IMPORTANT SITES


The Office Of Supreme Leader

The Office Of President


Kerman Governor Data Base

LIST

مشاوره و هدایت شغلی یکی از وظایف مهم مجموعه آموزش فنی و حرفه ای است
Tuesday, 01 March 2016 16:41
There are no translations available.

معاون دفتر مشاوره و هدایت شغلی سازمان اموزش فنی و حرفه ای کشور بر تقویت و حمایت از مربیان بعنوان بهترین مشاوران آموزش فنی و حرفه ای تاکید کرد.به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان درنشست معاونین روسای مراکز کارشناسان و مربیان مراکز آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان با حضور معاون دفتر مشاوره و هدایت شغلی بر تقویت و حمایت از مربیان بعنوان بهترین مشاوران آموزش فنی و حرفه ای تاکید شد.

خانم حسینجانی گفت: فعالیت دفتر مشاوره از سال ۱۳۸۸پایه ریزی گشت و مهمترین دلیل آن در جهت انتخاب صحیح رشته و حوزه های مهارتی کارآموزان می باشد. وی به این نکته اشاره نمود که بحث مشاوره کاملا از بحث روانشناسی آن جدا می باشد و صرفا یک مشاوره شغلی است.وی مربیان را بهترین مشاوران هر مرکز دانست و گفت: با انتخاب درست و صحیح کارآموز میتوان نتیجه و خروجی خوب و مورد نظر را بدست آورد. وی افزود: مجموعه های آموزش فنی و حرفه ای متولی اشتغال نیستند..

Read more...
 
کارگاه آموزش تدوین استاندارد با حضور نماینده حوزه طرح و برنامه ریزی درسی سازمان آموزش فنی و حرفه ای
Tuesday, 01 March 2016 16:17
There are no translations available.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان این کارگاه با حضور آقای جلالی نماینده دفتر طرح و برنامه ریزی درسی ویژه روسای مراکز٬ کارشناسان ومربیان دایر گشت. به گفته ایشان سازمان آموزش فنی و حرفه ای تنها نماینده تدوین استاندارد در زمینه مهارت در ایران می باشد و اولین استاندارد در سال ۱۳۴۰ توسط آلمانی ها با رویکرد شغلی تدوین شده است. دوره های آموزشی مجموعه های آموزش فنی و حرفه ای در سراسر کشور با توجه به استاندارد خاص هر رشته توسط مربیان و کارشناسان هر حوزه تدوین می گردد و پس از نظارت و ارزیابی در سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور کد مخصوصی را به خود اختصاص می دهد و در سایت جهت استفاده همگان بارگذاری می گردد. وی به دو حوزه آموزشی صلاحیت حرفه ای و دوره تحصیلات آموزشی اشاره نمود.......

Read more...
 
افتتاح اولین مجتمع آموزش فنی و حرفه ای خدمات زیبایی ربکا در سیرجان با هزینه 15میلیارد ریالی
Tuesday, 01 March 2016 06:49
There are no translations available.

اولین مجتمع آموزش فنی و حرفه ای خدمات زیبایی ربکا در سیرجان با هزینه15میلیارد ریالی و اشتغال 20 نفر افتتاح شد.اولین مجتمع آموزش فنی و حرفه ای خدمات زیبایی ربکا با حضور مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان و مسئولین شهرستانی در سیرجان افتتاح شد. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، در مراسم افتتاح این مجتمع آموزشی، مدیرکل اموزش فنی و حرفه ای استان ضمن مطرح نمودن اهمیت موضوع مهارت آموزی گفت: هدف ما فراگیری هر مهارت برای کسب یک شغل است و ایجاد اشتغال یک خانواده را نجات خواهد داد.

