IMPORTANT SITES


The Office Of Supreme Leader

The Office Of President


Kerman Governor Data Base

LIST

امشب آخرین مهلت دریافت کارت ورود به جلسه نخستین مرحله آزمون های سراسري سنجش مهارت و آزمون های متقاضی
Wednesday, 29 April 2015 09:19
There are no translations available.

altآخرین مهلت دریافت کارت نخستین مرحله آزمون سراسري سنجش مهارت و صلاحیت حرفه ای پايان دوره كارآموزان مراکزآموزش فني و حرفه اي سال 1394 در بخش هاي دولتي وخصوصي حوزه هاي صنعت ساختمان و صنايع دستي، فرش و نان و غله و ساعت 24 امروز چهارشنبه 9/2/1394 اعلام شده است.مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان با اعلام اين خبر بیان داشت:  این آزمون در سراسر استان کرمان و همزمان با سراسر کشور برگزار می شود.

وی با اشاره به مراحل اجراي آزمون هاي سنجش مهارت بیان داشت: آزمون هر حرفه شامل دو مرحله كتبي و عملي است كه متقاضيان بخش هاي صنعت ساختمان، تفاهمنامه ها( صنايع دستي، فرش و نان و غله و...)که قبلاً در موعد مقرر برای شرکت در آزمون های مذکور ثبت نام کرده اند، می توانند تا ساعت 24 امشب 9/2/1394 با مراجعه به سامانه http://advari.irantvto.ir ...

Read more...
 
استقبال روسای دانشگاههای فنی و حرفه ای منطقه 3 کشور از المپیاد ملی مهارت
Tuesday, 28 April 2015 09:58
There are no translations available.

altجلسه دانشگاههای فنی و حرفه ای منطقه 3 کشور از المپیاد ملی مهارت با محوریت معرفی المپیاد ملی مهارت و با استقبال روسای این دانشگاهها در کرمان برگزار شد.در این مراسم مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان با اشاره به اهمیت آموزش های مهارتی با توجه به شرایط ویژه کشور گفت: شعار استقلال- آزادی با آموزش های مهارتی محقق می شود.

مهدی ابراهیمی نژاد آموزش های مهارتی را عامل خودکفایی عنوان کرد و افزود: تجمیع علم و تجربه می تواند کشور را به جلو برده و قدرت چانه زنی ما را در مناسبات جهانی ارتقا بخشد.

وی مسابقات ملی مهارت را بهترین جایگاه برای ترویج آموزش های مهارتی منجر به اشتغال دانست و گفت: ازهمه جوانان توانمند و دارای مهارت جامعه دعوت می کنیم برای شرکت در این مسابقات ثبت نام کنند و هم اکنون نیز نخبه کرمانی علیرضا حمامی زاده بعنوان نفر منتخب کشور در رشته الکترونیک به مسابقات 2015برزیل اعزام خواهد شد.

حاتم سلیمی رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای شهید چمران کرمان نیز در این جلسه که با حضور روسای دانشگاههای فنی و حرفه ای منطقه 3 کشور شامل کرمان، سیستان و بلوچستان و هرمزگان...

Read more...
 
رییس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی :نیروی انسانی ماهر و متخصص از ارکان توسعه کشور است
Tuesday, 28 April 2015 05:22
There are no translations available.

رییس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی بیان داشت: نیروی انسانی ماهر و متخصص از ارکان توسعه کشور است.

به گزارش پیک مهارت آنلاین، به نقل از روابط عمومی سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور، دکتر عبدالرضا عزیزی، رییس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در مراسم رونمایی  از 3 طرح ملی این سازمان که در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد، بیان داشت: ایجاد اشتغال اصلی ترین معضل کشور است، مشاغل کوچک و خانگی باید در کنار کارهای بزرگ ایجاد شود.

دکتر عزیزی به ضرورت مهارت آموزی در شهرستان ها اشاره کرد و بیان داشت: باید توانمندسازی نیروی انسانی محور اصلی قرار گیرد.وی  بیکاری را یکی مهم ترین از معضلات کشور دانست  و از تصویب ۴ هزار میلیارد تومان..

