IMPORTANT SITES


The Office Of Supreme Leader

The Office Of President


Kerman Governor Data Base

LIST

اولین کانون استعدادیابی نخبگان مهارتی در سیرجان افتتاح شد
Sunday, 19 October 2014 10:31
There are no translations available.

altطی مراسمی اولین کانون استعدادیابی نخبگان با هدف جذب و پرورش افراد مستعدجهت شرکت در المپیاد ملی مهارت در سیرجان افتتاح شد.در این مراسم که با تقدیر از مدال آوران استان کرمان در پانزدهمین المپیاد ملی مهارت همراه بود با حضور مسئولین استانی و شهرستانی اولین کانون استعداد یابی نخبگان مهارت در مرکز آموزش فنی و حرفه ای سیرجان افتتاح شد.

محسن نعمتی مسئول این مرکز با اشاره به اهمیت نخبه پروری و حمایت از استعدادها در عرصه های مهارتی گفت: المپیاد ملی...

Read more...
 
انتخاب خانم نادیا امجدی برای هیات مدیره کانون کشوری
Saturday, 18 October 2014 05:43
There are no translations available.

altمسئول کانون انجمنهای صنفی آموزشگاههای فنی و حرفه ای استان کرمان از انتخاب مجدد نایب رئیس این کانون بعنوان عضو هیئت مدیره کانون کشوری خبر داد.مهرداد میرزایی گفت: در مجمع عمومی سالیانه کانون انجمنهای صنفی آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای کشور که با حضور بیش از250 تن از روسای انجمنهای سراسر کشور در شهر مشهد مقدس برگزارگردید، نایب رئیس کانون کرمان بعنوان عضو هیئت رئیسه انتخاب شد.

وی افزود: در این جلسه انتخابات چهارمین دوره هیات مدیره این کانون انجام شد که در آن کاندیدای استان کرمان، سرکارخانم نادیا امجدی، با کسب اکثریت آرا به عنوان عضو هیات مدیره این کانون برای سه سال آینده...

Read more...
 
امروز اخرین مهلت ثبت نام اينترنتي پنجمین مرحله آزمون های متقاضیان صنعت ساختمان، بخش های صنایع دستي،
Thursday, 16 October 2014 06:28
There are no translations available.

altآخرین مهلت ثبت نام از متقاضیان آزمون سنجش مهارت در حوزه هاي صنعت ساختمان و صنايع دستي، فرش و نان و غله و... به صورت اينترنتي وهماهنگ كشوري ساعت 24:00، 24/7/93 است.مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان گفت:پنجمین آزمون سنجش مهارت در حوزه هاي صنعت ساختمان، تفاهم نامه ها ( صنايع دستي، فرش و نان و غله و... ) سال 1393 در تاریخ 15 آبان ماه سال جاری برگزار مي شود.

مهدی ابراهیمی نژاد درخصوص نحوه ثبت نام متقاضيان در بخش هاي صنعت ساختمان، تفاهم نامه ها( صنايع دستي، فرش و نان و غله و... ) بيان داشت: داوطلبان ...

Read more...
 
بيش از 18 هزار كارت هوشمند مهارت براي متقاضيان استان كرمان صادر و آماده تحويل شده است
Tuesday, 14 October 2014 08:33
There are no translations available.

altمدير كل آموزش فني و حرفه اي استان كرمان خبر داد: از سال گذشته تا نيمه مهر ماه سال جاري تعداد 18 هزار و 36 كارت هوشمند مهارت براي متقاضيان اين استان صادر و آماده تحويل شده است و متقاضيان براي تحويل كارت خود ميتوانند به اداره آزمون مراجعه كنند.به گزارش پيك مهارت آنلاين، به نقل از روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان كرمان، مهدی ابراهیمی نژاد، با اعلام اين خبر افزود: در سال جاري تا نيمه مهر ماه 18هزار و614 كارت هوشمند مهارتي در استان كرمان صادر و آماده تحويل به متقاضيان شده است.

وي اظهار داشت:فرآيند طراحي ساختار و توليد سامانه هاي سخت افزاري و نرم افزاري كارت هاي هوشمند مهارت...

Read more...
 
