IMPORTANT SITES


The Office Of Supreme Leader

The Office Of President


Kerman Governor Data Base

LIST

گالری تصاویر

No images
معاون فرماندار جیرفت: اختصاص ردبف بودجه به آموزش های فنی و حرفه ای شهرستان
Tuesday, 11 March 2014 08:26
There are no translations available.

altمحمود معناصری با تقدیر ازنقش ارزشمند آموزش های فنی و حرفه ای در آموزش های مهارتی منجر به اشتغال، به پتانسیل های فراوان شهرستان جیرفت اشاره کرد و گفت: در بودجه فرمانداری، ردیفی نیز برای توسعه آموزش های فنی و. حرفه ای شهرستان در نظر گرفته خواهدشد.

وی همچنین ارتقای کیفی آموزش های فنی و حرفه ای و توسعه آموزش ها به مناطق محروم برایآموزش افراد بیکار و فاقد مهارت را خواستار شد و گفت: دربحث اشتغال جوانان برخی مشکلات زنجیره‌ای هستند که تعامل بانک‌ها و سایر ادارات را با یکدیگر می‌طلبد.  

 
تقدیر از مدیرکل و مسئول اقامه نماز فنی و حرفه ای استان کرمان در همایش قم
Tuesday, 11 March 2014 07:31
There are no translations available.

altبه گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، در اولین جلسه هم اندیشی نماز و پنجمین دوره آموزشی تخصصی ائمه جماعات و دیبران ستاد اقامه نماز ادارات کل و مراکز آموزش فنی و حرفه ای کل کشور که با حضور مدیران ستادی و استانی اين سازمان و ائمه جماعات و دبیران اقامه نماز مراکز آموزش فنی و حرفه ای کشور در سالن غدیر مجتمع یاوران مهدی قم برگزار شد مباحث مهارت سخنرانی کوتاه، روش تبلیغ با گرایش تفسیر، تجوید، آشنایی با مبانی پرسش و پاسخ و شیوه های بیان احکام،  مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

در این مراسم دکتر کورش پرند ،معاون وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی با اشاره به اجرای موفق برنامه کارآفرینی و ترویج فرهنگ مهارت آموزی با رویکرد ارزشهای اسلامی از تمامی دست اندرکاران این طرح بزرگ تشکر نموده و بيان داشت:وضعیت اشتغال جوانان..

Read more...
 
تفاهمانامه اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان و تولید کننذگان فرش دستباف
Tuesday, 11 March 2014 07:19
There are no translations available.

altدکتر مهدی ابراهیمی نژاد مدیرکل اموزش فنی و حرفه ای استان کرمان با اشاره لزوم تحقق فرامین رهبر معظم انقلاب مبنی بر حمایت از تولیدملی وکار وسرمایه ایرانی گفت: تفاهمنامه این اداره کل و تعاونی تولیدکنندگان فرش دستباف کرمان با هدف تربیت و آماده سازی و ارتقای دانش ومنابع انسانی مورد نیاز تولیدکنندگان فرش و افزایش کیفیت محصولات تولیدی به امضا رسید.

وی افزود: برطبق این تفاهمنامه نیازسنجی، برنامه ریزی و اجرای دوره های آموزش مهارتی و ارزشیابی برای طراحان و بافندگان و فروشندگان فرش دستباف عضو اتحادیه، تجهیز کارگاه تخصصی فرش دستباف اداره کل فنی و حرفه ای جهت تربیت نیروی کار ماهر با همکاری اتحادیه و تاسیس مرکز آموزش جوار کارگاهی یا بین کارگاهی به انجام خواهد رسید.مسئول آموزش های مهارتی استان...

Read more...
 
مسئول جدید مرکز آموزش فنی و حرفه ای جیرفت معرفی شد
Tuesday, 11 March 2014 07:13
There are no translations available.

altدر مراسم تودیع و معارفه مسئول مرکز آموزش فنی و حرفه ای جیرفت، افشین شهرکی معاون فنی و آموزشی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان با اشاره به آموزش های مهارتی معطوف به اشتغال گفت: انعطاف از جمله مهمترین ویژگی های این آموزشهاست.

 وی اجرای اموزش در زندان، پادگان، جواردانشگاه، جوار کارخانه، سیار روستایی و..را نشاندهنده وسعت محدوده این آموزش ها بیان کرد و گفت: متاسفانه با کاهش بیش از 50درصدی بودجه طی دوسال گذشته مشکلات زیادی برای ادامه آموزش ها ...

Read more...
 
اجرای اولین دوره تربیت مدرس دانشگاه علمی کاربردی استان کرمان
Thursday, 27 February 2014 07:25
There are no translations available.

altاولین دوره تربیت مدرس اساتید دانشگاه علمی کاربردی استان کرمان بمدت سه روز در سالن شهید کاشیگر زغالسنگ برگزار شد.سعید باغخانی از مدرسان این دوره گفت: دوره سه روزه مهارت های عمومی مدرسان دانشگاه جامع علمی کاربردی استان با هدف بازآموزی مهاری مدرسان بر اساس سیاست های دانشگاه جامع علمی کاربردی اجرا شد...

