IMPORTANT SITES


The Office Of Supreme Leader

The Office Of President


Kerman Governor Data Base

LIST

تقدیر امام جمعه رفسنجان از آموزش های فنی و حرفه ای در خطبه های نماز عید فطر
Wednesday, 06 August 2014 10:28
There are no translations available.

در این مراسم حجت الاسلام عباس رمضانی پورامام جمعه رفسنجان ضمن اشاره به وضعیت بیکاری در شهرستان و نیاز مهارت برای ایجاد اشتغال و به معرفی مرکز آموزش فنی و حرفه ای و آموزشهای رایگان این مرکز پرداخت و از اجرای این آموزشها در سطح شهرستان و دانشگاهها توسط فنی و حرفه ای تقدیر کرد.همچنین بمناسبت تقارن عید سعید فطر و روز 6 مرداد جهت آشنا نمودن مردم با فنی و حرفه ای ، روز کار آفرینی و آموزشهای فنی و حرفه ای و هفته مهارت بنر 6 مرداد در جایگاه ویژه نصب شده بود.

در این مراسم کارکنان و مربیان مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان رفسنجان نیز در کنارقریب به 60 هزار نفر از مردم مومن و خداجوی شهرستان به اقامه نماز باشکوه عید فطر پرداختند.

 
کسب رتبه برتر حراست اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان
Wednesday, 06 August 2014 07:23
There are no translations available.

altطی بازرسی به عمل آمده توسط تیم بازرسی حراست کل استان، حراست اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان رتبه برتر را در بین ادارات استان کسب کرد.

مسوول حراست اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان با اعلام این خبر گفت: حفاظت از نيروي انساني، مهمترين و حساسترين ماموريت حراست است چرا كه نيروي انساني به راستي ارزشمندترين سرمايه کشور به شمار مي آيد و همه تلاش حراست با اين هدف صورت مي گيرد كه محيطي ايمن و آرام براي حضور و فعاليت كاركنان شكل گيرد.غلامحسن نعمتی افزود: حراست بايد مشاور امين و همراه مدير در مراقبت از سلامت اجزاى ریز و درشت سازمان در برابر انواع تهد‌یدها وانحراف‌ها باشد...

Read more...
 
تخفیف 20 درصدی آموزشگاههای عضو انجمن صنفی خیاطی فنی و حرفه ای استان کرمان
Wednesday, 06 August 2014 06:21
There are no translations available.

http://shop7.9rang.com/pic_product/khayati2.jpgبمناسبت هفته ملی مهارت آموزشگاههای عضو انجمن صنفی خیاطی کرمان با20 درصد تخفیف هنرجو می پذیرند.دبیر انجمن صنفی آموزشگاههای آزاد رشته طراحی دوخت(خیاطی) فنی و حرفه ای  با تبریک هفته ملی و مهارت به همه کارآفرینان و مهارت جویان کرمانی  گفت: بمناسبت هفته ملی مهارت بیش از 70 آموزشگاه عضو در سراسر استان  با20 درصد تخفیف هنرآموز می پذیرد.

معصومه سعید افزود: این آموزشگاههای در رشته های نازکدوزی، ضخیم دوزی، شلوار دوز، پرده دوزی، و لباس زیر به اجرای آموزش های مهارتی می پردازند و مهارت اموختگان پس از قبولی در آزمون های کتبی و عملی موفق یه دریافت گواهینامه بین المللی مهارت خواهند شد...

Read more...
 
ابراهیمی نژاد:هدف از آموزش های مهارتی تولید مولد در جامعه است
Tuesday, 05 August 2014 10:23
There are no translations available.

altمدیر کل فنی و حرفه ای استان کرمان هدف از آموزش های مهارتی را تولید مولد اعلام کرد و تربیت نیروهای متخصص را عامل بازگشت کارخانجات تعطیل شده به چرخه تولید عنوان کرد.مهدی ابراهیمی نژاد روز گذشته به مناسبت هفته مهارت در دیدار با امام جمعه کرمان به اهمیت موضوع مهارت در حل مشکل بیکاری در جامعه پرداخت.وی بیکاری در جامعه را یک خطر برای جوانان اعلام کرد و افزود: امروز بیش از 70 درصد از جرایم در جامعه توسط افکار بیکار انجام می شود و این در حالی است که جامعه نیازمند آموزش های مهارتی است.

ابراهیمی نژاد با تاکید بر کمبود نیروی کار متخصص در جامعه...

Read more...
 
آغاز توزیع کارت دومین دوره آزمون ادواری سال 1393 استان کرمان
Tuesday, 05 August 2014 09:42
There are no translations available.

altتوزیع کارت دومین دوره آزمون ادواری سال 1393 از ساعت 8 صبح روز دوشنبه مورخ 13/5/1393 آغاز و تا ساعت 24 روز چهارشنبه مورخ 15/5/1393 ادامه می یابد.دکتر مهدی ابراهیمی نژاد مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان گفت: مرحله كتبي دومین دوره آزمون ادواری سال 1393 به صورت هماهنگ كشوري 17 مرداد ماه سال جاری در سراسر استان برگزار مي شود.