موسس مجتمع آموزش فنی و حرفه ای زیبایی ربکا نیز گفت: برای راه اندازی این مجتمع زیبایی که اولین و تنها مجتمع آموزشی از این نوع در استان می باشد بالغ بر 15 میلیارد ریال سرمایه گذاری شده است. نادیا امجدی افزود: ساختمان این مجتمع که در سه طبقه مجزا و کاملا بهداشتی بر طبق استانداردهای جهانی ساخته و مجهز شده و تعداد 20 نفر از ارایشگران مجرب و متعهد و با تجربه و تحصیلکرده در رشته کاردانی و کارشناسی ارایشگری از دانشگاه شایان کرمان مشغول به کار می باشد. مجتمع آموزشی ربکا در 3 طبقه مجزا و به صورت آموزشگاه – ارایشگاه و خدمات پوست وزیبایی می باشد و در این اموزشگاه 18 رشته اموزشی...

Read more...
 
انتخاب روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای بعنوان عضو هیئت مدیره انجمن روابط عمومی استان
Tuesday, 01 March 2016 06:32
There are no translations available.

alt

مهناز نجیب زاده مسئول روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان در رای گیری بعمل آمده بعنوان عضو هیئت مدیره انجمن روابط عومی استان کرمان انتخاب شد. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، مجمع عمومی فوق العاده و عادی انجمن روابط عمومی استان کرمان به میزبانی شرکت برق منطقه ای جنوب برگزار شد، نقی عظیمی زاده مدیر کل روابط عمومی استانداری کرمان در ابتدا به انتخابات هفتم اسفند اشاره کرد و افزود: مردم قدرشناس ایران اسلامی بار دیگر در هفتم اسفند ماه حماسه آفریدند و این انتخابات پیامی جز صلح و دوستی به همراه نداشت.

وی با تاکید براینکه طی یکسال گذشته از مسئولین روابط عمومی دستگاه های اجرایی و نهادها جز صمیمیت و خدمت به مردم چیزی مشاهده نشده است، خاطر نشان کرد: مدیران روابط عمومی همچون یک خانواده، بدون جناح بازی سیاسی در کنار هم قرار گرفتند لذا این تشکیلات واحد در استان کرمان بی نظیر و نادر است....

Read more...
 
طرح سامان دهی اشتغال و کارآفرینی بانوان استان کرمان با همکاری اداره کل آموزش فنی و حرفه ای
Tuesday, 01 March 2016 05:24
There are no translations available.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، طرح ساماندهی اشتغال و کارآفرینی به همت اداره کل آموزش فنی و حرفه ای و با کمک دستگاههای مربوطه آغاز شد. در جلسه هماهنگی این طرح مدیر کل امور بانوان استانداری گفت: باید از تمام سرمایه های اجتماعی بهره گرفت و تشویق و ترویج کارآفرینی و مشارکت اقتصادی بانوان نقش بسزایی در خلاقیت، ایده پروری و اقتصاد مقاومتی دارد.خانم دکتر حسینی همچنین اشتغال موثر را باعث اعتماد به نفس و نشاط و تحکیم خانواده دانست و از ایجاد و راه اندازی کانون کارآفرینان بانوان استان کرمان در سال جدید خبر داد. وی بر لزوم تصمیم سازی و تصمیم گیری جامع و متمرکز استانی تاکید نمود. وی افزود: نقش سازمان های دولتی تنها به عنوان ورودی اطلاعات کارآفرینان به شورا و نظارت کننده می باشد و نقش اصلی این طرح بر عهده سازمان های مردمی و کارآفرینان ...

Read more...
 
نخستین جلسه انجمن صنفی آموزشگاه های آزاد بردسیر برگزار شد
Thursday, 25 February 2016 09:59
There are no translations available.

اولین جلسه رسمی انجمن های صنفی آموزشگاه های آزاد شهرشهرستان بردسیر و حومه در مزکر آموزش فنی و حرفه ای شهید طیاری این شهرستان برگزار شد. به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، در این جلسه میرزایی رئیس کانون انجمن های صنفی آموزشگاه های آزاد استان با بیان ساختار اساسنامه، ،شرایط احراز مسئولیت ها و اهداف تشکیل و بخصوص نظام صنفی و مشارکت در انجمن از پیگیری مجدانه بحث بیمه آموزشگاه ها تاکید کرد.

