IMPORTANT SITES


The Office Of Supreme Leader

The Office Of President


Kerman Governor Data Base

LIST

بازدید مسئولین اداره کل از مراکز آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان
Monday, 23 November 2015 06:08
There are no translations available.

altبه گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، در ادامه بازدید از شهرستان های مسئولین این اداره کل، مراکز آموزش فنی و حرفه ای زرند، راور و کوهبنان بازدید شد.

غضنفری معاون فنی و پشتیبانی، علیمرادی مسئول حراست و جلاهی رئیس اداره عمومی در بازدید و بررسی بخش های آموزشی و اداری این مراکز بر توسعه کیفی آموزشهای مهارتی و استفاده حداکثری از کلیه امکانات و تجهیزات موجود در مراکز به منظور فراهم نمودن زمینه اشتغال بیشتر جوانان با توجه به رویکرد مسئولین استان و گسترش صنایع متعدد از جمله صنعت و شرکت های واسطه...

Read more...
 
راه اندازی کتابخانه در مرکز آموزش فنی و حرفه ای شماره چهار کرمان
Sunday, 22 November 2015 07:59
There are no translations available.

altبه گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، همزمان با هفته کتاب و در راستای فرهنگ کتاب وکتابخوانی، کتابخانه مرکز چهار آموزش فنی و حرفه ای کرمان با تعداد 120 جلد کتاب اهدایی، راه اندازی شد.

غلامرضا عبدلی نژاد مسئول این مرکزز گفت: سهل الوصول کردن کتاب ها در کتابخانه ها، ایجاد جاذبه در افراد جامعه به خصوص نسل جوان و نوجوان، متعادل کردن هزینه کتاب و مهم تر از همه توجه به کیفیت کتاب ها و نظارت بر سلامت و عدم فساد آنهارا از راه های کمک به پیشرفت جامعه دانست.

 
همایش بسیج و کارآفرینی با میزبانی آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان برگزار شد
Saturday, 21 November 2015 11:21
There are no translations available.

alt

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان: تلفیق مهارت و شجاعت با فرهنگ بسیجی مانند دوران دفاع مقدس پیروزی بخش است.به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، مهندس جهانگیری در این همایش که همزمان با هفته بسیج و هفته کارآفرینی در مجتمع مراکز آموزش فنی و حرفه ای کرمان برگزار شد با اشاره به فرهنگ پشت میز نشینی گفت: به جمعیت جوان کشور باید به مثابه یک فرصت نگریسته شود و برنامه ریزی صحیح در مسیر آموزش و کار آفرینی این افراد در مسیر رشد و شکوفایی اقتصادی و ایجاد شغل گام برداریم.

وی همچنین روحیه سخت کوشی را که از خصوصیات بسیجی می باشد، عاملی برای ترویج کار آفرینی و رشد و توسعه اقتصادی دانست و افزود ترویج فرهنگ و روحیه کار آفرینی..

Read more...
 
داوری مربیان آموزشگاه های آزاد در جشنواره خوراک های سنتی کرمان
Friday, 20 November 2015 15:59
There are no translations available.

altجشنواره بزرگ خوراك‌هاي سنتي کرمان با داوری مربیان مجرب آموزشگاه های آزاد فنی و حرفه ای در حال برگزاری است.به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، در این مسابقه هشت داور از آموزشگاههای آزاد فنی وحرفه ای کرمان حضور داشته و نمونه غذا، شیرینی و دسرهای متنوع ۱۰۰ شرکت کننده را ارزیابی می نمایند.

خانم ها گرامی(آموزشگاه گرامی)، جعفری(آموزشگاه محراب)، اسماعیلی(آموزشگاه لاله)- وحیات بخش(آموزشگاه هستی) داورهای رشته آشپزی در روز۲۸ آبانماه و خانم ها فرزانپور(آموزشگاه زیتون)، حسینی(آموزشگاه اشرفیه) فاریابی(آموزشگاه دنیای مزه) و منفرد(آموزشگاه شاتوت) نیز داورهای رشته شیرینی و دسر در روز ۵ آذرماه ...

Read more...
 
کلاس ویژه اخلاق عاشورایی در مرکز آموزش فنی و حرفه ای شماره چهارکرمان
Wednesday, 18 November 2015 17:04
There are no translations available.

altکلاس ویژه اخلاق عاشورای و تفسیر ویژه زیارت عاشورا در راستای مقام محبین اهلبیت برای کلیه مربیان و کار آموزان مرکز درمرکز آموزش فنی و حرفه ای شماره چهار توسط استاد حوزه و دانشگاه تهران حجه الاسلام طبیعت برگزار گردید.

لازم به ذکر است حجه السلام والمسلمین طبیعت از اساتید و وعاظ درجه یک حوزه و دانشگاه تهران از واعظین شفاخانه حاج ماشاالله خداداد پور در کرمان می باشد.

 
حضور معلول کرمانی در دومین دوره از مسابقات ملی مهارت ویژه افراد دارای معلولیت
Tuesday, 17 November 2015 13:28
There are no translations available.

altaltآقای سعید بقایی تنها نماینده منتخب معلول کرمان در رشته طراحی صفحات وب در دومین دوره مسابقات ملی مهارت ویژه افراد دارای معلولیت می باشد.

