IMPORTANT SITES


The Office Of Supreme Leader

The Office Of President


Kerman Governor Data Base

LIST

گالری تصاویر

jeld.jpg
دیدار استاندار کرمان با زنان کارآفرینان مجموعه آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان
Monday, 29 August 2016 04:07
There are no translations available.

altalt گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان استاندار کرمان آقای رزم حسینی با کارآفرینان استان کرمان به مناسبت هفته دولت در محل سالن پیامبر اعظم استانداری کرمان دیدار نمود.

در این دیدار استاندار کرمان به مسایل و مشکلات خاص زنان کارآفرین پرداخت. در این جلسه کارآفرینان زن آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای استان کرمان به بحث و تبادل نظر در خصوص کارآفرینی موثر و بهینه در حوزه مهارت پرداختند. آقای جهانگیری نیز بهمراه مدیران حاضر در جلسه به موارد مطرح شده از طرف کارآفرینان زن در حوزه آموزشهای مهارتی پاسخ داد.....

Read more...
 
وزیر کار: تدوین آیین‌نامه جدید فراگیری مهارت/فقط 1.2 بودجه آموزشی کشور سهم فنی وحرفه ای است
Monday, 29 August 2016 04:04
There are no translations available.

وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی گفت: برای آشنایی دانش‌آموزان از دوران دبستان به مشاغل گوناگون آیین‌نامه سن فراگیری مهارت فنی از سن ۸ سالگی تدوین می‌شود. به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر،دکتر علی ربیعی در نشست توسعه آموزش‌های مهارتی و اشتغال شهرستان کنگان با بیان اینکه هیچ کشوری بدون نیروی انسانی ماهر رشد و پیشرفت نمی‌کند اظهار داشت: بر اساس بررسی‌های انجام از 7 کشور اروپایی و آسیایی که اکنون دارای رشد اقتصادی بالایی هستند نشان می‌دهد زیرساخت پیشرفت این کشورها نیروهای ماهر و توانمند است.

وی با بیان اینکه بدون نیروی توانمند دستیابی به توسعه امکانپذیر نیست افزود: بدون اتکا به نیروی ماهر راه رسیدن به پیشرفت فراهم نمی‌شود که در این راستا هرچند از ظرفیت بالایی برخوردار باشیم بدون نیروی ماهر...

Read more...
 
اجرای برنامه های هفته دولت در مرکز اموزش فنی و حرفه ای رفسنجان
Sunday, 28 August 2016 09:33
There are no translations available.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، همزمان با اولین روز از هفته دولت رئیس مرکز فنی و حرفه ای رفسنجان به همراه کلیه مسئولین با امام جمعه شهرستان دیدار نمودنددر این دیدارحجت الاسلام رمضانی پور ضمن تشکر از تمام مسئولین شهرستان خواستار رسیدگی جدی به امور مردم شدند و خواستار تلاش جمعی برای رفع مشکل اشتغال جامعه گردیدند.

همچنین به منظور گرامیداشت هفته دولت، مسئولین با حضور در گلزار شهداء بار دیگر با آرمان های انقلاب و ارزش هایی که شهیدان برای دفاع از آنان جان خود را اهدا کردند تجدید پیمان کردند....

 
اجرای برنامه های هفته دولت در مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان جیرفت
Sunday, 28 August 2016 05:55
There are no translations available.

به گزارش روابط عمومی اداره کل اموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان جیرفت گفت: به مناسبت هفته دولت در نخستین ساعات هفته دولت به منظور ارج نهادن به مقام شهداء و خانواده های آنان مراسم گلباران قبور شهداء با حضور جمعی از مسئولین ادارات و نهادها و کارکنان مرکز آموزش فنی و حرفه ای جیرفت برگزار شد.