Read more...
 
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی تأکید کرد:ضرورت توسعه آموزش های مهارتی مجازی و سیار
Tuesday, 28 April 2015 04:58
There are no translations available.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی بیان داشت: به منظور افزایش اشتغال در کشور باید آموزش را ارتقا دهیم که این امر با گسترش آموزش های مهارتی مجازی و سیار قابل توسعه است.به نقل از روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، دکتر علی ربیعی،  وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی در مراسم رونمایی از 3 طرح ملی این سازمان با اشاره به لزوم ارتقای آموزش در کشور اظهار کرد: توانمند کردن افراد مهمترین سیاست کشور است به خصوص افرادی که به نوعی از معلولیت و بی سوادی رنج می برند و در فرصت های نابرابر نتوانسته اند در عرصه کار حضور پیدا کنند.

وی افزود: سیاست های اشتغال در سال 1394 اصلی ترین سیاست کشور است و دو منبع مهم منابع انسانی و اشتغال گسترده می تواند موتور محرک این سیاست محسوب شود.دکتر ربیعی با اشاره به لزوم گسترش اشتغال کوچک در کشور تصریح کرد: ایجاد یک شغل 850میلیون تومان هزینه ...

Read more...
 
سخنرانی مسئول مرکز آموزش فنی و حرفه ای بردسیر در همایش ملی هزاره سوم و علوم انسانی
Monday, 27 April 2015 06:30
There are no translations available.

altمسئول مرکز آموزش فنی و حرفه ای بردسیر با ارائه مقاله سنجش بلوغ مدیریت استراتژیک برمبنای مدل سازمان استراتژیک محور(SFO) در همایش ملی هزاره سوم و علوم انسانی به سخنرانی پرداخت.مهدی محمودآبادی گفت: مقاله سنجش بلوغ مدیریت استراتژیک برمبنای مدل سازمان استراتژیک محور(SFO) بصورت سخنرانی و مقاله ارزیابی سطح توانمندی تکنولوژیک شرکت صنعتی و معدنی سنگ آهن گل گهر شهرستان سیرجان بصورت حضور در همایش ملی هزاره سوم و علوم انسانی پذیرش شده است.

رئیس دانشگاه علمی کاربردی مهارت بردسیر با اشاره به اهمیت توسعه منابع انسانی در مدیریت استراتژیک افزود: آموزش های فنی و حرفه ای نقش بسیار ارزشمندی در توسعه منابع انسانی، رشد و توسعه و خودکفایی ملی برعهده دارد.

 
تفاهمنامه شش جانبه ساماندهی تراش سنگ فیروزه شهربابک با حضور آموزش فنی و حرفه ای به امضا رسید
Monday, 27 April 2015 04:56
There are no translations available.

altتفاهمنامه شش جانبه ساماندهی تراش سنگ فیروزه شهربابک با حضور آموزش فنی و حرفه ای، فرمانداری، صندوق کارآفرینی امید، صنایع دستی و اداره کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی به امضا رسید.بمنظور ساماندهی و حمایت از کارافرینان و صاحبان ایده با هدف ایجاد اشتنغال در قالب شبکه ها و زنجیره های تولید با محوریت پشتیبانان، تفاهمنامه شش جانبه ای ساماندهی تراش سنگ فیروزه شهربابک با حضور آموزش فنی و حرفه ای، فرمانداری، صندوق کارآفرینی امید، صنایع دستی و اداره کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی به امضا رسید.

در این نفاهمنامه واگذاری فضاهای خالی آموزش فنی و حرفه ای در شهرها و روستاهای موضوع تفاهمنامه جهت آموزش و استقرار پشتیبان و اعضای معرفی شده بصورت رایگان، همکاری در آموزش و توانمندسازی متقاضیان تسهیلات معرفی شده از سوی پشتیبان،...

Read more...
 
