IMPORTANT SITES


The Office Of Supreme Leader

The Office Of President


Kerman Governor Data Base

LIST

مرکز 4 کرمان نماد تحول در ارائه خدمات اموزش فنی و حرفه ای
Sunday, 23 August 2015 10:04
There are no translations available.

altرئیس مرکز شماره 4 کرمان از ارائه خدمات نوین در آموزش فنی و حرفه ای در این مرکز خبر داد.به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، رئیس مرکز شماره 4 آموزش فنی و حرفه ای کرمان از تشکیل میز خدمت این مرکز در راستای شعار سال همدلی و همزبانی با حضور کلیه کارکنان این مرکز خبر داد.

غلامرضا عبدلی گفت: کلیه امور این مرکز در یک واحد اداری انجام شده و ضمن صرفه جویی در هزینه ها، این امر موجب ارتقای رضایت ارباب رجوع و نیز افزایش همدلی و صمیمیت کارکنان این مرکز آموزشی شده است.وی از اجرای پنج رشته مهارتی شامل plc، برق صنعتی، برق ساختمان، لوله کشی گاز و تعمیر لوازم خانگی در این مرکز خبر داد و گفت: با تجهیز کارگاه های مربوطه در آینده نزدیک رشته های تعمیر طلا وجواهر و رباتیک نیز راه اندازی ...

Read more...
 
فرماندار کرمان: آموزش های فنی و حرفه ای می تواند عقب ماندگی های مهارتی کشور را جبران کند
Sunday, 23 August 2015 05:20
There are no translations available.

altفرماندار کرمان با اشاره به نیاز شدید استان به نیروی ماهر گفت: آموزش های فنی و حرفه ای می تواند عقب ماندگی های مهارتی کشور را جبران کند.به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، محمدعلی توحیدی در دیدار سرپرست آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان با وی گفت: جایگاه آموزش های فنی و حرفه ای هنوز در کشور شناخته شده نیست در حالی که آموزش های فنی و حرفه ای می تواند عقب ماندگی های مهارتی کشور را جبران کند.

فرماندار کرمان آموزش فنی و حرفه ای را مجموعه ای مفید و موثر در کشور دانست و گفت: استان نیاز شدیدی به افراد مهارت آموخته دارد و تربیت نیروی انسانی ماهر نیز پیش زمینه صنعتی شدن استان است که باید مورد حمایت بیشتر قرار گیرد.محمدرضا جهانگیری سرپرست آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان نیز در این دیدار با تشکر از حمایت های فرماندار کرمان از فعالیت های مجموعه متبوع تاکید کرد: جذب سرمایه گزار در استان زمینه مهمی بنام نیروی انسانی مهارت آموخته را نیاز دارد که امیدورایم با حمایت همه مسئولین مهارت اموزی در استان ارتقا یابد.

 
دريافت تنديس و لوح افتخار دهمين جشنواره ملي انتشارات روابط عمومي ها توسط سازمان آموزش فنی و حرفه ای
Thursday, 20 August 2015 07:39
There are no translations available.

altتنديس و لوح افتخار دهمين جشنواره ملي انتشارات روابط عمومي هاي كشور در بين 130 سازمان شركت كننده در بخش تحليل محتوا به روابط عمومي سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور اهدا شد.به گزارش پيك مهارت آنلاين به نقل از روابط عمومي سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور، دهمين جشنواره ملي انتشارات روابط عمومي ها  با حضور برترين ها و فعالان عرصه روابط عمومي كشور، بيست و هفتم مرداد ماه سال جاري  در سالن كنفرانس نمايشگاه هاي بين المللي برگزار شد.

محبوبه رنجبر، مدير كل دفتر رياست و روابط عمومي اين سازمان ضمن تبريك به مناسبت كسب اين افتخار بيان داشت: اين موفقيت حاصل همدلی و تلاش جمعي خانواده روابط عمومي سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور مي باشد.وي با اشاره به جايگاه اثر گذار روابط عمومي در سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور با رسالت مهارت آموزي و ارتقاي سرمايه هاي انساني اظهار اميدواري كرد كه همواره شاهد تلاش روز افزون روابط عمومي ها در اين مجموعه باشيم...