به گزارش روابط عمومي سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور، محمد حسين حاجيلو، معاون پژوهش و برنامه ریزی اين سازمان در اين خصوص بيان داشت: مرحله کشوری دومین دوره مسابقات ملی مهارت ویژه افراد دارای معلولیت(ابیلمپیک) در رشته های برنامه نویسی كامپيوتر ، طراحی وب، نقشه كشي اتوکد، کنده کاری روی چوب، نقاشی، طراحی پوستر ، عکاسی در فضای باز، طراحی شخصیت با حضور36 نفر شرکت کننده از برگزیدگان 13 استان کشور برگزار مي شود.

وي افزود: دومین مرحله مسابقات ملی مهارت ویژه افراد دارای معلولیت (ابیلمپیک ) در 8 رشته به میزبانی استان البرز طی یک دوره اردوی آماده سازی در مورخ 27 /8/94 در مرکز شماره یک اداره کل آموزش فنی وحرفه ای استان البرز برگزار می شود .


وي بيان داشت: برنامه ريزيی ........

Read more...
 
اقدامات مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهداد در هفته بازدید همگانی
Tuesday, 17 November 2015 08:49
There are no translations available.

به گزارش روابط عمومی مرکز شهداد در هفته طرح ملی بازدید همگانی و با توجه به اهمیت آموزشهای فنی و حرفه ای برای جوانان جویای کار جهت اطلاع رسانی و دسترسی به موقع به دوره ها، وبلاگ مرکز شهداد راه اندازی گردید.

به گفته مسئول مرکز آقای شهرامی در راستای سیست های کلی ابلاغ شده از سوی مقام معظم رهبری مبنی بر حمایت از کار و سرمایه، برگزاری دوره های کار آفرینی و مشاوره نیز در جهت اشتغال مولد و پایدار توسط مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهداد برگزار می شود. علاقه مندان جهت ثبت نام و اطلاع بیشتر میتوانند به مرکز مراجعه فرمایند. وی همچنین به این نکته اشاره نمود که طرح بازدید همگانی با حضور جوانان با انگیزه و علاقمند در دوره های آموزش فنی و حرفه ای صد در صد اشتغال را به همراه دارد که البته حمایت خانواده ها در کنار جوانان آن را موثرتر می سازد.

 
اهدای خون کارکنان آموزش فنی و حرفه ای در هفته بازدید همگانی
Tuesday, 17 November 2015 05:18
There are no translations available.

altaltکارکنان آموزش فنی و حرفه ای کرمان همزمان با هفته بازدید همگانی از مراکز خون خود را به نیازمندان اهدا نمودند. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، اسماعیل میرکمانداری رئیس مجتمع مراکز فنی و حرفه ای شهر کرمان گفت: در این برنامه خداپسندانه مربیان، کاراموزان و کارکنان اداره آموزش فنی و حرفه ای با اهدا خون خود ضمن گام برداشتن در راستای سلامتی خویش به یاری نیازمندان و هموطنان شتافتند.

وی افزود مربیان و کارکنان آموزش فنی و حرفه ای ضمن اعطای ارتقا مهارت شهروندان و نیازمندان مهارت در راستای اهداف خداپسندانه نیز گام برداشته و برای نجات افراد نیازمند نیز همواره در تلاشند.

 
دیدار مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان با بانوی کارآفرین
Thursday, 19 November 2015 10:57
There are no translations available.

altمدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان در بازدید از تعمیرگاه لوازم خانگی بانوی کارآفرینی برای حمایت از وی قول مساعد داد.به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، محمدرضا جهانگیری با تقدیر از همت و تلاش این بانوی کارآفرینی برای حمایت از وی در قالب اعطای مجوز آموزشگاه و یا واگذاری کارگاه و فضای امور خدماتی قول مساعد داد.

لاله موذن نعمت اللهی بانوی کارآفرینی نیز با اشاره به سختی های فراگیری مهارت برای یک فارغ التحصیل دانشگاه گفت: پس از فراغت از تحصیل در رشته برق، با عشق و علاقه...

Read more...
 
شرکت سرپرست مرکز فنی و حرفه ای رفسنجان در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان
Wednesday, 18 November 2015 08:19
There are no translations available.

alt

جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان در محل آموزش و پرورش با حضور فرماندار، امام جمعه، مسئولین شهری، روسای مدارس و هیئت امنای آموزش و پرورش و... برگزار گردید.به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، عبدالکریمی سرپرست مرکز رفسنجان با تاکید بر اهداف سازمان آموزش فنی و حرفه ای و نیاز جامعه امروز به مهارت، اشتغال 70 درصد از قبول شدگان دوره های فنی و حرفه ای را از دستاوردهای این سازمان عنوان کرد.