تقدیر استانداری از حضور فعال اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان در نمایشگاه دستاوردهای زنان
Saturday, 25 April 2015 09:34
There are no translations available.

altمهدی ابراهیمی نژاد مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان با اشاره به حضور فعال این اداره کل در نمایشگاه بزرگ دستاوردهای زنان استان و تقدیر مدیرکل بانوان استانداری و مسئولین از این اداره کل گفت: 10 غرفه از این نمایشگاه به دستاوردهای آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای اختصاص یافته و با استقبال شرکت کنندگان همراه بود.

مشاور بانوان آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان نیز گفت: در روز افتتاحیه کیک بزرگی با عنوان و آرم سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور توسط آموزشگاه گرامی تهیه شده و با حضور مدیرکل بانوان استانداری و مسئولین استانی ...

Read more...
 
جشن میلاد حضرت فاطمه(س) در مرکز فنی و حرفه ای زرند برگزار شد/اخلاق حضرت زهرا(س) الگوی همه مسلمین
Tuesday, 21 April 2015 04:00
There are no translations available.

altبه مناسبت ولادت باسعادت حضرت فاطمه (س)وروز زن مراسمی باحضور مدیران ومربیان زن آموزشگاههای آزاد شهرستان زرند وپرسنل شاغل زن درمرکز فنی وحرفه ای این شهرستان برگزارشد.در این مراسم مهرداد مداحی نژاد رئیس مرکز آموزش فنی وحرفه ای زرند ضمن گرامیداشت وتبریک هفته زن و مقام مادر، نقش آموزشهای فنی وحرفه ای را در توانمندی زنان واشتغال آنان بسیار مهم وبا ارزش دانست.

وی با اشاره به خصوصیات اخلاقی حضرت فاطمه(س)، این بانوی بزرگوار را در همه ابعاد تربیتی، اخلاقی و دینی برای بانوان مسلمان بویژه زنان  ایرانی الگوی مناسبی دانست.رئیس مرکز آموزش فنی وحرفه ای زرند ضمن تقدیر از پرسنل شاغل در مرکز وآموزشگاههای آزاد...

Read more...
 
توانمندسازی مهارتی جامعه عشایری استان کرمان با آموزش های فنی و حرفه ای
Monday, 27 April 2015 10:34
There are no translations available.

altمدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان بر همکاری بیشتر برای توانمندسازی مهارتی جامعه عشایری استان کرمان با ارتقای آموزش های فنی و حرفه ای تاکید کرد.مهدی ابراهیمی نژاد در جلسه مشترک با امور عشایری استان گفت: جامعه عشایری با هوش و ذکاوت و ظرفیت های بالای خود، قابلیت های فراوانی برای ارتقا دارا می باشند و با توجه به حضور این افراد در مناطق محروم، آموزش های مدونی برای این افراد که ذخایر انقلابند، پیش بینی خواهد شد.

وی افزود: علی رغم کاهش شدید بودجه این اداره کل، فعالیت های آموزشی بخصوص در مناطق محروم توسعه یافته است و با همکاری سایر دستگاهها در حال اجرا می باشد.علیرضا شاکری مدیرکل امور عشایری استان نیز...

Read more...
 
آموزش سالانه 60هزار نفر در آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان
Monday, 27 April 2015 05:08
There are no translations available.

altمدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان گفت: سالانه در استان کرمان به 60 هزار نفر آموزش های مهارتی را ارائه می دهیم که 30 هزار نفر از این افراد در مرحله اول آزمون قبول شده و 60 درصد آنها وارد بازار کار شدند.ابراهیمی نژاد گفت: سالانه در استان 20 هزار نفر از طریق آموزش های فنی و حرفه ای مشغول به کار می شوند آموزش های فنی و حرفه ای موتور توسعه کشور است و باید عزم ملی در زمینه توسعه استفاده از این مهارت ها صورت بگیرد.

وی با اشاره به عدم فرهنگسازی لازم در زمینه استفاده از آموزش های فنی و حرفه ای افزود: همکاران ما در سال گذشته با عزم جدی تلاش کردند آموزش های فنی و حرفه ای را توسعه دهند زیرا مهارت هم صنایع را فعال، خدمات را ارائه و اشتغال ایجاد می کند و با کارآفرینی هایی که ایجاد می شود، ما را از واردات محصولات خارجی بی نیاز می کند.