Read more...
 
دیدار رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای راور با پروفسور کمالی پور
Thursday, 20 August 2015 07:36
There are no translations available.

altرئیس دانشکده ارتباطات و رسانه دانشگاه کارولینای شمالی آمریکا بر نقش مهم رسانه ها در تبیین نقش آموزش های مهارتی در بین آحاد جامعه تاکید کرد.به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، پروفسور یحیی کمالی پور راوری در دیدار مسئول مرکز آموزش فنی و حرفه ای راور با وی با اشاره به نقش مهم رسانه در دنیای امروز تاکید کرد: باید ازرسانه های مهم و اثرگزار و نیز فضای مجازی در تبیین و توسعه جایگاه آموزش های فنی و حرفه ای و مهارتی در جامعه بهره گرفته شود.

در این دیدار معین کمالی سرپرست مرکز آموزش فنی و حرفه ای و مرکز علمی –کاربردی مهارت شهرستان راور با تقدیر از زحمات و تلاش های پروفسور کمالی پور در پیشبرد علم و دانش بشری و اعتلای نام ایران در عرصه های بین المللی، یکی از مشکلات مهم جامعه را عدم تببین نقش مهم آموزش های مهارتی...

Read more...
 
آزادگان اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان تجلیل شدند
Thursday, 20 August 2015 05:21
There are no translations available.

altمراسم تجلیل از آزادگان سرافراز اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان برگزار شد.به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، در این مراسم که همزمان با سالروز ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامی در نمازخانه این اداره کل برگزار شد، مهندس محمدرضا جهانگیری سرپرست این اداره کل با اشاره رشادت و جانفشانی ملت ایران در دوران دفاع مقدس گفت: باید همواره قدردان آزادگان، ایثارگران و خانواده معظم شهدا باشیم.

وی افزود: باید با الگوگیری از استقامت و پایمردی آزادگان در دوران اسارت، ما نیز امروز در رشد و اعتلای همه جانبه کشور ایستادگی و تلاش کنیم.در این مراسم از آزادگان گرانقدر اصغرجعفری، یدالله زنگی آبادی، حسین یداللهی کاخ، مجیدضیغمی نژاد و مجیدمختاری، علی غلامی و احمد شهسواری با اهدای لوح تقدیر و جوایز تجلیل بعمل آمد.

 
کسب مدال افتخار جهان توسط نخبه کرمانی علیرضا حمامی زاده
Wednesday, 19 August 2015 09:48
There are no translations available.

altنخبه کرمانی علیرضا حمامی زاده، مدال افتخار المپیاد جهانی مهارت02015 برزیل در رشته الکترونیک را کسب کرد.به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، علیرضا حمامی زاده نخبه کرمانی و عضو تیم ملی مهارت جمهوری اسلامی ایران در رشته الکترونیک موفق شد مدال افتخار المپیاد جهانی 2015برزیل را کسب کرد.

تیم ملی مهارت جمهوری اسلامی ایران موفق شد از چهل و سومين مسابقات جهاني مهارت 2015 در شهر سائو پائولوي کشور برزيل با کسب يك مدال نقره، يك مدال برنز و10ديپلم افتخار کسب کند.در این مسابقات که از 21 تا 24 مرداد ماه سال جاري برگزار شد 17 شرکت کننده از جمهوری اسلامی ایران در 11 رشته فردی و سه رشته تیمی شرکت کرد که از استان کرمان نیز جناب آقای علیرضا حمامی زاده موفق شد مدال افتخار رشته الکترونیک این مسابقات را کسب کند.

 
حضور مهارت آموخته سیرجانی در جشنواره اختراعات و ابتکارات
Wednesday, 19 August 2015 08:04
There are no translations available.

altرئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای سیرجان از حضور مهارت آموخته سیرجانی در جشنواره اختراعات و ابتکارات در برج میلاد تهران خبر داد.به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، محسن نعمتی با اعلام این خبر گفت: آقای ابوالفضل اسدی نیا کارآموز و مهارت دیده کارگاه رشته اتومکانیک مرکز سیرجان با سه اختراع در زمینه راه آهن همراه با مربی خود مهندس دهیادگاری در دومین جشنواره اختراعات و ابتکارات تهران در برج میلاد شرکت کرد.