وی با اشاره به مراحل اجراي آزمون هاي سنجش مهارت گفت: آزمون هر حرفه شامل دو مرحله كتبي و عملي است...

Read more...
 
هفته ملی مهارت، فرصتی مناسب برای آشنایی جامعه با آموزش های مهارتی است
Saturday, 02 August 2014 10:32
There are no translations available.

altدکتر کوروش پرند معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در گفتگو با رادیو کرمان با بیان برنامه های هفته ملی مهارت گفت: در راستاي ترويج و توسعه فرهنگ كار، كارآفريني و آموزش هاي مهارتي و هدايت و فراگير نمودن اين آموزش ها در جامعه، با عنوان هفته مهارت به طور هماهنگ در سراسر كشور اقدام به اجراي برنامه هاي فرهنگي و اطلاع رساني نموده ايم.

وی با اشاره به شعار سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملي و مديريت جهادی گفت: شنبه 11/5/93 آموزش فنی و حرفه ای؛ کارآفرین، فرهنگ کار و مهارت آموزی ، يك شنبه 12/5/93 ، آموزش فنی و حرفه ای؛ مردم، مدیریت جهادی، خصوصی سازی ، دوشنبه 13/5/93 ، آموزش فنی و حرفه ای؛ جوانان، دیپلماسی مهارت، افق چشم انداز نامگذاری شده است...

Read more...
 
امام جمعه رفسنجان: نیاز اصلی جامعه امروز ما مهارت است
Saturday, 02 August 2014 09:46
There are no translations available.

altامام جمعه رفسنجان در دیدار سرپرست و کارکنان مرکز آموزش فنی و حرفه ای گفت: نیاز اصلی جامعه امروز ما مهارت است.صبح امروز بمناسبت فرا رسیدن هفته ملی کار آفرینی و آموزشهای فنی و حرفه ای سرپرست کارکنان و مربیان مرکز آموزش فنی و حرفه ای رفسنجان با امام جمعه شهرستان دیدار کردند.

در این مراسم حجت الاسلام عباس رمضانی پورامام جمعه رفسنجان، نیاز اصلی جامعه امروز ما را  مهارت عنوان کرد و گفت:..

Read more...
 
شرکت کارکنان، مربیان و کارآموزان مرکز آموزش فنی وحرفه ای شهرستان کوهبنان در راهپیمایی روز قدس
Monday, 28 July 2014 09:13
There are no translations available.

کارکنان، مربیان و کارآموزان مرکز آموزش فنی و حرفه­ای شهرستان کوهبنان  همزمان با هفته ملی مهارت در راهپیمایی روز قدس حضور یافته و حمایت خود را از مردم غزه و فلسطین اعلام نمود این مراسم  از میدان شهداء تا مسجد امام خمینی(ره) این شهرستان همراه با شعارهای ضد اسرائیلی و آمریکایی انجام شد .در نماز جمعه این هفته که مزین به پلاکاردهای روز ملی مهارت بود اهمیت آموزشهای مهارتی جهت نماز گزاران  تشریح شد و در پایان نماز بروشورهای آموزشی در بین نمازگزاران توزیع گردید.

نظیر این مراسم در سراسر استان کرمان با حضور باشکوه خانواده مهارت استان برگزار شد.

 
امام جمعه کرمان: پشت میز نشینی خطر امروز جامعه است/آموزش فنی و حرفه ای منشا خیرات و برکات در جامعه
Tuesday, 05 August 2014 10:19
There are no translations available.

altنماینده ولی فقیه در استان کرمان بر لزوم تغییر فرهنگ پشت میزنشینی در جامعه و آن را خطری برای جامعه دانست.آیت الله سید یحیی جعفری در دیدار با مسئولان فنی و حرفه ای استان به مناسبت هفته مهارت یکی از مشکلات مهم در جامعه را مسئله اشتغال دانست.

وی فرهنگ پشت میز نشینی در ادارات را خطرناک توصیف کرد و افزود: امروز کار فقط در ادارات دولتی تفسیر نمی شود و هر کس تحصیلات دانشگاهی دارد نباید لزوما وارد ادارات شود و باید مفهوم کار به درستی در جامعه نهادینه شود.امام جمعه کرمان به نیاز صنعت و کشاورزی به نیروی متخصص اشاره کرد و افزود: باید دو مسئله تخصص و تعهد ...

Read more...
 
برنامه ویژه رادیو رفسنجان در هفته مهارت و آموزش های فنی و حرفه ای
Tuesday, 05 August 2014 08:56
There are no translations available.

altبه مناسبت هفته مهارت، کار آفرینی و آموزش های فنی و حرفه ای، رادیو رفسنجان برنامه های یک هفته خود را از تاریخ 11/5/93 تا 17/5/93 به بحث مهارت آموزی و آموزش فنی و حرفه ای اختصاص داد.در طی این ویژه برنامه روز گذشته رئیس مرکز فنی و حرفه ای رفسنجان با حضور در برنامه ای زنده رادیو رفسنجان به سوالات شنوندگان پاسخ داد.

