IMPORTANT SITES


The Office Of Supreme Leader

The Office Of President


Kerman Governor Data Base

LIST

ایجاد نمایشگاه دستاوردهای آموزشگاههای آزاد در مرکز سیرجان
Saturday, 02 January 2016 08:19
There are no translations available.

رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای سیرجان از ایجاد نمایشگاه دستاوردهای آموزشگاههای آزاد در این مرکز خبر داد.محسن نعمتی با اشاره به اهمیت فعالیت های آموزشگاه های آزاد بعنوان همکاران بخش دولتی در توسعه مهارت آموزی در جامعه گفت: برای آشنایی بیشتر اقشار مختلف جامعه بخصوص دانش آموزان و افراد بازدیدکننده از مرکز با فعایت های بخش خصوصی ، نمایشگاهی از دستاوردهای آنان در این مرکز ایجاد شده است.

وی توسعه شهرستان سیرجان در همه ابعاد را خاطرنشان کرد و افزود: جامعه امروز ما به همه مهارتها نیاز دارد و افراد بیکار باید برای مهارت آموزی خود تلاش کنند و درب مراکز ثابت رایگان و آموزشگاههای آزاد تحت نظارت با حداقل شهریه مصوب به روی همه افراد باز است.

 
حضور کارکنان مرکز جیرفت در مراسم 9دی
Thursday, 31 December 2015 05:36
There are no translations available.

altبه گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، به مناسبت 9دی ماه روزبصیرت جمعی از کارکنان وکاراموزان مرکز آموزش فنی و حرفه ای جیرفت به همراه مسئولین وسایر اقشار مردم ولایت مدار این شهرستان ضمن راهپیمایی از میدان امام تا چهارراه فرمانداری جیرفت با شعارهای مرگ برآمریکا ومرگ بر اسرائیل ومرگ بر منافق سر دادند اقدامات هتاکانه و ضد ارزشی جریان نفاق درسال 88 را محکوم کرده و بر هوشیاری و بصیرت ملت ایران در مقابل توطئه های دشمنان تاکید کردند.

در این مراسم حجت الاسلام رضا کرمی پور امام جمعه جیرفت به ایراد سخنرانی پرداخت و مردم را به بصیرت و وحدت دعوت نمود.

 
حضور پرشور کارکنان آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان در یوم الله نهم دی
Wednesday, 30 December 2015 10:55
There are no translations available.

altهمزمان با نهم دی ماه روز بصیرت کارکنان و مربیان و کارآموزان آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان با حضور پرشور در این مراسم، بر هوشیاری و حضور در صحنه ملت ایران تاکید کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، در شهر کرمان این مراسم با سخنرانی حجت الاسلام حسین طیبی فر فرمانده تیپ امام صادق(ع) سپاه ودر مقابل حسینیه ثارالله برگزار شد و شرکت کنندگان با فریادهای مرگ بر آمریکا و اسرائیل، بر بصیرت عملی ملت ایران تاکید کردند.در این مراسم کارکنان، مربیان و کارآموزان اداره کل، مجتمع مراکز و مرکز شماره چهار کرمان حضور داشتند.

 
حضور فعال آموزشگاه آزاد صنایع دستی فخر هنر کرمان در جشنواره پیوند
Monday, 28 December 2015 20:02
There are no translations available.

altآیین افتتاحیه جشنواره فرهنگی، هنری و آموزشی پیوند؛ نگاهی تخصصی به پوشاک اقوام ایرانی با مشارکت سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در محل نگارخانه فرهنگی و هنری آسمان برگزار شد. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان آموزشگاه صنایع دستی فخر هنر تنها نماینده فعال استان کرمان در این جشنواره بود. این آموزشگاه به مدیریت خانم فرحناز هاشمی نژاد به همراهی یک تیم از کرمان در این جشنواره حضور فعالی داشت. لازم به ذکر است که یکی از برنامه های این آموزشگاه برگزاری کارگاه آموزشی در مرکز تربیت مربی کرج می باشد.

جشنواره فرهنگی، هنری و آموزشی پیوند؛ نگاهی تخصصی به پوشاک اقوام ایرانی با مشارکت سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، .......

Read more...
 