Read more...
 
عبدالکریمی:پانزدهمین دوره مسابقات ملی مهارت در شهرستان رفسنجان برگزار می شود
Monday, 17 February 2014 11:34
There are no translations available.

رئیس آموزش فنی و حرفه ای رفسنجان از برگزاری پانزدهمین دوره مسابقات ملی مهارت در این شهرستان خبر داد.علی اکبر عبدالکریمی اظهار داشت: مرحله مقدماتی پانزدهمین دوره مسابقات مهارت توسط مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان رفسنجان برگزار می شود.

وی ادامه داد: در این مرحله برگزیدگان رشته های مختلف مهارتی به مرحله مسابقات استانی اعزام شده و در صورت کسب رتبه به مرحله کشوری و در صورت کسب و احراز رتبه به مسابقات بین المللی...

Read more...
 
حضور باشکوه کارکنان آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان در راهپیمایی 22بهمن
Thursday, 13 February 2014 09:58
There are no translations available.

altکارکنان آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان با حضور پرشور در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن همراه با دیگر اقشار، برگ زرینی در تاریخ کشورمان رقم زدند.مربیان، کارکان و کاراموزان آموزش فنی و حرفه ای در سراسر استان کرمان با شعارهای مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل با آرمانهای انقلاب اسلامی تجدید پیمان کردند و حضور مردمی در عرصه های مختلف نظام اسلامی را گزینه روی میز ملت ایران اعلام کردند.

در کرمان راهپیمایان با حرکت از چهار راه طالقانی در میدان عاشورا تجمع کرده و به سخنان حجت الاسلام رئیسی معاون اول قوه قضائیه گوش فرا دادند.   

 
دکتر زاهدی:تشکیل کمیسیون آموزش مهارت در مجلس
Tuesday, 28 January 2014 06:57
There are no translations available.

altرئیس کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی در بازدید از مراکز آموزش فنی و حرفه ای کرمان بر تشکیل کمیته آموزش مهارت در مجلس شورای اسلامی خبر داد.دکتر محمد مهدی زاهدی با اشاره به اهمیت آموزش های مهارتی در جامعه گفت: کار سنگینی برای تشکیل این کمیته در طول یک سال و نیم انجام شده است.

وی با تاکید بر بالا بردن جایگاه فنی و حرفه ای در کشور تصریح کرد: توسعه آموزش های مهارتی در جهت توسعه کشور و رسیدن به خودکفایی است.وی با اشاره به وجود دستگاه ها و نهادهای مختلف در بحث آموزش های مهارتی افزود: دانشگاه ها و سازمان های مختلف متصدی امر آموزش در جامعه هستند و همین امر باعث ایجاد مشکلات در این امر شده است.وی بر اهمیت تشکیل شورای هماهنگی در زمینه آموزش های مهارتی در کشور تاکید کرد : امروز وزارت کار و هنرستان ها و حتی دانشگاه علوم پزشکی کار آموزش در حوزه مهارت...


را انجام می دهند که این امر موجب بروز بعضی مشکلات شده است.

وی بر اتحاد و انسجام در دستگاه های مختلف تاکید و اظهارکرد: کمیسیون آموزش مسئولیت بررسی طرح های مختلف در حوزه آموزش های مهارتی را برعهده دارد.

وی بر بازدید نمایندگان کمیسیون آموزش مجلس از مراکز فنی و حرفه ای کرمان در آینده نزدیک خبر داد و گفت: صلاحیت های حرفه ای در اولویت برنامه های کمیسیون آموزش مجلس است.

وی بر اهمیت اموزش های  مهارتی برای حل مشکل اشتغال در جامعه خاطرنشان کرد: امروز مشکل ما رفع نیازهای اشتغال در جامعه از طریق تربیت نیروهای تکنیکی و فنی و مهارت است.

وی با اشاره به کاهش بودجه فنی و حرفه ای در کشور گفت: تصمیماتی در سطح کمیسیون تلفیق انجام شده و امسال وضعیت بودجه برای آموزش های فنی و حرفه ای در کشور در حال بهبود است.

رئیس مجمع نمایندگان استان کرمان بر گسترش چتر حمایتی از اموزش های مهارتی در کشور تاکید کرد و گفت: باید تلاش کنیم تا طیف های مختلفی را در این حوزه وارد کنیم.

وی بر اهمیت توسعه آموزش های مهارتی از سطح مدارس تاکید کرد و افزود: باید 50 درصد دانش آموزان کشور زیر چتر آموزش های مهارتی قرار گیرند.

وی تصریح کرد: باید نیازهای مهارتی کشور در سال های آینده تغییر کند و با تربیت نیروهای متخصص و ماهر بتوانیم نیاز واحدهای تولیدی به نیرو متخصص را در داخل خود استان حل کنیم.

