IMPORTANT SITES


The Office Of Supreme Leader

The Office Of President


Kerman Governor Data Base

LIST

گالری تصاویر

jeld.jpg
حضور کارکنان خانم اداره کل آموزش فنی و حرفه ای در جلسه اموزشی " زنان ، سیگار ، قلیان و اعتیاد"
Sunday, 25 September 2016 04:50
There are no translations available.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای کرمان کارکنان خانم اداره کل آموزش فنی و حرفه ای در جلسه آموزشی "زنان ، سیگار ، قلیان و اعتیاد "شرکت نمودند . در این جلسه تاریخچه ای از سیگار و قلیان و مضرات استفاده از آنها مباحثی مطرح شد .به گفته دکتر اساعیلی سخنران حاضر در جلسه زنان نخستین قربانیان در بسیاری از آسیبها و انحرافات اجتماعی می باشند . وی همچنین گفت:  اعتیاد اگر نه اولین و عمده ترین بلكه ، یكی از مهم ترین آنان است . هر جا كه پای اعتیاد به مواد مخدر باز می شود ، در صف نخست قربانیان آن زنان قرار دارند ، چرا كه بیشترین آسیبها از اعتیاد همسر ، پدر، فرزند ، برادر و حتی دوست و همكار به آنان وارد می شود .وی به این مساله اشاره نمود که در حال حاضر با توجه به پیدایش و گسترش اعتیاد زنان ،مشكلات روانی، اجتماعی و پزشكی ناشی از آن ،به عنوان موانع درمان اعتیاد زنان تبدیل به مسئله شده است كه باید مورد بررسی و توجه قرار گیرد . وی همچنین گفت : عوامل روانی عواملی نظیر عوامل ژنتیكی، روان شناختی، اجتماعی، برخی زنان را نسبت به اعتیاد از دیگر زنان آسیب پذیر تر می سازد ؛ وگرنه هیچ كس تصمیم نمی گیرد كه معتاد شود . فهیمه موسی احمدی کارشناس روابط عمومی اداره کل اموزش فنی و حرفه ای حضور بانوان را در این جلسات آموزشی بسیار حائز اهمیت برشمرد و گفت : حضور در این جلسات باعث تقویت آگاهی و بینش افراد علی الخصوص بانوان جامعه اداری می شود .

 
سرشماری عمومی نفوس و مسکن به روش اینترنتی
Sunday, 25 September 2016 04:35
There are no translations available.

alt

 
همایش خانواده موفق، تربیت سالم
Sunday, 25 September 2016 04:08
There are no translations available.

alt

 
پنجمین دوره مسابقات قرآنی منطقه ای به میزبانی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان
Saturday, 24 September 2016 15:21
There are no translations available.

altبه گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان پنجمین دوره مسابقات قرآنی منطقه ای سازمان آموزش فنی و حرفه ای ویژه کارکنان ادارات کل سیستان و بلوچستانُ -خراسان جنوبی- هرمزگان و کرمان به میزبانی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان در روز چهارشنبه مورخ ۹۵/۷/۷ همزمان با بزرگداشت هفته دفاع مقدس برگزار خواهد شد. لازم به ذکر است برگزیدگان مرحله استانی در این مسابقات شرکت نموده و برندگان این مسابقه به مرحله کشوری راه پیدا خواهند نمود. به گفته آقای منوچهر کارآموزیان رییس ستاد اقامه نماز اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان شرکت کنندگان استان کرمان هفت نفر می باشند. وی همچنین آمادگی کامل استان کرمان را در برگزاری این دوره از مسابقات را اعلام نمود.

 
نشست همکاری مشترک اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان و شرکت تولیدی پوشاک رگا
Wednesday, 21 September 2016 05:31
There are no translations available.

altبه گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان نشست همکاری کارخانه تولیدی پوشاک رگا واداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان در محل این اداره کل برگزار گردید.

در این جلسه محمدرضا جهانگیری مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان به همکاری خوب و موثر با این کارخانه اشاره نمود و گفت: این مجموعه باید با همت و پشتکار مدیران و کارکنان خود به برندی جهانی تبدیل شود و حداقل بتواند نیاز کارخانجات و موسسات اقتصادی جنوب شرق کشور را به پوشاک کار تامین کند و این نیازمند کمک مسولین و مدیران و شهروندان کرمانی می باشد این نشست به منظور بهره گیری از ظرفیت های طرفین و علی الخصوص حمایت از کارخانجات و صنایع استانی انجام گرفت.سهراب میرمحمدی مسئول آموزش در صنایع...