آموزش بیش از 43هزار نفر در مراکز آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان در سال92
Wednesday, 08 October 2014 08:03
There are no translations available.

altمدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان از آموزش بیش از 43هزار نفر در مراکز دولتی و خصوصی تحت پوشش آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان در سال92 خبر داد.مهدی ابراهیمی نژاد گفت:مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای بخش دولتی استان کرمان در سال 92، با 4میلیون و 622 هزار و 617 نفر ساعت ودر قالب 18هزار و 380 نفردوره در 29 مرکز آموزشی سراسر استان کرمان برگزار شد که بالاترین تحقق درصد مربوط به صنایع و اصناف 109بوده است...

Read more...
 
تقدیر فرماندار زرند از نخبه طلایی مسابقات ملی مهارت/جوانان نخبه بازوان نیرومند کشورند
Monday, 06 October 2014 08:54
There are no translations available.

altفرماندار زرند در مراسم تقدیر از نخبه طلایی مسابقات ملی مهارت گفت: جوانان این مرز و بوم مدیران، کارگزاران آینده و بازوانی نیرومند برای کشور هستند.فرماندار شهرستان زرند ضمن حضور در منزل علی اسلامی جوان نخبه زرندی و دارنده مدال طلا در رشته طراحی فضای سبز و تقدیر از وی گفت: جوانان این مرز و بوم بازوانی نیرومند برای کشور هستند که خواستن و توانستن را معنی کرده اند.

حبیب الله خنجری با اشاره به نقش جوانان در انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس افزود:..

Read more...
 
ارائه آموزش های فنی و حرفه ای برای طلاب کرمانی
Tuesday, 30 September 2014 09:57
There are no translations available.

altمدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان در دیدار مسئول خدمات حوزه های علمیه استان با وی با اشاره به وجود 28مرکز آموزش رایگان فنی و حرفه ای در سراسر استان و بیش از 700 آموزشگاه آزادتحت پوشش گفت: 250 رشته مختلف مهارتی توسط این مراکز آموزش داده می شود.

دکتر مهدی ابراهیمی نژاد با اشاره به مشکلات بودجه ای شدید این اداره کل گفت: با همکاری حوزه، برای آموزش طلاب آمادگی داریم و پنج دانشگاه علمی کاربردی فنی و حرفه ای استان نیز برای تدریس اخلاق حرفه ای ومعارف اسلامی...

Read more...
 
بازدید کارکنان و کارآموزان آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان از موزه دفاع مقدس /مشخصات موزه دفاع مقدس
Monday, 29 September 2014 07:29
There are no translations available.

altaltهمزمان با هفته دفاع مقدس مدیرکل، کارکنان و کارآموزان آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان از موزه دفاع مقدس کرمان بازدید کردند.در این برنامه به همت پایگاه مقاومت حمزه سیدالشهدا(ع)اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان برگزار شدشرکت کنندگان ابتدا در آمفی تئاتر موزه کلیپی ازروزهای ایثار و حماسه و نقش استان کرمان در دفاع مقدس رابه تماشا نشسته و سپس با راهنمای موزه از بخش های مختلف موزه بازدید کردند.

قسمتهاي مختلف موزه :این موزه ۲۵۵۰ مترمربع مساحت دارد که شامل بوستان شهدا، موزه روباز و ساختمان اصلی است و همچنین در محوطه این موزه و قبل از رسیدن به ساختمان اصلی تندیس برخی از ...

Read more...
 
امضای تفاهمنامه همکاری مشترک مرکز فنی و حرفه ای و آموزش و پرورش کوهبنان
Tuesday, 14 October 2014 07:22
There are no translations available.

altتفاهمنامه همکاری مشترک مرکز آموزش فنی و حرفه ای و آموزش و پرورش کوهبنان با محوریت هر دانش آموز یک مهارت به امضا رسید.مسئول مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان کوهبنان با اعلام این خبر گفت: هدف از این تفاهمنامه راه اندازی کارگاههای جوار مدارس شبانه روزی برای افزایش مهارت دانش آموزان مقطع دبیرستان با محوریت هر دانش آموز یک مهارت است.

معین باقری، تامین مواد مصرفی، نیازسنجی آموزشی و تهیه فضای آموزشی متناسب با رعایت موارد ایمنی و ...

Read more...
 