ابراهیمی نژاد تصریح کرد: کار دانشگاه، ارائه آموزش های نظری است در حالی که مراکز آموزش فنی و حرفه ای آموزش مهارتی...

Read more...
 
حضور آموزشگاههای فنی و حرفه ای رفسنجان در نمایشگاه دستاوردهای بانوان
Sunday, 26 April 2015 07:10
There are no translations available.

altآموزشگاههای آزاد رفسنجان دستاوردهای مهارت آموزان خود را در نمایشگاه دستاوردهای بانوان شهرستان به نمایش گذاشتند.

علی اکبر عبدالکریمی مسئول مرکز آموزش فنی و حرفه ای رفسنجان با اعلام این خبر گفت: آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای ابریشم، رنگین سفره، فاطمه الزهرا، جامعه الزهرا و کلبه هنر دستاوردهای مهارت آموزان خود را بانوان باعث آشنایی مردم با سازمان آموزش فنی و حرفه ای آموزشهای ارائه شده در آموزشگاههای آزاد و رسالت آن جهت رفع بیکاری و ایجاد اشتغال بخصوص مشاغل خانگی برای بانوان گردید.

 
مسئول جدید مرکز3 آموزش فنی و حرفه ای کرمان معرفی شد
Saturday, 25 April 2015 09:18
There are no translations available.

altمهدی نژاد سجادی بعنوان مسئول جدید مرکز آموزش فنی و حرفه ای شماره 3کرمان معرفی و از خدمات ارزشمند حمید پورمحمودیان تقدیر شد.در این مراسم مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان با اشاره به اینکه خدمت به مردم وظیفه ای الهی است گفت: انسان مسئول است که امانت الهی را به او واگذار می شود بخوبی مراقبت نموده و آنرا به اهلش واگذار کند.

مهدی ابراهیمی نژاد خدمت در آموزش های فنی و حرفه ای را بسیار ارزشمند دانست و افزود: آموزش دیدگان فنی و حرفه ای با مهارت خود کسب و کار و شغل بدست می آورند ...

Read more...
 
آموزش بیش از چهار میلیون و 700 هزار مهارت آموز استان کرمان در سال 1393
Monday, 20 April 2015 08:43
There are no translations available.

altمدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان از آموزش بیش ازچهار میلیون و 700 هزار مهارت آموز استان کرمان در مراکز آموزش فنی و حرفه ای استان، در سال 1393 خبر داد.مهدی ابراهیمی نژاد با اشاره به آموزش چهار میلیون و 476هزار و 641نفر-ساعت آموزش مهارتی در استان کرمان طی سال 1393 گفت: این آموزش ها در قالب 18هزار و 677 نفر-دوره در مراکز آموزش فنی و حرفه ای سراسر استان برگزار شده است.

وی، تحقق 90 درصدی تعهدات این اداهر کل با وجود کمبود شدیدی بودجه طی سال گذشته را یادآور شد و افزود: کارگاه های ثابت شهری با دو میلیون و 874هزار و 714نفر-ساعت معادل 10 هزار 141نفر-دوره، کارگاه های روستایی با 541هزار و 878نفر-ساعت معادل 2هزار و 530نفر-دوره، کارگاه ها سیار شهری...

Read more...
 
<< Start < Prev 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Next > End >>

Page 21 of 52

https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSuZWSSDjecHYSYyC4jMWPFTQ397e81n2WRLSBzE4s0RUx02ChF

سخن مدیرکل:

مطمئن ترین راه برون رفت از معضل اشتغال جوانان استان کرمان،تغییر نگرش جامعه به مهارت آموزی می باشد.مهارت آموزی یک عمل مقدس منجر به اشتغال حتمی است.

CICULARS


PERSIAN CALENDAR

 
Thursday
2015
Nov
26
 

POLL

How useful are T.V.T.O for you?
 

pray time

 ماژول اوقات شرعی توسط ناپولی

مراجعین

We have 21 guests online
Free template 'Feel Free' by [ Anch ] Gorsk.net Studio. Please, don't remove this hidden copyleft! | Edited By PersianIT.ir