وی همچنین به افزایش 15% شهریه در رشته های فناوری مد، آرایش و پیرایش و فناوری اطلاعات در سال جدید اشاره کرد خانم یار احمدی رئیس انجمن صنفی شهرستان بردسیر نیز در این جلسه با تقدیر از همکاری صمیمانه همکاران مرکز آموزش فنی و حرفه ای مشارکت همه آموزشگاه ها در جهت تقویت انجمن صنفی را خواستار شد.

 
تجلیل سازمان بسیج مهندسین استان کرمان از مربی نمونه آموزش فنی و حرفه ای
Wednesday, 24 February 2016 10:15
There are no translations available.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، در همایش بزرگداشت شهدای مهندس و روز مهندسی از مجید رنجبر مربی نمونه اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان تجلیل شد.در این همایش که توسط سازمان بسیج مهندسین استان کرمان برگزار شد، با اهدای تندیس و لوح تقدیر از تلاش های مهندس مجید رنجبر در همکاری با این سازمان در بحث عارضه یابی صنایع تجلیل بعمل امد.گفتنی است مجید رنجبر مربی نخبه آموزش فنی و حرفه ای موفق شد در مسابقات ملی مهارت سال جاری نیز در رشته ساخت و تولید تیمی سه مدال طلای ارزشمند برای استان به ارمغان بیاورد. وی با راه اندازی شرکتی دانش بیان در زمینه اختراع و کارافرینی نیز فعال است.

تجلیل از خانواده شهدای مهندس، خاطره گویی از شهدای مهندس، سخنرانی در خصوص پروژه نفوذ دشمن و انتخابات نیز از دیگر برنامه های این مراسم بود که در تالار برق کرمان برگزار شد.

 
آموزش 150نفر از اتباع خارجه در مرکز فنی و حرفه ای بردسیر
Tuesday, 23 February 2016 10:56
There are no translations available.

http://www.tehrantvto.ir/uploads/55_8978.jpgرئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای بردسیراز آموزش 150نفر از افاغنه طی 1623نفر ساعت در چهار رشته تولید نهال مثمر و غیر مثمر، پرورش دهنده گیاهان دارویی، پرورش دهنده مرغ بومی و تولید کننده ورمی کمپوست در مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید طیاری مرکز بردسیر آموزش دیده و در پایان دوره برای آموزش دیدگان تاییدیه صادر شد.

محمودآبادی افزود: هدف از انجام این کار را فراهم کردن زمینه بازگشت با انگیزه به وطن اصلی، بالا بردن مهارت اتباع افغانی در کشور ایران و آموزش نسل دوم افاغنه برای توانمندسازی و خروج از کشور عنوان کرد و افزود: این اتباع افغانی در راستای عملی شدن دیپلماسی مهارت آموزش دیده‌اند و امید است این افراد پس از آموزش به کشور خود باز می‌گردند.

 
طراحی دستگاه متمرکزکننده انرژی خورشیدی توسط مربی نخبه آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان
Tuesday, 01 March 2016 06:01
There are no translations available.

alt

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، دستگاه متمرکزکننده انرژی خورشیدی درکارگاه مکانیک صنایع استان کرمان درحال اجرامی باشد. ویژگی این متمرکزکننده نقطه کانونی ثابت آن درتمام فصول سال می باشد که می توان از انرژی رایگان خورشیدی جهت مقاصد صنعتی وغیره ...استفاده نمود. جهت حرکت صفحه خورشیدی مربوطه ازمکانیزم کاملاً مکانیکی ساعتی استفاده گردیده است که توسط مجید رنجبر مربی نخبه آموزش فنی و حرفه ای شهر کرمان ساخته شده و درکارگاه مربوطه درحال اجرا می باشد.