وی با اشاره به تاکید وزیر علوم در افتتاحیه این جشنواره بر لزوم توجه بیشتر دانشگاهها به آموزش های مهارتی و فنی و حرفه ای گفت: بایستی دانشجویان وفارغ التحصیلان به سمت مهارت هدایت شده و فرهنگ کارآفرینی در جامعه توسعه یابد.

 
توسعه آموزش های فنی و حرفه ای توام با روحیه بسیجی باعث رشد و توسعه کشور می شود
Wednesday, 19 August 2015 06:24
There are no translations available.

altفرمانده ناحیه بسیج ادارات کرمان گفت: توسعه آموزش های  فنی و حرفه ای توام با روحیه بسیجی باعث رشد و توسعه کشور می شودبه گزارش روابط عمومی اداره کل اموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، سرهنگ حسینخانی در دیدار با مهندس جهانگیری سرپرست اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان با اعلام این مطلب افزود: فنی و حرفه ای پتانسیل و ظرفیت بسیار بالایی دارد.

وی روحیه بسیجی را باعث پیشرفت مملکت در همه عرصه ها عنوان کرد و گفت: در سال همدلی و همزبانی توام شدن آموزش فنی و حرفه ای با روحیه بسیجی می تواند ضمن ایجاد اشتغال بسیاری از مشکلات را در قالب اقتصاد مقاومتی حل کند.حجت الاسلام علیدادی مسئول تعلیم و تربیت سازمان بسیج کارمندان استان ...

Read more...
 
فارغ التحصیلان دانشگاهی باید بسمت فنی و حرفه ای بیایند
Thursday, 20 August 2015 07:27
There are no translations available.

altمعاون دفتر برنامه ریزی و بودجه استانداری کرمان بر لزوم هدایت فارغ التحصیلان دانشگاهی بسمت اموزش های فنی و حرفه ای تاکید کرد.به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، محمدرضا وحیدی در بازدید از روند اجرای آزمون های تخصصی و مهارتی مربیان حق التدریس گفت: بسیاری از فارغ التحصیلان دانشگاهی در زمینه های مهارتی ضعیف هستند.

وی با تاکید بر لزوم هدایت دانشگاهیان بسمت آموزش های فنی و حرفه ای تصریح کرد: مهارت یکی از شاخصه های اصلی ورود افراد به بازار کار جامعه است.

سرپرست اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان نیز رشد فزاینده فارغ التحصیلان بدون مهارت بیکار را یکی از مهمترین مشکلات جامعه ذکر کرد و...

Read more...
 
عیادت سرپرست اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان از همکار بیمار
Thursday, 20 August 2015 04:25
There are no translations available.

altسرپرست اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان با حضور در بیمارستان از همکار بیمار مرکز رفسنجان عیادت کرد.به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، مهندس جهانگیری ضمن عیادت از خانم کریمی همکار سخت کوش مرکز رفسنجان که به بیماری سرطان مبتلاست از روند درمان وی مطلع شده و شفای وی را از خداوند متعال خواستار شد.

وی با اشاره به تلاش و سخت کوشی این همکار پرتلاش در روند اجرای آموزش های فنی و حرفه ای، برای وی آرزوی سللامتی و بهبودی کرد.

 
کسب دو مدال نقره و برنز و 10ديپلم افتخار توسط تيم ملي مهارت جمهوري اسلامي ايران از برزیل
Wednesday, 19 August 2015 08:12
There are no translations available.

altكسب يك مدال نقره، يك مدال برنز و10ديپلم افتخار دستاورد تيم ملي مهارت جمهوري اسلامي ايران در چهل و سومين مسابقات جهاني مهارت برزیل – 2015 در بين 59كشور شركت كننده مي باشد.