 
دانشگاه علمی و کاربردی مهارت راور افتتاح شد/راه اندازی رشته های جدید دانشگاهی در آینده
Thursday, 27 February 2014 08:45
There are no translations available.

altمهدی ابراهیمی نژاد ظهر شنبه در آیین افتتاحیه مرکز علمی و کاربردی مهارت در شهرستان راور، این دانشگاه را نعمت بزرگی برای مردم این منطقه دانست.

وی گفت: با راه اندازی دانشگاه های علمی و کاربردی آموزش های فنی و حرفه ای و مدارک دانشگاهی تلفیق می شوند که این امر می توانند ثمرات بسیار زیادی برای جامعه داشته باشد.ابراهیمی نژاد با اشاره به وضعیت تحریم ها در جامعه اقتصاد مقاومتی را نیاز امروز کشور عنوان کرد و افزود: با تربیت نیروهای مهارتی و متخصص نیاز ما به خارج از کشور کاسته می شود...

Read more...
 
پیک مهارت
Thursday, 27 February 2014 06:54
There are no translations available.

altآخرين اخبار و گزارشها از وضعيت استخدامي مربيان حق التدريس سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور در پايگاه خبري – تحليلي پيك مهارت آنلاين

 
غرفه مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان جیرفت در دومین همایش ملی تاریخ
Thursday, 13 February 2014 10:12
There are no translations available.

altغرفه مرکز اموزش فنی و حرفه ای شهرستان جیرفت در دومین همایش ملی تاریخ که به مدت سه روز در شهرستان جیرفت برگزار شد مورد استقبال شرکت کنندگان قرار گرفت.این همایش که با حضور مسئولین ،مدعوین و رئیس و اعضای انجمن تاریخ دانان کشور تشکیل شد به معرفی و بررسی تاریخ تمدن شهرستان جیرفت پرداخت و در نمایشگاه حاشیه آن، مرکز آموزش فنی و حرفه ای جیرفت به معرفی دستاوردها و تواناییهای این مرکز پرداخت که مورد استقبال شرکت کنندگان قرار گرفت.

دکتر علی اصغررستمی مشاور رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور،  رحمت الله مهنی معاون اداری و مالی موسسه اموزش عالی علمی کاربردی مهارت کشور، فرماندار شهرستان جیرفت و سایر مسئولین ضمن بازدید از این غرفه از قعالیتهای مرکز فنی و حرفه ای شهرستان تقدیر کردند.

 
بیعت کارکنان آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان با آرمانهای انقلاب در مراسم 12 بهمن
Sunday, 02 February 2014 06:41
There are no translations available.

altبه گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای اسان کرمان، مدیرکل، مسئولان و مربیان آموزش فنی و حرفه ای با حضور در مراسم 12 بهمن سالگرد ورود امام خمینی(ره) در سالن تلاش کرمان با اهدای گل به تمثال ورود رهبر کبیر انقلاب با آرمانهای امام

در این مراسم که با حضور رزم حسینی استاندار کرمان و مسئولان استانی برگزار شد یاد و خاطره 12 بهمن سالروز ورود شکوهمنمد امام راحل به میهن اسلامی گرامی داشته شد. 

 
ثبت نام پانزدهمین دوره مسابقات ملی مهارت در کرمان آغاز شد
Thursday, 23 January 2014 10:26
There are no translations available.

altدکتر مهدی ابراهیمی نژاد مدیر کل فنی و حرفه ای استان کرمان  در نشست خبری با اصحاب رسانه گفت: مرحله شهرستانی مسابقات ملی مهارت بهمن ماه سالجاری برگزار می شود.وی با اشاره به اهمیت برگزاری این مسابقات در سطح جهان تصریح کرد: این مسابقات فرصتی مناسب برای کشف استعدادها و ظرفیت های جوانان در سطح کارهای علمی و مهارتی است.

 وی با اشاره به مشکلات بیکاری در سطح جامعه تصریح کرد: کسب مهارت در کنار آموزش های تئوری در جامعه و بالاخص در دانشگاه ها حلال مشکل بیکاری در جامعه است.ابراهیمی نژاد خاطرنشان کرد: مدال اوران مسابقات ملی مهارت در مرحله کشوری و جهانی علاوه بر جوایز مادی به عنوان مربی در سازمان فنی و حرفه ای استخدام می شوند.

Read more...
 
<< Start < Prev 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Next > End >>

Page 21 of 33

تصویرروز

http://khabarma.ir/uploads/2014/05/www.abamahdi.com31-244x172.jpgاعیاد شعبانیه مبارک

سخن مدیرکل

انسان مهارت آموخته،ثروت ومشکل گشای جامعه است.توسعه وترویج آموزش های فنی وحرفه ای ازمسجدومدرسه سازی هم بالاتراست.

CICULARS


PERSIAN CALENDAR

 
Sunday
2015
May
24
 

POLL

How useful are T.V.T.O for you?
 

pray time

 ماژول اوقات شرعی توسط ناپولی

مراجعین

We have 22 guests and 1 member online
Free template 'Feel Free' by [ Anch ] Gorsk.net Studio. Please, don't remove this hidden copyleft! | Edited By PersianIT.ir