تست حرارتی درکانون صفحه خورشیدی باموفقیت انجام پذیرفت وانتظار می رود با انجام این پروژه بتوان گام موثری درمصرف بهینه انرژی برداشت.مجید رنجبر مربی ساخت وتولید مجتمع مراکز آموزش فنی و حرفه ای کرمان موفق شد در شانزدهمین دوره مسابقات ملی مهارت نیز سه مدال طلای این رشته را برای استان به ارمغان آورد.

 
بازدید مجتمع آموزشی غیر انتفاعی شهرداری کرمان از آموزش های فنی و حرفه ای
Monday, 29 February 2016 04:53
There are no translations available.

در بازدید دانش آموزان و کارکنان مجتمع آموزشی غیر انتفاعی شهرداری از کارگاههای مرکز 4 کرمان غلامرضا عبدلی رئیس مرکز با اشاره به اهمیت آموزش های مهارتی در ایجاد اشتغال پایدار گفت: این مرکز آمادگی دارد در رشته های کاربردی آموزش ارائه دهد.وی با اشاره به رایگان بودن این آموزش ها خواستار همکاری های دو جانبه شد. مهندس کیا مدیرمجتمع آموزش غیرانتفاعی شهرداری کرمان نیز با ابراز خرسندی از این بازدید اعلام داشت که آموزشهای فنی وحرفه ای بسیار سودمند وکاربردی می باشند.وی ازمدیر کل محترم ورئیس مرکز ومربیان کارگاه کمال تشکر وقدردانی را بعمل آورد.

 
تقدیر مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی از مرکز فنی و حرفه ای بردسیر در برگزاری جشنواره شعر آزاد
Thursday, 25 February 2016 07:24
There are no translations available.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، محمد رضا علیزاده مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با حضور در مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید طیاری بردسیر از رئیس این مرکز و امیر گرکانی، مجتبی کریم زاده در برگزاری نخستین جشنواره شعر آزاد در این شهرستان با اهداء لوح و تندیس یادبود  تقدیر کرد.

در این مراسم که با حضور صادقی فرماندار و رضازاده رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان برگزار شد، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با تقدیر از تلاشگران آموزش های فنی و حرفه ای بر حمایت از فعالیت های فرهنگی و هنری تاکید کرد.

 
دیدار مدیر کل روابط عمومی استانداری با مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان
Tuesday, 23 February 2016 15:15
There are no translations available.

مدیرکل روابط عمومی استانداری کرمان بر حمایت همه جانبه و با همه امکانات در زمینه توسعه فرهنگ مهارت آموزی در جامعه تاکید کرد.به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، مدیرکل روابط عمومی استانداری در دیدار با مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان بر استمرار دوره های آموزشی برای روابط عمومی های سراسر استان تاکید کرد و افزود: برگزاری چنین دوره هایی در زمینه های مختلف موجب ارتقاء روابط عمومی ها می گردد.

نقی عظیمی زاده با تاکید براینکه اخبار مربوط به دستگاه ها باید به صورت مستند و یکپارچه از سوی روابط عمومی دستگاه ها منعکس شود، خاطرنشان کرد: مستندسازی فرایندها با توجه به انکه در حیطه کار روابط عمومی ها است باید به صورت ویژه مدنظر باشد.وی با اشاره به اینکه جا به جایی مکرر نیروهای روابط عمومی موجب خدشه وارد شدن به کار اطلاع رسانی می شود، یادآور شد: روابط عمومی ها باید به منظور مستند سازی و اطلاع رسانی شفاف و دقیق خدمات ارائه شده از سوی دستگاه ها در زمینه تامین نیروی متخصص و کارآمد و تجهیزات...

Read more...
 
برگزاری مسابقات روباتیک در مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان شهربابک با همکاری آموزشگاه علم و فن
Tuesday, 23 February 2016 07:12
There are no translations available.