علی اکبر عبدالکریمی ضمن اشاره به آموزش های کوتاه مدت مهارتی این مرکز اظهار داشت: به افراد شرکت کننده در این دوره ها، در صورت قبولی در آزمون گواهینامه مهارت با کد بین اللملی اعطا می گردد.وی از رایگان بودن این دوره های آموزشی به کارجویان خبر داد و گفت: با توجه به سخن مقام معطم رهبری مبنی بر اینکه آموزش های فنی و حرفه ای باید توسعه یابد...

Read more...
 
اهتزاز پرچم فنی و حرفه ای بر بام چهارمین قله بلند ایران
Saturday, 02 August 2014 10:24
There are no translations available.

altکارمند مرکز آموزش فنی و حرفه ای جیرفت موفق شد پرچم فنی و حرفه ای را بر بام قله 4561 متری هزار به اهتزار درآورد.فرامرز سالاری کوهنورد جیرفتی و کارمند مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان جیرفت موفق شد بمناسبت آغاز هفته مهارت پرچم سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور را بر فراز قله 4561 متری هزار بعنوان چهارمین قله بلند ایران و بلندترین قله استان کرمان به اهتزار درآورد.

گفتنی است: فرامرز سالاری که عضو هیئت کوهنوردی شهرستان جیرفت می باشد در گذشته نیز موفق شده است با صعود به قلل مرتفع ایران مانند دنا و دماوند پرچم سازمان آموزش فنی و حرفه ای را به اهتزاز درآورد.

 
هفته مهارت استان کرمان با پیام رادیویی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای آغاز شد
Saturday, 02 August 2014 05:44
There are no translations available.

altهفته مهارت استان کرمان(11-17 مرداد) با هدف ترویج و ارتقای فرهنگ مهارت آموزی و کارآفرینی با پیام رادیویی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان آغاز شد.مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان در این پیام رادیویی با تبریک آغاز هفته ملی مهارت و ترویج آموزش های فنی و حرفه ای گفت:این هفته با هدف ترویج و ارتقای فرهنگ مهارت آموزی و کارآفرینی برای ایجاد فرصت های شغلی پایدار برگزار می شود.

دکتر مهدی ابراهیمی نژاد، آموزش های مهارتی منجر به اشتغال را عاملی برای حل مشکلات جامعه ذکر کرد و گفت: هدف اصلی برنامه های آموزش فنی و حرفه ای، اشتغال است چنانکه سال قبل از 34000 مهارت آموخته رهگیری شده در استان، 54 درصد اشتغال...

Read more...
 
بیانیه اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان بمناسبت روز جهانی قدس ودفاع ازمظلومان غزه
Thursday, 24 July 2014 07:04
There are no translations available.

altروز قدس، روز نمايش وحدت مسلمين، عزت و سربلندي اسلام، دفاع از مظلوم و برائت از شرك و ظلم و روز حمايت جهاني از مبارزات حق طلبانه ملتي است كه براي آزادي سرزمين خود شرافتمندانه و قهرمانانه مي جنگند. درايت وتدبير بنيانگذاركبيرانقلاب‎اسلامي‎حضرت امام خميني رحمه الله علیه در نامگذاري آخرين جمعه ماه مبارك رمضان به نام روز جهاني قدس باعث شده هيچگاه مسئله فلسطين فراموش نشود و مسلمانان جهان در ماه ضيافت الهي فرياد عدالت طلبي و رهايي قدس را سردهند. آمريكا و رژيم غاصب صهيونيستي ريشه مقاومت مردم فلسطين و بيداري جهان اسلام را در الهام از مفاهيم و شعارهاي انقلاب اسلامي ايران ميدانند و تلاش دارند اين كانون نوراني و الهام بخش را بي فروغ كنند.

امسال در شرايطي روز جهاني قدس برگزار مي‎شود كه جنايات بی­شرمانه صهيونيست‎هاي نژادپرست در كشتار بي‎رحمانه ملت مظلوم و بي­دفاع و روزه دار  فلسطين در نوار غزه تشديد شده و برخي دولتهاي وابسته و سرسپرده مسلمان...

Read more...
 
<< Start < Prev 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Next > End >>

Page 21 of 39

تصویرروز

جشنواره بزرگداشت کارآفرینی و ترویج آموزش های فنی و حرفه ای*مهارت=اشتغال*

سخن مدیرکل

انسان مهارت آموخته،ثروت ومشکل گشای جامعه است.توسعه وترویج آموزش های فنی وحرفه ای ازمسجدومدرسه سازی هم بالاتراست.

CICULARS


PERSIAN CALENDAR

 
Monday
2015
Aug
3
 

POLL

How useful are T.V.T.O for you?
 

pray time

 ماژول اوقات شرعی توسط ناپولی

مراجعین

We have 41 guests online
Free template 'Feel Free' by [ Anch ] Gorsk.net Studio. Please, don't remove this hidden copyleft! | Edited By PersianIT.ir