IMPORTANT SITES


The Office Of Supreme Leader

The Office Of President


Kerman Governor Data Base

LIST

گالری تصاویر

No images
معاون وزیرکار:کلید اصلی مسئله اشتغال آموزش های مهارتی است
Wednesday, 25 September 2013 11:40
There are no translations available.

altمعاون وزیر کار در دیدار بسیجیان گردان های عاشورای منطقه محروم شهداد گفت: با آموزش های مهارتی، هر خانواده ایرانی می تواند یک تولیدگر باشد.

دکتر کوروش پرند معاون وزیر کار و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای در این دیدار گفت:مهمترین مسئله امروز دنیا وایران اشتغال است و تجارب موفق ما در نقاط مخالف کشور نشان می دهد با آموزش های مهارتی، هر خانواده ایرانی می تواند خود یک تولیدکننده باشد.

دکتر پرند اضافه کرد: با تاسیس تعاونی پشتیبان برای فروش محصولات تولیدی به فروش خواهد رفت تولید و پرورش قارچ، پرورش طیورتعمیر موبایل، جوشکاری تولید لباس یکبارمصرف برای بیمارستان ها در هر شاخه کشاورزی، صنعت وخدمات 

وی تصریح کرد: یکی از سیاستهای راهبردی سازمان کمک به توسعه این آموزشها در مناطق محروم و کمتر توسعه یافته است و بسیجیان می توانند نقش موثری در این عرصه داشته باشند.

 
تقدیر نایب رئیس کمیسیون اقتصادی از افتخارآفرین مسابقات جهانی مهارت آلمان
Wednesday, 25 September 2013 11:03
There are no translations available.

altنایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با حضور در منزل امین ایرانمنش دارنده مدال افتخار المپیاد جهانی مهارت 2013 آلمان در رشته فناوری اتومبیل از وی تقدیر کرد.

در این دیدار دکتر محمدرضا پورابراهیمی نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به کار بزرگ تیم ملی المپیاد مهارت در مسابقات جهانی آلمان گفت: با توجه به امکانات کشورهای پیشرفته در مقابل ایران و تحریم ها این موفقیت بسیار ارزشمند است.

وی با تاکید بر هوش و ذکاوت و توانمندی جوانان ایرانی در عرصه های بین المللی تصریح کرد: باید سازمان آموزش فنی و حرفه ای تدابیری بیندیشد که از ظرفیت عظیم این جوانان نخبه استفاده بهینه صورت گیرد.

نماینده کرمان وراور در مجلس شورای اسلامی افزود: شما سدشکنی کردید...

Read more...
 
سرپرست مرکز آموزش علمی- کاربردی مهارت جیرفت معرفی شد
Wednesday, 25 September 2013 10:59
There are no translations available.

سعیده شریفی بعنوان سرپرست مرکز آموزش علمی-کاربردی مهارت جیرفت معرفی شد.

دکتر ابراهیمی نژاد مدیرکل اموزش فنی و حرفه ای استان کرمان با اعلام این خبر گفت: این مرکزعلمی کاربردی از مهرماه سال جاری با سه رشته کاردان فنی مکانیک خودرو، کاردان فنی جوشکاری و کاردان فنی برق-تاسیسات الکتریکی ساختمان آغاز بکار خواهد کرد.

وی افزود: تقاضای هفت رشته جدید نیز برای ترم بهمن به دانشگاه جامع علمی –کاربردی ارسال شده که ...

Read more...
 
انعقاد تفاهمنامه آموزشی مرکز فنی و حرفه ای رفسنجان و دانشگاه ولیعصر(عج)
Wednesday, 25 September 2013 09:40
There are no translations available.

altرئیس مرکز فنی و حرفه ای شهرستان رفسنجان با اعلام این خبر گفت: براساس این تفاهمنامه آموزش مهارتی سه رشته پیشرفته با عنوان رباتیک، مکاترونیک و  پنوماتیک برای اولین بار برای دانشجویان این دانشگاه ارائه می شود.

علی اکبر عبدالکریمی گفت: طبق این تفاهمنامه  فضا و مربی توسط دانشگاه ولیعصر(عج) و تجهیزات مورد نیاز از طرف مرکز فنی و حرفه ای شهرستان رفسنجان....

Read more...
 
معاون وزیر کار و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور:الگوی آموزش-تولید-بازاریابی-فروش در سراسر کشور
Saturday, 14 September 2013 10:52
There are no translations available.

altalt

معاون وزیر کار و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در مراسم ارتقای آموزش های فنی و حرفه ای مناطق محروم شهداد و گلباف از اجرای طرح الگویی آموزش-تولید-بازاریابی-فروش در سراسر کشور خبر داد.

دکتر کوروش پرند در مراسم تجهیز و ارتقای آموزش های فنی و حرفه ای در مناطق محروم شهداد و گلباف با اشاره به تحریم های دشمنان علیه کشور ما گفت: در مسئله اشتغال مولفه های زیادی وجود دارند اما کلید اصلی اشتغال پایدار آموزش های فنی و حرفه ای و مهارتی است.