وی با اشاره به اینکه اکثر بیکاران فاقد مهارت می باشند افزود: مرکز رفسنجان آمادگی دارد که در جهت کمک به دانش آموزان در راستای افزایش مهارت و بر آورده نمودن نیازهای مهارتی آنها، دوره های کوتاه مدتی در هنرستانهای شهر در قالب سیار شهری برگزار نماید که این پیشنهاد مورد استقبال حضار قرار گرفت.

برگزاری نشستی با حضور کلیه روسای هنرستانهای این شهرستان در بررسی نیازهای مهارتی دانش آموزان از مصوبات این جلسه بود.

 
چاپ یک هزار نسخه کتاب توسط کارآموز مرکز آموزش فنی و حرفه ای سیرجان
Tuesday, 17 November 2015 09:11
There are no translations available.

altaltبه گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای سیرجان، کارآموز مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان سیرجان خانم فریبا نژاد کورکی نویسنده یک جلد کتاب بهداشت مو موفق شد این کتاب را در 1000 نسخه به چاپ برساند. آقای نعمتی گفت: این کتاب به ستاد اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان ارسال شده است تا در صورت صلاحدید مدیر کل و واحدآموزش و پژوهش در آموزشگاهها و مراکز آموزش فنی و حرفه ای تدریس شود. نعمتی این رویکرد و نگرش کارآموزان به ارایه منابع توسط خودشان را مغتنم شمرد و از مسئولین خواست تا مربیان و کارآموزان را در این زمینه تشویق و ترغیب نمایند.

 
مجتمع مراکز رکورد دار پر بازبیننده ترین مرکز در طرح بازدید همگانی
Tuesday, 17 November 2015 05:47
There are no translations available.

altaltدر طی هفته بازدید همگانی از مراکز آموزش فنی و حرفه ای شهر کرمان بیش از 3000 نفر از این مجتمع بازدید نمودند. اسماعیل میر کمانداری رئیس مجتمع مراکز شهر کرمان با اشاره به استقبال کم نظیر دانش آموزان، دانشجویان و اقشار مردم در هفته بازدید همگانی از این مجتمع گفت: با همکاری با دستگاه های اجرایی ذیربط و اطلاع رسانی گسترده و نیز وجود کارگاههای متعدد و مجهز و مربیان توانمند، شاهد استقبال گسترده اقشار مختلف از کارگاهها بودیم. وی با اشاره به اهمیت آموزشهای مهارتی در رشد توسعه کشور، رفع نیازهای ملی و کاهش بیکاری گفت: همه اقشار جامعه علی الخصوص جوانان جویای کار میتوانند با مراجعه به این مجتمع آموزشی از آموزش های رایگان و منجر به اشتغال بهرمند شوند. علاقمندان میتوانند به آدرس بلوار جمهوری اسلامی روبروی بیمارستان شهید بهشتی در ساعات اداری مراجعه و یا با شماره های 32110333 و یا 32117535 تماس حاصل فرمایید. لازم به ذکر است مشاوره و هدایت شغلی نیز در این مرکز به صورت رایگان انجام می گیرد.

 
بازدید فرماندار و اعضای کارگروه اشتغال کهنوج از مرکز آموزش فنی و حرفه ای کهنوج
Monday, 16 November 2015 11:13
There are no translations available.

altaltجلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان کهنوج در محل مرکز آموزش فنی و حرفه ای کهنوج  برگزار شد.

به گزارش روابلط عمومی اداره کل اموزش فنی و حرفه ای استان کرمان،در این جلسه

و با حضور فرماندار محترم، ریاست کمیته امداد امام خمینی(ره)، ریاست اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی، ریاست صندوق کارآفرینی و امید، ریاست جهاد کشاورزی، ریاست بنیاد شهید، ریاست دانشگاه جامع علمی کاربردی، ریاست اداره برق، ریاست بیمه تامین اجتماعی و سایر اعضای کارگروه تشکیل شد.

صمدانی فرماندار کهنوج از نحوه فعالیت مرکز ابراز رضایت نمود و ضمن برشمردن اهمیت آموزش های فنی و حرفه ای در جهت رفع معضل بیکاری ،خواستار توجه تمام ادارات و نهادها به توسعه اموزش های فنی و حرفه ای گردید. ایشان در رابطه با تکمیل و تجهیز کارگاه های مرکز نیز قول مساعد دادند.

آقای رضا یعقوبی سرپرست مرکز .....

Read more...
 
<< Start < Prev 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Next > End >>

Page 21 of 71

تصویرروز

http://photokade.com/wp-content/uploads/nimeshabanmobarak-photokade-2.jpghttp://tarh.ir/files/cache/files-products-shoar95-30034-400-Tarh%5B2079f37e11a96c74a1e60f904977389b%5D.jpg

https://telegram.me/peykemaharat

CICULARS


PERSIAN CALENDAR

 
Tuesday
2016
May
24
 

POLL

How useful are T.V.T.O for you?
 

pray time

 ماژول اوقات شرعی توسط ناپولی

آخرین اخبار

مراجعین

We have 14 guests online
Free template 'Feel Free' by [ Anch ] Gorsk.net Studio. Please, don't remove this hidden copyleft! | Edited By PersianIT.ir