شمس الدینی تصریح کرد: انجام تبلیغات محیطی، حضور در مراسم غبارروبی مزار شهدای والامقام ، برگزاری مسابقات دو و میدانی و طناب کشی بین کارآموزان ، استفاده از جملات بزرگان در سربرگ مکاتبات اداری، ارسال پیام کوتاه به گروه های هدف،حضور نماز جمعه، استفاده از فضای مجازی برای اطلاع رسانی اهمیت هفته دولت ، درج اخبار و عملکرد در وب سایتها و هفته نامه های محلی، دیدار با خانواده شهدای والامقام، کوه پیمایی کارکنان، بازدید نماینده محترم شهرستان از کارگاه های مرکز جیرفت، گزارش تصویری واحد خبر شهرستان جیرفت از جمله برنامه های مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان جیرفت در این هفته می باشد .وی گفت: این برنامه ها با هماهنگی روابط عمومی در مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان جیرفت اجرا می گردد .


 
سه آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد در شهرستان زرند افتتاح شد
Sunday, 28 August 2016 04:49
There are no translations available.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استان کرمان، همزمان با هفته دولت سه آموزشگاه آزاد کامپیوتر و حسابداری دانش روز، قالیبافی باغ گره و هنرهای نمایشی تماشا با حضور مقامات استانی و شهرستانی افتتاح شد.در مراسم افتتاح این آموزشگاههای مهارتی بخش خصوصی، مدیرکل اموزش فنی و حرفه ای استان،با اشاره به اهمیت و نقش آموزش های مهارتی در ایجاد اشتغال پایدار گفت: با افتتاح این آموزشگاهها میتوان به جنگ بیکاری رفت و در سال اقتصاد مقاومتی با اقدام و عمل قشر عظیمی از جوانان را مشغول کار نمود.

محمدرضا جهانگیری ضمن تشکر از مدیران این مجموعه از آنان خواست تا با جدیت هر چه تمام در راستای اشتغالزایی سهم موثر و مثبتی در جامعه و شهرستان خود داشته باشند. و ی همچنین از آنان خواست تا به روند آموزش، بازاریابی، تولید و فروش نگاه ویژه ای داشته باشند و در این مسیر قدم بردارند.در این مراسم فرماندار، بخشدار و مسئولین و مقامات شهرستانی حضور داشتند.

 
بازدید مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای از آموزشگاههای آذین و زرین دخت زرند
Sunday, 28 August 2016 04:33
There are no translations available.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای در بازدید از دو موسسه آموزشگاهی نمونه آذین و زردخت زرند از تلاش و کوشش مدیر آموزشگاه زردخت با توجه به معلولیت وی بسیار قدردانی نمود و هدف مجموعه را حمایت از این قشر دانست.محمد رضا جهانگیری همچنین گفت: معلولین استان کرمان الگوهای موفقی در همه زمینه ها برای جوانان می باشند. وی به موفقیت های معلولین ورزشکار در مسابقات جهانی اشاره نمود و آنان را سمبل مجموعه ها دانست.

وی همچنین مدیر آموزشگاه آذین را به عنوان مدیر نمونه استان کرمان با احراز رتبه دوم استانی اعلام نمود. به گفته وی مردمان زرند مردمانی نجیب، کم توقع و بسیار با پشتکار می باشند. وی همچنین گفت: توجه و نگاه فعلی سازمان آموزش فنی و حرفه ای را به بخش خصوصی...

Read more...
 
اختصاص دو بیلبورد رایگان برای اطلاع رسانی آموزش های فنی و حرفه ای در کرمان
Saturday, 27 August 2016 07:01
There are no translations available.

altبه گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان نشست آموزشگاههای آزادبا حضور خانم زاهدی عضو شورای اسلامی شهر کرمان با موضوع  مسایل و مشکلات نمایشگاه دستاوردها و خدمات آموزشگاههای آزاد در هفته ملی مهارت برگزار شد. در این نشست  خانم زاهدی ضمن بیان تشکر از نحوه فعالیت و شرکت در نمایشگاه فوق از اختصاص دو بیلبورد در سطح شهر به مجموعه آموزش فنی و حرفه ای به طور رایگان در سطح شهر بمنظور اطلاع رسانی این آموزش ها خبر داد.