وی با تشریح الگوی آموزش-تولید-بازاریابی-فروش که در حال اجرا در 180 نقطه پایلوت در سراسر کشور است گفت: در این طرح الگویی تعاونی هایی از کاراموزان ...

Read more...
 
آموزش 101 زن روستایی کوهبنان از ابتدای امسال
Wednesday, 04 September 2013 06:41
There are no translations available.

سرپرست مرکز آموزش فنی و حرفه­ای شهرستان کوهبنان گفت: این مرکز از ابتدای سال جاری تا کنون 101 نفر از زنان روستایی را در قالب 13495 نفر ساعت در بخش کشاورزی و خدمات آموزش داده است.

معین باقری با اشاره به نامگذاری امسال از طرف مقام عظمای ولایت با نام سال حماسه اقتصادی گفت: امیدواریم امسال شروع یک قدم بزرگ و سال مشارکت همه مردم در رشد وتوسعه اقتصادی جامعه با هدف رفاه و آسایش مردم عزیز باشد و نظر به اینکه زنان عضو جدا نشدنی از جامعه هستند و یکی از ابعاد مهم در حماسه اقتصادی بحث مدیریتی و فرهنگی است این ابعاد در حوزه زنان بسیار قابل توجه و اثر بخش می باشد.

مسئول آموزش های مهارتی کوهبنان نقش زنان در بحث هدفمندی یارانه ها و کمک به اقتصاد خانواده...

Read more...
 
مرحله استانی چهاردهمین دوره مسابقات ملی مهارت با حضور 120 جوان نخبه کرمانی برگزار می شود
Sunday, 01 September 2013 10:33
There are no translations available.

altمرحله استانی چهاردهمین دوره مسابقات ملی مهارت با حضور 120 جوان نخبه کرمانی 14 و 15 شهریور همزمان با سراسر کشور برگزار می شود.افشین شهرکی معاون فنی آموزشی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان گفت:این افراد که منتخب مرحله شهرستانی هستند در 29 رشته فنی و مهارتی به رقابت پرداخته و پس از اجرای پروژه های عملي در نهایت از ميان شرکت کنندگان ، يک نفر در هر رشته انتخاب و به مرحله کشوري این دوره از مسابقات که پنجم تا هشتم آبان ماه برگزار می شود، اعزام خواهند شد.

وی گفت: مجتمع مراکز کرمان میزبان رشته های مکاترونیک(تیمی)، ساخت و تولید(تیمی)، لوله کشی و گرمایشی، جوشکاری، اتصالات چوبی، کابینت سازی چوبی، رباتیک(تیمی)، تبرید و تهویه، تاسیسات الکتریکی، سخت افزار، فناوری اطلاعات و راهکارهای نرم افزاری برای تجارت، طراحی صفحات وب، نرم افزار، طراحی گرافیک و فناوری مد خواهد بود.

شهرکی گفت: رشته های صافکاری و نقاشی خودرو و فناوری اتومبیل در مرکز3تخصصی  خودرو، آجرچینی، کاشیکاری دیوار و کف و طراحی فضای سبز در مرکز6، کنترل صنعتی در مرکز 4، جواهرسازی در مرکز سیرجان، قنادی و آشپزی در آموزشگاه زیتون و طراحی مهندسی مکانیکCAD  در آموزشگاه ایلیا برگزار می شود.

معاون فنی و آموزشی فنی وحرفه ای استان با اشاره به کسب مدال افتخار توسط امین ایرانمنش در مسابقات جهانی 2013 آلمان...

Read more...
 
همزمان باهفته دولت:افتتاح کارگاههای پنوماتیک و استخراج اسانس معطر در مرکز فنی و حرفه ای زرند
Wednesday, 28 August 2013 08:22
There are no translations available.


altaltکارگاههای آموزشی استخراج اسانس معطر و پنوماتیک با حضور حجه الاسلام کرمی پور امام جمعه شهرستان زرند و دکتر ابراهیمی نژاد مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان افتتاح گردید.


به گفته مهرداد مداحی نژاد رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان زرند ایجاد این دو کارگاه آموزشی با توجه به نیاز سنجی صورت گرفته از بخش های صنعت و کشاورزی با اعتباری بالغ بر  400میلیون ریال از محل اعتبارات تملک دارائی و اعتبارات ملی...

Read more...
 
تجهیز و بهره برداری نمایندگی آموزش فنی و حرفه ای شهداد
Wednesday, 18 September 2013 03:24
There are no translations available.


altطی مراسمی با حضور مسئولان کشوری و استانی نمایندگی آموزش فنی و حرفه ای شهداد و گلباف مورد تجهیز و بهره برداری قرار گرفت.

هادی مومنی سرپرست نمایندگی آموزش فنی و حرفه ای بخش شهداد در حاشیه این مراسم گفت: این مرکز با 10 رشته قالی بافی، روبان دوزی، خیاطی، برق ساختمان، ICDL1,2، تاسیسات، مشبک، گیاهان دارویی، پته دوزی در حال فعالیت است که با حضور مسئولان کشوری و استانی تجهیز و بهره برداری شد.

