سایتهای مهم


http://www.tvto-itc.ir/uploads/lms_312_314.jpg
http://www.irantvto.ir/uploads/3_30575.jpg

فهرست

گالری تصاویر

jeld.jpg
اجراي ٦رشته مهارتي ويژه بانوان حاشیه شهر کرمان در مركز٦كرمان
یکشنبه, 12 آذر 1396 ساعت 20:26

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی وحرفه ای استان کرمان، جلسه بررسی و ساماندهی وضعیت ساکنین سکونتگاههای غیررسمی شهرک صنعتی کرمان باحضور فرماندار و مدیرکل امور فرهنگی-اجتماعی استانداری و نمایندگان دستگاه های اجرایی در مرکز شماره 6 آموزش فنی وحرفه ای برگزار شد.

این جلسه با تاکید بر اجرای برنامه های فرهنگی و ت وانمند سازی در ساکنین سکونتگاههای غیررسمی و نیز ایجاد خانه مهارت با استفاده از فضای مرکز 6 آموزش فنی وحرفه ای برگزار شد.در این جلسه غلامرضا محلاتی رئیس مرکز 6 کرمان از اجراي ٦رشته مهارتي ويژه بانوان حاشیه شهر کرمان در این مرکز مهارتی خبر داد.

 
پیام تبریک رئیس سازمان بمناسبت میلاد پیامبر اعظم(ص)
یکشنبه, 12 آذر 1396 ساعت 19:43

در آستانه حلول عید اعظم آسمانی، میلاد حضرت ختمی مرتبت، پیامبر اسلام صلی الله علیه و آله، همراه با هزاران ذکر شکر و شادی، این رویداد را تبریک و تهنیت گفته و آرزو می کنم که به واسطه نور وجود آن حضرت، امکان حیات پاک و پایدار برای همه انسان‌ها فراهم شود.

 
جانبازان قطع نخاع کرمان آموزش های فنی و حرفه ای را فرا می گیرند
پنجشنبه, 09 آذر 1396 ساعت 08:48

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان،رئیس مجتمع مراکز آموزش فنی و حرفه ای کرمان در دیدار با جانبازان قطع نخاع در اردوگاه جوادیه کرمان از آمادگی برای ارائه آموزش های فنی و حرفهای مورد نیاز این جانبازان و خانواده ایشان خبر داد.

اسماعیل میرکمانداری افزود: هر کارگاه را تحت نظارت نمادین یکی از این جانبازان عزیز و گرانقدر قرار خواهیم داد تا ضمن آشنایی آنان با آموزش های فنی و حرفه ای، مربیان و کارآموزان نیز از روحیه ایثارگری این بزرگواران بهره مند شوند.همچنین در این جلسه مقرر شد مسئولان بنیاد شهید از مجتمع مراکز آموزش فنی و حرفه ای بازدید کرده و برای مناسب سازی جهت رفت و آمد جانبازان قطع نخاع اقدام شود.

 
ارتقای همکاری های اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان و دانشگاه آزاد اسلامی کهنوج
یکشنبه, 12 آذر 1396 ساعت 20:11

جلسه ارتقای همکاری های اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان و دانشگاه آزاد اسلامی کهنوج با تاکید برپرورش دانشجویان ماهر و کارآفرین برگزار شد.به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی وحرفه ای استان کرمان، در این جلسه، محمدرضا جهانگیری ، بیکاری را ابرچالش جامعه امروز عنوان کرد وگفت: آمار بیکاری فارغ التحصیلان فاقد مهارت در جامعه نگران کننده است.وی بر آمادگی این اداره کل در جهت تفاهم با دانشگاه در زمينه استفاده مشترك از تجهيزات و امكانات ونيز ارتقاي دانش اساتيد و دانشجويان دانشگاه و مربيان و كارآموزان فنی و حرفه ای در بخش های خصوصي ودولتي اعلام نمود.

جهانگیری تصریح کرد: صنعت خودروسازي شرق استان بشدت نيازمندنيروي ماهر دررشته هاي فني بخصوص تراشcnc است و مابايدبسمت ارتباط باصنعت وخدمات برويم.دکتر آقاجانی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد کهنوج نیز در این جلسه برای تبادل امکانات و تجهیزات با فنی و حرفه ای اعلام امادگی نمود و بر ارتباط تنگاتنگ اساتید دانشگاه و مربیان خبره فنی و حرفه ای جهت تبادل اطلاعات آموزشی تاکید کرد

 
نشست معاون وزير و رييس سازمان آموزش فني و حرفه ا ي كشور با كانون خبرگان و كارآفرينان مهارتي ايران
پنجشنبه, 09 آذر 1396 ساعت 09:17

http://www.irantvto.ir/uploads/1_78432.jpgنشست معاون وزير و رييس سازمان آموزش فني و حرفه ا ي كشور با اعضاي هيأت مديره كانون خبرگان و كارآفرينان مهارتي ايران امروز هفتم آذرماه در محل اين سازمان برگزار شد.به گزارش روابط عمومي سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور، دكتر سليمان پاك سرشت در نشست ياد شده خطاب به اعضاي هيأت مديره كانون خبرگان و كارآفرينان مهارتي ايران كه مدال آوران مسابقات جهاني مهارت را شامل مي شوند، گفت: افتخارآفريني شما در سطوح ملي و بين المللي هميشه براي مردم و جامعه ارزشمند و داراي منزلت بوده است.

وي در ادامه تأكيد كرد: علاقمندي و حس تعهد نخبگان مهارتي نسبت به منافع ملي و توسعه كشور قابل ارج و قدرداني است.دكتر پاك سرشت با اشاره به وضعيت مدرك گرايي و مدرك زدگي در كشور و وجود هجم زيادي از فارغ التحصيلان دانشگاهي بيكار ...

ادامه مطلب...
 
امضای تفاهمنامه توانمندسازی مهارتی سربازان وظیفه نیروی انتظامی بردسیر
پنجشنبه, 09 آذر 1396 ساعت 08:35

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان،حسین عالم زاده رئیس مرکز فنی و حرفه ای بردسیر گفت: طی تفاهمنامه ای طرح توانمندسازی کارکنان وظیفه نیروی انتظامی شهرستان توسط مرکز فنی و حرفه ای امضاء شد.
طبق این تفاهم نامه مقرر شد این مرکز در حد امکان در ساعات غیر اداری کلاس های پرسنل شرکت کننده را ساماندهی کند.مهندس عالمزاده افزود: پس از اتمام دوره به صورت کیفی برای کارکنان گواهینامه مهارت صادر خواهد شد و همچنین کارکنان شرکت کننده در کلاس ها که به نحو احسن آموزش دیده و در امتحانات آن از مهارت لازم برخوردار گردیده اند به ناجا معرفی شوند تا به نحوه مقتضی تشویق گردند.

 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 9 از 266

تصویرروز


پیوندهای قابل استفادهتقویم فارسی

 
چهارشنبه
1396
دی
27
 

نظرسنجی

کدام یک از موارد ذیل را در توسعه فرهنگ مهارت آموزی در جامعه موثر تر می دانید ؟
 

مراجعین

ما 23 مهمان آنلاین داریم
Free template 'Feel Free' by [ Anch ] Gorsk.net Studio. Please, don't remove this hidden copyleft! | Edited By PersianIT.ir