDAR

 
Friday
2017
Aug
18
 

POLL

How useful are T.V.T.O for you?
 

مراجعین

We have 8 guests online
Free template 'Feel Free' by [ Anch ] Gorsk.net Studio. Please, don't remove this hidden copyleft! | Edited By PersianIT.ir