آموزش مهارتی نانوایان سیرجانی
Tuesday, 07 October 2014 06:26
There are no translations available.

altمسئول مرکز آموزش فنی و حرفه ا ی سیرجان از آموزش مهارتی نانوایان این شهرستان خبر داد.محسن نعمتی گفت: در راسای ارتقای سطح کیفی پخت و بهبود رعایت بهداشت تولید نان گفت: 91 نفر از نانوایان این شهرستان بمدت 45 ساعت آموزش های تئوری و عملی مربوطه را فرا گرفتند.

وی با اشاره به برگزاری آزمون پایان دوره برای این افراد گفت: ضمن رتبه بندی نانوایان براساس نمره مکتسبه به قبول شدگان تاییدیه آموزشی اعطا خواهد شد.نعمتی تصریح کرد:این آموزش ها سبب افزایش نسبی کیفیت و کاهش ضایعات نان و ارتقای رضایتمندی مردم خواهد شد.

 
تجلیل از جانباز و رئیس مرکزنمونه اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان
Saturday, 04 October 2014 09:58
There are no translations available.

altطی مراسمی همزمان با هفته دفاع مقدس جانباز و رئیس مرکزنمونه اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان موردتجلیل قرار گرفت.

در این مراسم مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان با گرامیداشت ایام دفاع مقدس گفت: رشادت و فداکاری رزمندگان باعث استقلال و آزادی و اقتدار جمهوری اسلامی ایران شده است.دکتر مهدی ابراهیمی نژاد، حمیدپورمحمودیان جانباز دوران دفاع مقدس و رئیس مرکز نمونه اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان را از افراد فعال و ایثارگر و پرتلاش و سرمشقی برای کارکنان عنوان نمود و با اهدای یک تخته تابلوفرش از وی تقدیر کرد.

 
رحمت الله مهنی سرپرست جدید دفتر مديريت ارزیابی عملكرد سازمان فنی و حرفه ای کشور شد
Tuesday, 30 September 2014 08:06
There are no translations available.

altدکتر کوروش پرند رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور طی حکمی رحمت الله مهنی را بعنوان سرپرست جدید دفتر مديريت ارزیابی عملكرد این سازمان منصوب کرد.

رحمت الله مهنی، ریاست حراست و مسئولیت مرکز تخصصی خودرو اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان ونیز معاونت اداری-مالی موسسه علمی -کاربردی مهارت کشور را در کارنامه دارد. در حکم انتصاب وی آمده است:ضرورت دارد باتوجه به اسناد بالادستي از جمله سند چشم انداز1404، نقشه جامع علمي كشور، منشور حرفه اي دولت تدبير و اميد و قوانين برنامه هاي توسعه جمهوري اسلامي ايران، با جديت، حسن تدبير و استفاده از تمامي ظرفيت ها، برنامه ها و سياست هاي كاري آن حوزه را در چارچوب سند راهبردي مهارت و فناوري سازمان با اولويت موارد زير...

Read more...
 
اجرای مرحله دوم بازرسی ازمراکز آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان
Sunday, 28 September 2014 05:50
There are no translations available.

altمسئول بازرسی،ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان گفت: در راستای اجرای بازرسی های مستمر از مراکزبا هدف شناخت نقاط ضعف و قوت و دستیابی به وضعیت مطلوب بر اساس شناخت وضعیت موجود، بازرسی مرحله دوم از مراکز از شهریورماه درحال اجرا می باشد.منوچهر کارآموزیان با تاکید بر لزوم حضور مسئولین اداره کل در مراکز آموزش فنی و حرفه ای استان، در جهت شناخت هر چه بیشتر مسائل، مشکلات و رفع آنها تصریح کرد: بازرسی مستمر بسیار مهم و ضروری..

Read more...
 
<< Start < Prev 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Next > End >>

Page 21 of 42

تصویرروز

سخن مدیرکل

انسان مهارت آموخته،ثروت ومشکل گشای جامعه است.توسعه وترویج آموزش های فنی وحرفه ای ازمسجدومدرسه سازی هم بالاتراست.

CICULARS


PERSIAN CALENDAR

 
Tuesday
2015
Sep
1
 

POLL

How useful are T.V.T.O for you?
 

pray time

 ماژول اوقات شرعی توسط ناپولی

مراجعین

We have 10 guests online
Free template 'Feel Free' by [ Anch ] Gorsk.net Studio. Please, don't remove this hidden copyleft! | Edited By PersianIT.ir