به گزارش پيك مهارت آنلاين به نقل از روابط عمومي سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور تيم ملي كارآموزان سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور در چهل و سومین دوره مسابقات جهاني مهارت كه از 21 تا 24 مرداد ماه سال جاري در شهر سائو پائولوي کشور برزيل برگزار شد با كسب يك مدال نقره، يك مدال برنز و10ديپلم افتخار، بامداد روز سه شنبه مورخ 27/5/94 به ايران بازگشت.

دكتر كورش پرند، معاون وزير تعاون، كار و رفاه اجتماعي و رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در اين خصوص بيان داشت: جمهوري اسلامي ايران  با 17 نفر...

Read more...
 
آزمون های تخصصی استخدامی مربیان حق التدریس استان کرمان آغاز شد
Wednesday, 19 August 2015 07:44
There are no translations available.

altسرپرست اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان از آغاز آزمون های تخصصی استخدامی مربیان حق التدریس استان کرمان خبر داد.به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، محمدرضا جهانگیری گفت: آزمون مهارت های تخصصی و شخصیتی مربیان حق التدریس استان کرمان با حضور نمایندگان سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در حال برگزاری است.

وی گفت: در این مرحله آزمون که با حضور 162 نفر از مربیان حق التدریس استان کرمان در 18 رشته مهارتی و طی روزهای 24 تا 28 مرداد با حضور نمایندگان سازمان متبوع ، مربیان ارشد اداره کل و اساتید دانشگاه در حال برگزاری است.جهانگیری افزود: پس از برگزاری آزمون مذکور، نتایج جهت جمع بندی و اعلام نتیجه نهایی به سازمان سنجش آموزش کشور ارسال خواهد شد.

وی تصریح کرد: براساس مصوبات، این آزمون صرفاً در مورد کسانی انجام می شود که قبل از اول  مهرماه 1391 به عنوان مربی حق التدریس با سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور همکاری داشته و در سال 1393 نيز همکاری آنان ادامه داشته است.

 
آموزش فنی و حرفه ای در آموزش نیروی ماهر مورد نیاز صنایع، نقش مهمی دارد
Wednesday, 19 August 2015 06:08
There are no translations available.

altمسئولین شرکت قـوای محرکه کرمان خودرو بر نقش مهم آموزش های فنی و حرفه ای در تامین نیروی ماهر مورد نیاز صنایع تاکید کردند.سعید مظفری مدیرعامل و مسئولین شرکت قوای محرکه کرمان موتور در بازدید از روند اجرای آموزش مهارتی نیروهای مورد نیاز این شرکت قطعه ساز، بر نقش مهم آموزش های فنی و حرفه ای در تامین نیروی ماهر مورد نیاز صنایع تاکید کردند.

در این بازدید که با حضور معاون فنی– آموزشی فنی و حرفه ای و مدیرکل و مسئولین کمیته امداد امام خمینی(ره) استان اجرا شد روند اجرای آموزش افراد مورد بررسی قرار گرفت.افشین شهرکی معاون آموزش فنی و حرفه ای استان در حاشیه این بازدید گفت: بیش از 100 نفر از مددجویان معرفی شده کمیته امداد پس از آموزش یک ماهه دوره های فنی و حرفه ای در کارخانه قوای محرکه کرمان موتور، دوره های کار آموزی cnc  و تراش...

Read more...
 
<< Start < Prev 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Next > End >>

Page 21 of 61


سخن مدیرکل:

مطمئن ترین راه برون رفت از معضل اشتغال جوانان استان کرمان،تغییر نگرش جامعه به مهارت آموزی می باشد.مهارت آموزی یک عمل مقدس منجر به اشتغال حتمی است.

CICULARS


PERSIAN CALENDAR

 
Saturday
2016
Feb
6
 

POLL

How useful are T.V.T.O for you?
 

pray time

 ماژول اوقات شرعی توسط ناپولی

آخرین اخبار

مراجعین

We have 31 guests online
Free template 'Feel Free' by [ Anch ] Gorsk.net Studio. Please, don't remove this hidden copyleft! | Edited By PersianIT.ir