همایش توسعه فرهنگ کارآفرینی با همکاری مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان جیرفت
Monday, 28 December 2015 16:08
There are no translations available.

altaltهمایش توسعه فرهنگ کارآفرینی در سالن اصناف با میزبانی اداره تعاون وکار وامور اجتماعی وبا همکاری مرکز آموزش فنی وحرفه ای شهرستان جیرفت وبا حضورامام جمعه شهرستان٬ معاون اداره کل تعاون وکار اجتماعی استان ونماینده فرماندار وسایر مسئولین ادارات وجمعی از همکاران٬ کارآموزان و مدیران آموزشگاههای آزاد با دعوت از کارآفرینان شهرستان و کارآفرین برتر کشوری و استانی جناب آقای دکتر جهانگیری و دکتر صابری

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، سخنان امید بخش دکتر جهانگیری و راهنمایی در زمینه پتانسیل های منطقه ونیروهای کارآمد وآموزش دیده و مهارت دار دیگرجای هیچ نگرانی برای اشتغال جوانان وجود ندارد. ایشان راهکارهای متعددی در زمینه اشتغال وکارآفرینی همراه با تصاویر ویدئو پروژوکتور نمایش دادند که مورد توجه کارکنان وکارآموزان وسایر حضار قرار گرفت. آقای شمس الدینی رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان جیرفت تداوم این همایش ها را امری ضروری و موثر برای مهارت دیدگان بر شمرد.

 
جلسه نشست هم اندیشی مدیر کل با معاونین و روسای اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان
Monday, 28 December 2015 15:19
There are no translations available.

altدر این جلسه آقای محمد رضا جهانگیری مدیر کل اداره آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان به انتصاب بجا و شایسته آقای سازگار نژاد برای بار دوم به سمت ریاست سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور اشاره نمود و از سه بازدید ایشان در طول سالهای قبل در این سمت به استان کرمان خاطراتی را بازگو کرد و شیوه و روند عملکرد مثبت و عملیاتی ریاست جدید را یاد آور شد. وی همچنین به تلاش های ارزنده دولتمردان در بالا بردن رشد اقتصادی به نیم درصد در عرض سالجاری اشاره نمود.

وی گفت: با رشد اقتصادی میزان جذب بنگاههای اقتصادی نیز افزایش پیدا کرده و با سرمایه گذاری بیشتر و رشد اقتصادی بالا کارگاهها نیز فعال شده و تعداد کارآموزان مهارتی نیز افزایش می یابد. وی نرخ مشارکت اقتصادی استان کرمان را بعد از استان سیستان و بلوچستان یعنی رتبه دوم از پایین جدول اعلام نمود و با طرح سوال "نرخ مشارکت اقتصادی در استان کرمان پایین است و نقش آموزش فنی و حرفه ای در این مشارکت اقتصادی چیست؟ "تمامی اذهان شرکت کنندگان حاضردر جلسه را به چالش کشید و خواستار ارایه نظرات عملیاتی شد. در این جلسه نظرات معاونین و روسای مراکز به سمع و نظر حاضرین رسید و قرار شد این راهکارها به صورت مکتوب در اختیار دفتر مدیر کل قرار گرفته شود.

 
حضور مربیان مرکز منوجان درکارگاه آموزشی حلقه های صالحین
Monday, 28 December 2015 08:12
There are no translations available.

altبه گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی وحرفه ای استان کرمان، کارگاه آموزشی سرگروه های حلقه های صالحین بسیج با حضور مربیان آموزش فنی و حرفه ای در منوجان برگزار شد.در این کارگاه آموزشی که باهمکاری منطقه مقاومت بسیج سپاه منوجان برگزار شد، کلاس هایی در مورد مسائل مهم روز، احکام، مسائل اخلاقی و بصیرت سیاسی برگزار شد و شرکت کنندگان به بحث و بررسی این مسائل پرداختند.

در پایان این دوره آموزشی آزمون برگزارشده و به برگزیدگانی که رتبه لازم را کسب کرده باشند ابلاغ مربیگری سرگروهی صالحین صادر می گردد.

 
سومین نشست هم اندیشی روحانیون و دبیران اقامه نماز سازمان برگزار شد
Saturday, 26 December 2015 10:40
There are no translations available.

altدومین نشست هم اندیشی روحانیون و دبیران اقامه نماز سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در شهر مقدس قم برگزار شد.به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، این نشست با موضوع ترویج فرهنگ مهارت آموزی، کار و کارآفرینی در نظام ارزشی با حضور دبیران اقامه نماز و ائمه جماعات استان ها و مراکز تابعه سازمان آموزش فنی و حرفه ای در شهر مقدس قم برگزار شد.......

Read more...
 
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی:ارتقای نقش آفرینی آموزش های مهارتی به عنوان زیربنای توسعه
Monday, 28 December 2015 19:39
There are no translations available.

با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعیT آیین تکریم و معارفه رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور برگزار شد. به گزارش پیک مهارت آنلاین به نقل از روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، دکتر علی ربیعی در این جلسه توانمندسازی همراه باعدالت به گونه ای هدفمند و پایدار را به عنوان یکی از ماموریت های اصلی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور بیان کرد و گفت: سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور تنها یک سازمان برای بسترسازی اشتغال نیست بلکه یک سازمان برای خدمت و ایجاد رفاه در جامعه است .

