سایتهای مهم


http://www.tvto-itc.ir/uploads/lms_312_314.jpg
http://www.irantvto.ir/uploads/3_30575.jpg

فهرست

گالری تصاویر

No images
دکتر ابراهیمی نژاد : آموزش های فنی و حرفه ای نجات بخش کشور است
شنبه, 06 اردیبهشت 1393 ساعت 05:14

altمدیرکل فنی و حرفه ای استان  کرمان گفت : بیش از 50 درصد از کارآموزان فنی و حرفه ای جذب بازار کار می شوند و اداره کل فنی و حرفه ای بخش عظیمی از اشتغال استان را بر عهده دارد.دکتر مهدی ابراهیمی نژاد در گفتگو با خبرنگاران،  آموزش های فنی و حرفه ای را حلال مشکلات جامعه از جمله مشکل بیکاری دانست.وی با اشاره به تحریم های دشمنان در زمینه های مختلف به اهمیت آموزش های فنی و حرفه ای اشاره کرد وگفت: این آموزش ها  در شرایط اقتصادی نجاتبخش کشور است، تحریم ها را دور می زند ، تولید را رونق می بخشد و خدمات و صادرات را افزایش می دهد.

 ابراهیمی نژاد به ظرفیتهای وسیع فنی و حرفه ای در زمینه های مختلف اشاره کرد و اظهار داشت: این سازمان در 1500 رشته استاندارد آموزشی دارد و مدارک بین المللی فنی و حرفه ای نشان دهنده موقعیت بالا و ارجح این سازمان در بین دیگر نهادهاست...

ادامه مطلب...
 
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان داور علمی همایش ملی تعامل صنعت و دانشگاه
دوشنبه, 01 اردیبهشت 1393 ساعت 02:31

altمدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان و عضو پنل داوری دومین همایش ملی تعامل صنعت و دانشگاه بر مهارت آموزی دانشجویان برای حل مشکلات این حوزه تاکید کرد.

دکتر مهدی ابراهیمی نژاد در این همایش مکلی که در دانشگاه صنعتی تحصیلات تکمیلی ماهان کرمان برگزار شد گفت: برای ارتباط صنمعت و دانشگاه وجود مهارت یک نیاز اساسی و پل ارتباطی  است که آموزش های مهارتی نقشی مهم در این زمینه ایفا می کند.وی افزود: صنعت نیازمند نیروی توانمند ماهر است و چون دانشگاه نمی تواند مهارت در افراد ایجاد کند دانشجویان باید با فراگیری آموزش های فنی و مهارتی برای اشتغال خود و نیاز بازار و جامعه تلاش کنند....

ادامه مطلب...
 
ثبت نام 1124 نفر در دوره های آموزش فنی و حرفه ای ویژه پناهندگان در استان کرمان
شنبه, 30 فروردین 1393 ساعت 04:04

altaltمعاون فنی و اموزشی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان از اجرای دوره های آموزش فنی و حرفه ای ویژه پناهندگان و مهاجرین خارجی سال 2014 استان و ثبت نام 1124 نفر خبر داد.

افشین شهرکی گفت: در راستای تفاهمنامه این اداره کل و نمایندگی کمیساریای عالی سازمان ملل و قرارداد سال 2014،  12 دوره آموزش مهارتی در نه حرفه در استان کرمان ویژه پناهجویان اجرا می شود.وی با اشاره به اهمیت آموزش های مهارتی در بازگشت داوطلبانه پناهندگان خارجی افزود:

این اداره کل طی سال های 2011 تا 2013 نیز در اموزش مهاجرین افغانی عملکرد موفقی داشته و مورد تقدیر کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل...

ادامه مطلب...
 