به گفته وی فعالیت آموزشی و فرهنگی مجموعه آموزش فنی و حرفه ای نیازمند پشتیبانی و کمک است و نتیجه این کمک به ارایه خدمات بهتر و موثرتر به جامعه می باشد. وی همچنین به تشکیل جلساتی در خصوص بیان مشکلات آموزشگاههای آزاد در خصوص تسهیل روند بعضی از امور با مدیران و مسئولین نهادها و سازمانهای دولتی در شورای شهر اسلامی شهر کرمان داد. خانم سلطانزاده مدیر موسسات کارآموزی آزاد حضور خانم زاهدی را در جمع مدیران آموزشگاههای آزاد و طرح مشکلات با وی را غنیمتی برای مجموعه دانست و از ایشان جهت حضورشان و پیگیری مسایل در این حوزه تقدیر و تشکر نمود.

 
دیدار مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای از غرفه های فنی و حرفه ای در نمایشگاه هفته دولت
Saturday, 27 August 2016 06:35
There are no translations available.

altبه گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، مدیر کل اداره آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان به همراه چند تن از مسولین اداره کل از تمامی غرفه های بخش دولتی و خصوصی مجموعه آموزش فنی و حرفه ای دیدن نمود. آقای جهانگیری ضمن بازدید از عملکرد خوب مراکز بخش دولتی و بخش خصوصی تحت نام آموزشگاههای آزاد صحبت بعمل آورد و حضور آنان در نمایشگاههای متعدد را باعث تقویت و معرفی برشمرد.

وی همچنین بر تلاش مستمر و بهینه سازی هرچه تمام و توجه به کلیه اقشار علی الخصوص اقشار آسیب دیده اشاره نمود. وی همچنین گفت: رسالت مجموعه آموزش فنی و حرفه ای رسالت بسیار خطیر و مهمی است که باید همه با فعالیت و کوشش مضاعف در امسال که با شعار اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل از طرف رهبر بزرگ انقلاب اسلامی ایران همراه است، به تحقق آرمانهای امام راحل کمک کرده و باعث سرافرازی و سربلندی در جامعه شویم.

 
بازدید مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای و مقامات شهرستان زرند از نمایشگاه هفته دولت این شهرستان
Sunday, 28 August 2016 04:56
There are no translations available.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان، فرماندار، بخشدار، معاون امنیتی و سیاسی، امام جمعه، مدیر آموزش و پرورش، روسای صنعت معدن و تجارت و مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان زرند و رییس موسسات کارآموزی آزاد استان از نمایشگاه دستاوردها و خدمات ادارات و سازمان ها به مناسبت گرامیداشت هفته دولت بازدید نمودند. در این نمایشگاه آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای شهرستان زرند حضور فعال و چشمگیری داشتند.

مهرداد مداحی حضور آموزشگاهها در این نمایشگاه را فرصتی برای ارائه خدمات این آموزشگاهها و معرفی آنان به مردم قلمداد نمود و خواستار تداوم و حضور بیشتر مدیران آموزشگاه در نمایشگاههای بعدی شد.

 
دیدار مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای با خانواده شهید در شهرستان زرند
Sunday, 28 August 2016 04:38
There are no translations available.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان در دیدار با خانواده شهید قائم پناه در شهرستان زرند با تاکید بر نقش ارزشمند شهدا در پایداری اسلام و امنیت جامعه گفت: آسودگی و امنیت فعلی ما مدیون خون شهیدان و خانواده آنان است..

لازم به ذکر است برادر شهید قائم پناه از کارکنان مجموعه آموزش فنی و حرفه ای شهرستان زرند می باشد.در این دیدار مداحی رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان و خانم سلطانزاده رییس موسسات کاراموزی آزاد و تنی چند از کارشناسان فنی و حرفه ای حضور داشتند.