وی تصریح کرد: گسترش عدالت اجتماعی به ویژه از طریق توانمند سازی زنان و آسیب دیدگان اجتماعی به وسیله آموزش های مهارتی...

Read more...
 
نشت مسٔولان اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان با مسٔولان امور عشایری
Monday, 28 December 2015 15:44
There are no translations available.

altدر این نشست آقای جهانگیری مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان وظیفه اصلی جامعه اسلامی را بستر سازی اشتغال و آن را رسالتی برای تمام خدمتگزاران عرصه آموزش فنی و حرفه ای دانست . وی رسالت دوم را عدالت اجتماعی قلمداد نمود. وی گفت: آموزش ها باید در قالب عدالت آموزشی صورت بگیرند که این امر منجر به عدالت اجتماعی می گردد. وی یکی از فعالیت های اصلی در تحقق این امر را عدالت آموزشی در مناطق عشایر وسکونتگاههای غیر رسمی با توجه به آمار بسیار بالای آنها برشمرد. به گفته وی توسعه آموزش ها در این مناطق زمینه ساز دستیابی به تحقق عدالت اجتماعی می باشد. وی هعمچنین الگو پذیری از این اجتماعات رادر زمینه فعال بودن زنان و کودکان در این مناطق را امری لازم و ضروری برشمرد که در نوبه خود می تواند برای بقیه آحاد جامعه در استان الگو باشد.......

Read more...
 
جلسه نشست هم اندیشی مدیر کل با کارمندان اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان
Monday, 28 December 2015 14:51
There are no translations available.

altدر این جلسه آقای محمد رضا جهانگیری ضمن تبریک ولادت حضرت محمد(ص) و امام صادق(ع) به کلیه کارکنان و کارمندان از تمامی فعالیت های آنان در راستای پیشبرد اهداف سازمان تشکر و قدر دانی نمود. ایشان انتصاب جدید ریاست سازمان آقای سازگار نژاد را مایه خیر و برکت برای سازمان بر شمرد و به دوران شکوفایی که ایشان در سالهای خدمتشان در سازمان آموزش فنی و حرفه ای داشتند اشاره کرد.

وی همچنین از زحمات مدیر کل اسبق آقای پروفسور پرند نیز قدر دانی و تشکر نمود. سپس از کلیه کارمندان و کارکنان خواستار ارایه نظر و راهکار در زمینه مهارت و اشتغال آموزی موثرتر و بهینه تر در سطح استان شد و از همه خواست تا نظراتشان را به صورت مکتوب به دفتر ایشان ارایه نمایند. این جلسه به پرسش و پاسخ هایی از دو طرف نیز انجامید و در آخر به مناسبت سالگرد در گذشت همکار خانم آتوسا اختری فاتحه ای قرایت گردید و همه به احترام ایشان یک دقیقه سکوت نمودند. یاد و خاطره این عزیز از دست رفته گرامی باد.

 
بازدید فرماندار شهربابک از مرکز آموزش فنی و حرفه ای
Sunday, 27 December 2015 11:00
There are no translations available.

alt

فرماندار شهربابک در بازدید از مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان برای اختصاص اعتبار ساخت مرکز خواهران قول مساعد داد. به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، فرماندار شهربابک در بازدید از مرکز اموزش فنی و حرفه ای و مهمانسرای مجهز این مرکز از تلاش کارکنان و مربیان تلاشگر در این عرصه تقدیر کرد.

محمدرضا شریفی مرکز آموزش فنی و حرفه ای را از ادارات فعال شهرستان شهربابک اعلام کرد و گفت: برای احداث ساختمان مرکز خواهران که از ضروریات است اعتبارات شهرستانی اختصاص خواهد یافت.علی محلاتی رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهربابک نیز با ارائه گزارشی از فعالیت های آتی مرکز در جهت مهارت آموزی به کلیه اقشار جامعه از حمایت مسئولین و بخصوص خیران نیک اندیش در احداث مهمانسرای مجهز این مرکز تقدیر کرد.

 
پیام رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور خطاب به کارکنان
Saturday, 26 December 2015 06:34
There are no translations available.


پیام محمد امین سازگارنژاد،معاون وزیر و رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور خطاب به کارکنان. برای دانلود فایل پیام به وبسایت www.irantvto.ir مراجعه نمایید.
 
<< Start < Prev 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Next > End >>

Page 21 of 77

تصویرروز

CICULARS


PERSIAN CALENDAR

 
Saturday
2016
Jul
30
 

POLL

How useful are T.V.T.O for you?
 

pray time

 ماژول اوقات شرعی توسط ناپولی

آخرین اخبار

مراجعین

We have 23 guests online
Free template 'Feel Free' by [ Anch ] Gorsk.net Studio. Please, don't remove this hidden copyleft! | Edited By PersianIT.ir