Read more...
 
پیام معاون وزیر و رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به مناسبت فرا رسیدن هفته دفاع مقدس
Wednesday, 21 September 2016 04:44
There are no translations available.

سلام و درود بی پایان خداوند متعال بر شهیدان گلگون کفن انقلاب اسلامی وهشت سال دفاع مقدس و رضوان و رحمت بی پایان الهی بر مقتداو رهبر شهیدان ، حضرت امام خمینی (ره).

 
آموزش طرح تکاپو ویژه آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای استان کرمان
Saturday, 17 September 2016 07:00
There are no translations available.

altبه گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، جلسه آموزش طرح توسعه تکاپو به همت حوزه آموزش و موسسات کارآموزی آزاد اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان ویژه آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای توسط مجری این طرح آقای دکتر طباطبایی انجام شد. در ابتدا آقای مهندس جهانگیری به اهمیت این طرح اشاره نمود و گفت: این طرح کارشناسی شده و به دور از مسایل سیاسی است که توسط مجریان توانمند طراحی شده است و بسیار هدفمند می باشد و استان را در مسیر صحیح اشتغال قرار می دهد. وی همچنین گفت: آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای می توانند در مباحث آموزشی و تولید محتوی بسیار کمک کننده باشند و کمک شایانی به اقتصاد استان و کشور....

Read more...
 
اولین دوره آموزش استاد شاگرد در رشته کیف دوزی در مرکز آموزش فنی و حرفه ای گلباف
Saturday, 17 September 2016 03:28
There are no translations available.

altبه گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان اولین دوره آموزش استاد شاگردی نوین در رشته کیف دوزی با همکاری بانک رسالت و شورای محترم اسلامی شهر در مرکز آموزش فنی و حرفه ای گلباف در حال اجرا می باشد.


به گفته آقای شهرامی رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان گلباف این طرح در راستای ایجاد بسترهای لازم برای اشتغال مولد و پایدار مطابق با فناوری های روز و همچنین استمرار و تثبیت مشاغل موجود و مورد نیاز جامعه به ویژه در مشاغل خانگی و سنتی با استفاده از ظرفیت بخش های غیردولتی در توسعه آموزش های مهارتی و در اجرای سیاست های کلی اشتغال ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و آیین نامه نظام آموزش مهارت و فناوری مصوب آبان ماه 1390 هیات وزیران و نیز ماده 21 قانون برنامه پنجم توسعه برای استفاده از ظرفیت های آموزشی محیط کار واقعی می باشد......

Read more...
 
اجرای پروژه طرح ترسیب کربن در مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهداد
Saturday, 24 September 2016 05:33
There are no translations available.

altبه گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، مرکزآموزش فنی و حرفه ای شهداد با همکاری منابع طبیعی (پروژه طرح ترسیب کربن) آموزش های منجر به اشتغال را در روستاهای کمتر توسعه شهداد برگزار می نماید.

شهرامی مسئول مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهداد گفت: این دوره ها در راستای پیام مقام معظم رهبری در رابطه با اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل و بر اساس نیاز سنجی از منطقه و جامعه هدف صورت گرفته است. وی افزود: مهارت آموختگان پس از پایان دوره به عرصه اشتغال و کارآفرینی راه خواهند یافت و با ارتقای توانمندی های حرفه ای معطوف به نیاز های بازارکار، انجام وظیفه خواهند نمود. وی این طرح را زمینه و فرصت مناسبی برای مردم منطقه در راستای خودکفایی و اشتغال موثر و پایدار دانست.