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان: لزوم توجه بیشتر به نخبگان مهارتی
دوشنبه, 01 اردیبهشت 1393 ساعت 03:09

altدکتر سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در دیدار نخبگان و اساتید استان کرمان با وی از اختصاص یک‌هزار میلیارد تومان برای ارائه تسهیلات به شرکت‌های دانش‌بنیان و اعطای وام‌های 300 میلیون تومانی صندوق‌های حمایت از این شرکت‌ها خبر داد و اظهار داشت: روند اخذ بودجه انجام شده و در زمان مقرر معافیت مالیاتی به زودی ارائه تسهیلات برای 20 شرکت نخست اعمال می‌شود.معاون علمی و فناوری رئیس جمهور مژده داد: به زودی بورس ایده برای نخستین‌بار با 10 اختراع در بورس راه‌اندازی می‌شود و مخترعان ضمن استفاده از تسهیلات سرمایه‌گذاران بورس از قیمت‌گذاری طرح‌های خود اطمینان حاصل می‌کنند.

دکتر مهدی ابراهیمی نژاد مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان نیز در این دیدار با تاکید بر اهمیت آموزش های فنی و مهارتی در حل مشکل بیکاری جوانان جامعه حمایت یشتر دولت از نخبگان مهارتی و ایجاد زمینه مناسب برای فعالیت های این افراد را خواستار شد.


 
فرمانده مرکز آموزشی نداجا: اجرای آموزش های فنی و حرفه ای سربازان را برای ورود به جامعه کار آماده می
دوشنبه, 01 اردیبهشت 1393 ساعت 02:19

altفرمانده پادگان آموزشی شهدای وظیفه نیروی دریایی ارتش سیرجان گفت: اجرای آموزش های فنی و حرفه ای سربازان را برای ورود به جامعه کار آماده می کند.ناخدایکم ستاد مجید توسلی در جلسه با خبرنگاران بازدید کننده از این پادگان آموزشی با اشاره به اهمیت آموزش های مهارتی به ویژه برای نسل جوان گفت: در این مرکز آموزشی رشته های و رشته‌های با جذب بالای بازار کار مانند جوشکاری، برق ساختمان، لوله کشی، کشت گیاهان دارویی و گیاهان آپارتمانی آموزش داده می شود.

وی افزود: وجود آموزش‌های فنی وحرفه‌ای از ویژگی‌های خاص این مرکز است که کمک خوبی برای بعد از پایان خدمت سربازی جوانان است.با اشاره به همکاری سازنده با مرکز آموزش فنی و حرفه ای سیرجان...

ادامه مطلب...
 
دیدار نوروزی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان با استاندار
شنبه, 23 فروردین 1393 ساعت 08:07

altمدیرکل آموزش فنی و حرفه ی استان کرمان در دیدار نوروزی با استاندار حمایت بیشتر از آموزش های مهارتی را خواستار شد.

در این دیدار که با حضور مسئولین اداره کل اموزش فنی و حرفه ای استان کرمان و سایر مسئولین استان در استانداری انجام شد، علیرضا رزم حسینی استاندار کرمان با اشاره به اهمیت توجه به مدیریت جهادی در فرهنگ و اقتصاد طبق فرموده رهبر معظم انقلاب، تصریح کرد: بایستی دولت بعنوان تسهیل گر شرایط را برای انجام فعالیت مردم بعنوان بخش خصوصی در همه عرصه ها فراهم کند.

وی سرمایه های عظیم استان کرمان در همه بخش های صنعت، معدن، کشاورزی و نیروی انسانی..

ادامه مطلب...
 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 9 از 39

تصویرروز


سخن مدیرکل

انسان مهارت آموخته،ثروت ومشکل گشای جامعه است.توسعه وترویج آموزش های فنی وحرفه ای ازمسجدومدرسه سازی هم بالاتراست.

پیوندهای قابل استفاده
تقویم فارسی

 
دوشنبه
1393
مرداد
6
 

نظرسنجی

خدمات الکترونیکی جهت تسریع درامورارباب رجوع لازم میباشد ؟
 

اوقات شرعی

 ماژول اوقات شرعی توسط ناپولی

مراجعین

ما 6 مهمان آنلاین داریم
Free template 'Feel Free' by [ Anch ] Gorsk.net Studio. Please, don't remove this hidden copyleft! | Edited By PersianIT.ir