IMPORTANT SITES


The Office Of Supreme Leader

The Office Of President


Kerman Governor Data Base

LIST

حمایت مسئولین روابط عمومی های استان کرمان از ترویج آموزش های مهارتی
Saturday, 16 July 2016 07:05
There are no translations available.

مدیرکل اموزش فنی و حرفه ای استان کرمان در جلسه هم اندیشی روابط عمومی های استان، آموزش های مهارتی را اصلی ترین مولفه اقتصاد مقاومتی عنوان کرد.به گزارش روابط عمومی اداره کل اموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، جلسه هم اندیشی مسئولین وکارشناسان روابط عمومی های استان کرمان با حمایت قاطع از ترویج آموزش های مهارتی در تالار آموزشی ششم مرداد این اداره کل برگزار شد.

در این جلسه مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان با اشاره به اینکه صنایع ما نیازمند تکنیسین هستند گفت: امروز دنیا را مهارت‌آموزان می‌سازند و یکی از مولفه‌های اصلی اقتصاد مقاومتی آموزش فنی‌و حرفه‌ای و مهارت‌آموزی است.محمدرضا جهانگیری با بیان اینکه به ازای هر مهارت‌آموز طرح 18ماهه ایران و آلمان، دولت 30 میلیون تومان...

Read more...
 
تعامل و همکاری مرکز آموزش فنی و حرفه ای رفسنجان با بسیج دانش آموزی
Thursday, 14 July 2016 07:18
There are no translations available.

altنشست فرمانده بسیج دانش آموزی و رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای رفسنجان با هدف تعیین راهکارهای ایجاد تعامل دوجانبه بسیج دانش آموزی و فنی و حرفه ای برگزار شد.به گزارش روابط عمومی اداره کل اموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، در این جلسه علی اکبر عبدالکریمی رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای امام علی(ع) رفسنجان با اشاره به لزوم توسعه مهارت آموزی در جامعه بخصوص جوانان گفت: باید بابررسی انواع نیاز های مهارتی دانش آموزان و بررسی نحوه اجرای آموزشهای مهارتی در طرح هجرت ، کار آفرینی ، مهارتهای مشاغل خانگی و صنعتی و.. در این جهت گام برداشته شود.

سرهنگ محمد شجاعی فرمانده بسیج دانش آموزی رفسنجان نیز برای توسعه تعاملات و همکاری های دوجانبه اعلام آمادگی کرد.در این جلسه مقرر شد بسیج دانش آموزی جهت آموزش نحوه ثبت نام کار آموزان در پورتال فنی و حرفه ای فردی را معفری کرده و با توجه به محدودیت زمانی دانش آموزان دوره های کار آفرینی ، تکنولوژی خودرو و تعمیر کولر آبی اجرا شود.

 
نماینده سیرجان و بردسیر در مجلس: ارتقای مهارت آموزی باعث رفع معضل بیکاری می شود
Thursday, 14 July 2016 06:53
There are no translations available.

به گزارش روابط عمومی اداره کل اموزش فنی و حرفه ای استان کرمان شهباز حسن پور بیگلری نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی در بازدید از کارگاهها و امور اداری مرکز آموزش فنی و حرفه ای سیرجان، ارتقای مهارت آموزی را عاملی در جهت رفع معضل بیکاری عنوان کرد.

وی با تقدیر از تلاش کارکنان مرکز و رونق و پویایی آن بر حمایت مجلس از توسعه مهارت اموزی در جامعه تاکید کرد.در این بازدید که با حضور جمعی از مدیران این شهرستان برگزار شد، محسن نعمتی رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای سیرجان با اشاره به اهمیت آموزش های مهارتی در تحقق اقتصاد مقاومتی به ارائه گزارشی از فعالیت های این مرکز پرداخت.

 
پروژه اقتصاد مقاومتی قلعه گنج باید به عنوان الگویی ملی معرفی شود
Wednesday, 13 July 2016 10:49
There are no translations available.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان در دیدار با مدیران پروژه های ملی و بین المللی منابع طبیعی بر معرفی پروژه اقتصادمقاومتی قلعه گنج بعنوان الگویی ملی تاکید کرد.به گزارش روابط عمومی اداره کل اموزش فنی و حرفه ای استان کرمان ،در راستای ایجاد و تقویت تفاهمات وتعاملات بین سازمانی، مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان و مدیران پروژه های بین المللی ترسیب کربن و RFLDL  استان، با حضور در اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان از همکاری های ویژه این اداره کل در توفیق برنامه ها قدردانی کردند.

در این جلسه مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان با اشاره به برنامه های این اداره کل در زمینه طرح توانمندسازی روستاییان، عشایر و مناطق محروم و همکاری نزدیک با پروژه اقتصاد مقاومتی قلعه گنج و طرح های بین المللی منابع طبیعی، از ارتقای همکاری های بین بخشی در این زمینه...

Read more...
 