 
تهیه و تدوین ویژه نامه هفته دولت توسط کارشناس روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان
Saturday, 27 August 2016 09:18
There are no translations available.

altبه گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، آقای محمدعلی شیخ اسدی کارشناس روابط عمومی و سردبیر روزنامه آوای ملت منتخب تهیه و تدوین ویژه نامه دستگاههای زیر مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان کرمان گردید. این ویژه نامه به مناسبت گرامیداشت هفته دولت به معرفی دستگاههای زیر مجموعه می پردازد. آقای شیخ اسدی هدف از تهیه و تدوین این ویژه نامه را در راستای اهداف کلیه دستگاههای زیر مجموعه جهت معرفی خدمات به جامعه دانست.

به گفته وی دستگاههای زیر مجموعه در استان به عنوان متولی بخش بزرگی از جامعه کار و کارآفرینی، مهارت و حرفه آموزی، درمان و سلامت، بانک و بانکداری، بازنشستگان نیز همراه با دولت تدبیر و امید در تلاش است تا به دور از تنش های بی حاصل سیاسی مدیریت جهادی را توشه راه توسعه استان و کشور کند. وی همچنین یادآور شد که هفته دولت هر ساله یادآور دو اسطوره ی بزرگ تاریخ انقلاب اسلامی ایران یعنی شهیدان رجایی و باهنر است.

 
آموزشگاه هیدروپونیک مشکان بم افتتاح شد
Saturday, 27 August 2016 06:44
There are no translations available.

alt altهمزمان با هفته دولت، مراسم افتتاح آموزشگاه هیدروپونیک مشکان در محل مرکز آموزش فنی وحرفه ای باحضور  نماینده مردم شرق استان در مجلسو مسئولین استانی و محلی برگزار شد.

در این مراسم حمدرضا جهانگیری مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان با اشاره به اینکه حمایت از بخش خصوصی از اولویت های سازمان فنی وحرفه ای می باشد گفت: بیش از 800هزار نفر در کنکور سراسری رشته تجربی شرکت کرده اند اما پذیرش در رشته های مربوط به پزشکی فقط 5000 نفر می باشد لذا در این راستا نیاز به آموزش مهارت به فرزندانمان می باشد.مشکی موسس آموزشگاه هیدروپونیک مشکان بم گفت: باتوجه به کمبود شدید آب در این منطقه روش ابیاری نوین در بحث کشاورزی جهت صرفه جویی در مصرف اب واستفاده بهینه از ذخایر آب زیرزمینی لازم است.وی با اشاره به ایتکه در این روش به ازاء هر هکتار سطح زیر کشت 20 نفر اشتغالزایی ایجاد میکند، بر آمادگی جهت راه اندازی شعبه آموزشگاه در شهرستان های دیگراعلام نمود.

 
حضور معاون فنی و پشتیبانی در نشست خبری دستگاههای زیر مجموعه وزارت کار به مناسبت هفته دولت
Saturday, 27 August 2016 06:07
There are no translations available.

altبه گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان این نشست در سالن ایثارگران اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی کرمان برگزار گردید. در این نشست آقای غضنفری معاون فنی و پشتیبانی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای شرکت داشت و به کلیه سوالات خبرنگاران در رابطه با عملکرد دستگاههای زیر مجموعه وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی به مناسبت هفته دولت پاسخ داد.

وی همچنین در ابتدا به روند و عملکرد مجموعه آموزش فنی و حرفه ای اشاره نمود و از کلیه خبرنگاران و مدیران رسانه خواست تا با اطلاع رسانی دقیق و جامع به مردم بتوانند رسالت بزرگ مجموعه را بیش از گذشته به مردم نشان دهند تا جامعه و شهروندان بتوانند از خدمات این دستگاهها به خوبی بهره ببرند. وی آمادگی مجموعه فنی و حرفه ای را در حهت همکاری با اصحاب رسانه اعلام نمود.

 
<< Start < Prev 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Next > End >>

Page 21 of 101

تصویرروز

 

CICULARS


PERSIAN CALENDAR

 
Friday
2017
Apr
28
 

POLL

How useful are T.V.T.O for you?
 

مراجعین

We have 18 guests online
Free template 'Feel Free' by [ Anch ] Gorsk.net Studio. Please, don't remove this hidden copyleft! | Edited By PersianIT.ir