وی با اشاره به  ارائه 50هزار نفر ساعت آموزش از ابتدای راه اندازی این مرکز تاکنون گفت: اعطای 380 گواهینامه مهارت...

Read more...
 
کسب رتبه کشوری مسابقات قرآن توسط کارکنان آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان
Saturday, 14 September 2013 10:35
There are no translations available.

altمسئول ستاد اقامه نماز اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان از کسب رتبه برتر توسط کارکنان این اداره کل در مسابقات قرآن کارکنان سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور خبر داد.

منوچهر کاراموزیان گفت: خانم عفت مقدم از کوهبنان مقام دوم رشته حفظ جز یک خواهران و خانم اعظم جوشایی از بم مقام سوم رشته تفسیر سوره نور خواهران در مسابقات قرآن کارکنان سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در شیراز را کسب کردند.

کارآموزیان با اشاره به ارتقای سطح دومین دوره مسابقات قرآن کارکنان سازمان گفت: قرآن برنامه زندگی هر مسلمان است و همه ما بایستی در جهت دستورات این کتاب آسمانی و عمل به آن تلاش کنیم.

 
تودیع و معارفه در اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان
Tuesday, 03 September 2013 07:12
There are no translations available.

altaltطی مراسمی معاون جدید اداری و پشتیبانی و مسئول اداره سنجش و ارزشیابی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، در این مراسم دکتر مهدی ابراهیمی نژاد مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان با اشاره به اینکه باید همواره خود را مدیون نظام و مردم بدانیم گفت: یکی از مشکلات سیستم اداری بحث آموزش و مدیرپروری است.

وی با تقدیر از خدمات دکتر مجید فکری، مهندس محمد رضا جهانگیری را بعنوان معاون جدید اداری پشتیبانی و با تقدیر از خدمات مهندس جهانگیری مهندس محمد ملایی را بعنوان رئیس جدید اداره سنجش و ارزشیابی...

Read more...
 
افتتاح کارگاه میکروکنترلرPIC و آسانسور و پله برقی برای اولین بار در فنی و حرفه ای کرمان
Saturday, 31 August 2013 03:52
There are no translations available.

altaltهمزمان با هفته دولت کارگاه های میکروکنترلر  و PIC و تعمیر و نگهداری آسانسور و پله برقی در مجتمع مراکز آموزش فنی و حرفه ای کرمان افتتاح شد.

در این مراسم افتتاح این کارگاهها که همزمان با پنجمین روز از هفته دولت و برای اولین بار در جنوبشرق کشور صورت گرفت:دکتر مهدی ابراهیمی نژاد مدیرکل اموزش فنی و حرفه ای استان کرمان با اشاره به ظرفیت های فراوان جوانان کشور ما گفت: دوران دفاع مقدس نشان داد ما می توانیم با وجود همه مشکلات تحریم ها و موانع روی پای خود بایستیم.

وی با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر افتتاح کارگاههای میکروکنترلر PIC  و آسانسور و پله برقی را از افتخارات آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان و دارای اجر الهی فراوان عنوان کرد و گفت: متاسفانه برخی مسئولان استعداد جوانان را نادیده می گیرند...

Read more...
 
سنجش مهارت بیش از 8500 نفر در آزمون های فنی و حرفه ای استان کرمان
Tuesday, 27 August 2013 10:28
There are no translations available.

altمدیرکل اموزش فنی و حرفه ای استان کرمان از سنجش مهارت بیش از 8500 نفر در دو آزمون سراسری سنجش و آزمون تفاهمنامه ها در سراسر استان خبر داد.

دکتر مهدی ابراهیمی نژاد افزود: در سومین آزمون سراسری سنجش مهارت 6406 نفر شامل 4057 زن و 2349 زن در 194 حرفه آموزشی در 18 حوزه امتحانی مورد سنجش قرار گرفتند.

وی افزود: در تفاهمنامه های صنعت ساختمان، صنایع دستی و.. نیز 2120 نفر در 28 حرفه آموزشی و در 14 حوزه امتحانی شرکت کردند.آزمون هر حرفه شامل دو مرحله كتبي و عملي است. متقاضيان پس از قبولی در آزمون كتبي براي شركت در آزمون عملي به محل برگزاري آزمون مربوطه خود مراجعه نمايند.

استاد دانشگاه کرمان درخصوص شرايط قبولي در آزمون هاي سنجش مهارت

Read more...
 
<< Start < Prev 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Next > End >>

Page 21 of 30

تصویرروز

سال نومبارک

سخن مدیرکل

انسان مهارت آموخته،ثروت ومشکل گشای جامعه است.توسعه وترویج آموزش های فنی وحرفه ای ازمسجدومدرسه سازی هم بالاتراست.

CICULARS


PERSIAN CALENDAR

 
Tuesday
2015
Mar
31
 

POLL

How useful are T.V.T.O for you?
 

pray time

 ماژول اوقات شرعی توسط ناپولی

مراجعین

We have 9 guests online
Free template 'Feel Free' by [ Anch ] Gorsk.net Studio. Please, don't remove this hidden copyleft! | Edited By PersianIT.ir