کسب رتبه دوم اداره کل اموزش فنی و حرفه ای استان کرمان در کشور
Sunday, 10 July 2016 09:12
There are no translations available.

اداره کل اموزش فنی و حرفه ای استان کرمان درارزیابی فضای عمومی ادارات اجرایی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور توسط وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، رتبه دوم کشور در بین ادارت کل این سازمان را به خود اختصاص داد.به گزارش روابط عمومی اداره کل اموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان گفت: با توجه به اعلام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی مبنی بر اعلام نتایج ارزیابی فضای عمومی ادارات اجرایی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، این اداره کل با همت و تلاش همکاران توانست با کسب 82.8 امتیاز رتبه دوم را در میان ادارات کل این سازمان در سراسر کشور پس از استان کردستان کسب کند.
به گفته جهانگیری طبق این ارزیابی ادارت کل آموزش فنی و حرفه ای کردستان، کرمان و خراسان رضوی به ترتیب جایگاه های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند ضمن آنکه در این ارزیابی، اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان رتبه چهارم را در بین دستگاههای اجرایی زیر مجموعه وزارت در استان...

Read more...
 
جلسه واگذاری پروژه های دستورالعمل ماده 27 فنی و حرفه ای استان کرمان با حضور نمایندگان سازمان مدیریت
Saturday, 09 July 2016 06:53
There are no translations available.

به گزارش روابط عمومی اداره کل اموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، جلسه واگذاری پروژه های مشمول دستورالعمل موضوع ماده 27 قانون الحاق برخی از مواد مربوط به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت، در اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان برگزار شد.در این جلسه که با حضور نمایندگان سازمان مدیریت وبرنامه ریزی، اقتصاد و امور اداری و استانداری برگزار شد، مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان با ارائه توضیحاتی در خصوص پروژه های مشمول دستورالعمل شامل پروژه احداث مرکز آموزش فنی و حرفه ای رفسنجان و 14 مرکز خوداشتغالی در سراسر استان، خواستار همگرایی مسئولان مربوط در این زمینه شد.

در این جلسه پس از بحث و بررسی اعضا مصوب گردید، قیمت اولیه مراکز خوداشتغالی توسط هیات کارشناسی دستگاه صورت گرفته و جهت انجام فرایند واگذاری در روزنامه های کثیرالانتشار ...

Read more...
 
برگزاری اولین سمینار آموزش بالا بردن سطح کیفی فریم های فلزی
Saturday, 02 July 2016 10:08
There are no translations available.

نخستین سمینار آموزشی بالا بردن سطح کیفی فریم های فلزی با همکاری فنی و حرفه ای رفسنجان برگزار شد.به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، در این سمینار علی اکبر عبدالکریمی رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای رفسنجان ضمن تبین جایگاه و وظایف سازمان آموزش فنی و حرفه ای در قبال اصناف، به تشریح بحث استاد شاگردی و همچنین برگزاری دوره های تخصصی برای صاحبان مشاغل به منظور افزایش سطح کیفی خدمات پرداخت. جلالی رئیس اتاق اصناف شهرستان نیز با اشاره به مشکلات پیش روی اصناف و شرکت ها، خواستار حمایت بیشتر دولت و اصناف از تولید داخل شهرستان شد.

در پایان کلاس آموزشی تولید upvc به جهت هماهنگی بین جوشکاران درب و پنجره و سازندگان upvc  برگزار گردید. این سمینار با همکاری اتاق اصناف ، اتحادیه درب و پنجره ، مرکز آموزش فنی و حرفه ای ، سازمان نظام مهندسی ، اداره صنعت و معدن و اداره استاندارد با حمایت شرکت زیبا پنجره تولید کننده پنجره upvc برگزار شد.

 
جلسه هم اندیشی فرش دستباف عتبات عالیات با حضور فنی و حرفه ای بافت
Thursday, 30 June 2016 07:03
There are no translations available.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، جلسه هم اندیشی و توجیهی فرش دستباف ویژه عتبات عالیات با حضور حمزه جواران فرماندار، بختیاری نماینده مردم در مجلس ،دکترمظفری مجری طرح، مسئولین مرکز فنی و حرفه ای وجمعی از مسئولین وبافندگان فرش در محل سالن اجتماعات الزهراء برگزار شد. در این جلسه فرماندار بافت با اشاره به توانمندیهای بانوان این شهرستان در زمینه فرش دستباف گفت:برای رونق صنعت فرش این شهرستان تمام توان و تلاش خود را بکار گرفته ایم و امیدواریم با توجه به این توانمندی‌ها بتوانیم با تغییری اساسی فرش را به جایگاه واقعی خود برسانیم.وی افزود: بافت فرش صحن حضرت زهرا(س)...

Read more...
 
مشاور شورای عالی اشتغال: فنی و حرفه ای محور آموزش در کشور است
Wednesday, 13 July 2016 10:35
There are no translations available.