 
دیدار صمیمانه کارشناسان و کارآموزان برگزیده المپیاد مهارت کشوری با مجموعه آموزش فنی و حرفه ای
Wednesday, 21 September 2016 05:06
There are no translations available.

altبه گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان این نشست با حضور کارشناسان، کارآموزان بهمراه خانوادهایشان در سالن ششم مرداد اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان انجام گردید. در این نشست تنی چند از مسولین اداره کل و مراکز آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان حضور داشتند. این جلسه به منظور آشنایی بیشتر خانواده ها از روند اجرای مسابقات کشوری و بررسی مسایل پیرامون آن انجام گردید. در ابتدا خانم زارع دبیر ستاد المپیاد استان کرمان ضمن خوشامدگویی به حاضرین گزارش جامعی را از شروع مسابقات در طی مراحل منطقه ای، استانی و سپس کشوری را ارایه نمود. به گفته وی در شانزدهمین دوره مسابقات استان کرمان دارای بیشترین مدال و در هفدهمین دوره که در مهرماه سالجاری، مرحله کشوری آن برگزار می گردد، استان کرمان را دارای بیشترین تعداد افراد ثبت نام شده در طول تاریخ این مسابقات دانست. به گفته وی کارآموزان در حال حاضر با داشتن کارشناسان و مربیان توانمند، آماده حضور در مسابقات کشوری می باشند.

وی سهم استان کرمان در مسابقات المپیاد کشوری را 30 مدال طلا، 20 نقره و 50 دیپلم افتخار تا کنون اعلام نمود. سپس آقای جهانگیری مدیر کل اداره آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان ضمن خوشامدگویی به همه حضار علی الخصوص خانواده کارآموزان، فرصت راهیابی به مسابقات کشوری را فرصتی برای تغییر نگرش دانست که صرفا از طرف خانواده های کارآموزان انجام می پذیرد. وی همچنین گفت:.....

Read more...
 
برگزاری دوره های آموزشی مهارتی ویژه پناهندگان در مهمانشهر کرمان
Monday, 19 September 2016 05:41
There are no translations available.

altبه گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان نشست همکاری مشترک اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، UNHCR و سازمان جنگلها، مراتع و آبخیزداری جهت آموزش مهارت پناهندگان (پروژه احیای منابع طبیعی جامعه محور در مهمانشهر کرمان) در محل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان برگزار گردید. در این نشست برگزاری سه دوره کارگاه آموزشی پرورش طیور، پرورش گیاهان دارویی و تولید ورمی کمپوست در مهمانشهر کرمان بر اساس استانداردهای آموزشی سازمان فنی و حرفه ای کشور مورد بررسی قرار گرفت.

 
بازدید مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای از مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان سیرجان
Saturday, 17 September 2016 03:54
There are no translations available.

altبه گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان به همراه جمعی از مسولین اداره کل از مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان سیرجان بازدید نمودند.

در حاشیه این بازدید نعمتی رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان سیرجان گفت: در حال حاضر بیش از 250 نفر در رشته‌های برق‌کشی ساختمان، جوشکاری، لوله‌کشی آب، کشاورزی، جوشکاری برق و جوشکاری ارگن مشغول آموزش فنی و حرفه‌ای در این شهرستان هستند.......

Read more...
 
برگزاری نمایشگاه گذر مهارت در جشنواره هنرمندان کوهبنان
Saturday, 17 September 2016 03:16
There are no translations available.

altبه گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان در حاشیه اولین جشنواره هنرمندان بومی شهرستان کوهبنان یک نمایشگاه گذر مهارت از توانمندی مرکز خواهران کوهبنان برای آشنایی شهروندان کوهبنان از آموزشهای فنی و حرفه ای برپا گردید. این جشنواره به مدت دو روز در محل سالن ارشاد اسلامی برگزار میگردد.

باقری رییس مرکز کوهبنان با بیان اینکه نمایشگاههای گذر مهارت در حاشیه جشنواره ها یکی از برنامه های اصلی این مرکز می باشد افزود: این گونه حرکتها در معرفی توانمندی آموزش های فنی و حرفه ای می تواند نقش مهمی ایفا نماید و باعث جذب کارآموز در مراکز شود. وی همچنین خاطر نشان گشت فرماندار و امام جمعه و سایر مسئولین به همراه آحاد مردم شهرستان کوهبنان از این نمایشگاه بازدید کردند.

 
<< Start < Prev 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Next > End >>

Page 21 of 104

تصویرروز


CICULARS


PERSIAN CALENDAR

 
Monday
2017
Jun
26
 

POLL

How useful are T.V.T.O for you?
 

مراجعین

We have 5 guests online
Free template 'Feel Free' by [ Anch ] Gorsk.net Studio. Please, don't remove this hidden copyleft! | Edited By PersianIT.ir