سایتهای مهم


http://www.tvto-itc.ir/uploads/lms_312_314.jpg
http://www.irantvto.ir/uploads/3_30575.jpg

فهرست

بهره گيري از خرد جمعي در مسير تعالي سازماني
یکشنبه, 20 دی 1394 ساعت 14:36

altمعاون وزير و رييس سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور بهره گيري از خرد جمعي را در تحقق اهداف و تعالي سازماني ضروري دانست.محمد امين سازگارنژاد در سخنان خود ضمن ابراز خرسندي از اين كه در فرصتي دوباره در كنار خانواده سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور قرار گرفته است، بيان داشت: اميدوارم در آينده اوقاتي براي بررسي راهكارهاي تعالي سازمان با هم فكري همكاران داشته باشيم.

وي اظهار داشت: سازمان براي اين كه خود را با منطق انساني و جهاني مجهز كند بايد اهداف خود را شناسايي كند.

معاون وزيرتعاون، كار و رفاه اجتماعي افزود: براي تحقق اهداف سازماني نيازمند منطق جمعي و همكاري همه كاركنان مي باشيم، راه سختي در پيش داريم كه با همراهي و همدلي همكاران حتماً موفق مي شويم..

ادامه مطلب...
 
دستيابي به اهداف بلند مهارت آموزي در سایه همدلي و همزباني بخش دولتي و خصوصي
یکشنبه, 20 دی 1394 ساعت 04:50

به گزارش پیک مهارت آنلاین به نقل از روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، محمد امین سازگارنژاد معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، با اعضای کانون کشوری انجمن صنفي آموزشگاه های فني و حرفه اي آزاد کشور، مدیران و کارشناسان دفتر امور مؤسسات كارآموزي آزاد و مشاركت هاي مردمي اين سازمان دیدار و گفتگو کرد.

محمد امين سازگار نژاد، معاون وزير و رييس سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور در نشست با اعضاي كانون انجمن هاي صنفي آموزشگاه هاي فني و حرفه اي آزاد بيان داشت: مشكلات اقتصادي كه در كشور وجود دارد يك موضوع عام است كه همه بخش هاي جامعه را تحت تأثير قرار داده است و مهارت آموزي نيز تحت تأثير اين موضوع قرار گرفته است...

ادامه مطلب...
 
برگزاری نخستین مسابقه مهارت آشپزی بانوان فنی و حرفه ای استان کرمان با حمایت فایتون و نان آویژه
شنبه, 19 دی 1394 ساعت 05:54

altaltبه گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، این مسابقه که با حمایت مرکز خرید فایتون کرمان و نان آویژه برگزار شد، بانوان اداره کل با ارائه غذاها و شیرینی های مختلف در رقابتی مهارتی شرکت کردند.

محمدرضا جهانگیری مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، در مراسم افتتاحیه این مراسم با اشاره به اهمیت فعالیتهای فرهنگی در تقویت روحیه شادی و نشاط کارکنان و خدمت به ارباب رجوع بر تداوم این برنامه ها تاکید کرد.در این مسابقه پس از نمره دهی و انتخاب غذاها و شیرینی های برتر، خانم ها مختاریان، شجاعی و نظریان رتبه های اول تا سوم را کسب کردند.

این مراسم با حمایت مرکز خرید فایتون کرمان و نان آویژه برگزار شد.


 
ارائه بیش از سه میلیون و هفتصد هزار نفر– ساعت آموزش مهارتی استان کرمان طی نه ماهه نخست سال94
یکشنبه, 20 دی 1394 ساعت 09:24

altمدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان با اشاره به اهمیت آموزش های مهارتی در ایجاد اشتغال پایدار گفت: طی نه ماهه نخست سال جاری سه میلیون و 409 هزار نفر– ساعت در قالب 12 هزار و 931 آموزش مهارتی در استان ارائه شده است.محمدرضا جهانگیری اجرای 91 درصد از تعهدات آموزشی این اداره کل را یادآور شد و افزود: کارگاه های ثابت شهری با بیش از دو میلیون و 337 هزار نفر-ساعت در قالب هفت هزار و 267نفر-دوره ، کارگاه های روستایی با بیش از 267هزار نفر-ساعت در قالب هزار و 221 نفر-دوره و کارگاه های سیار شهری با بیش از 274 هزار نفر-ساعت در قالب هزار و 176نفر-دوره بیشترین حجم آموزش در استان طی مدت یادشده را به خود اختصاص داده اند.

وی گفت: کارگاه های جوار زندان با بیش از 242هزارنفر-ساعت در قالب 957دوره، جوار پادگان با ببیش الز 105هزار نفر-ساعت در قالب 381نفر-دوره و جوار دانشگاهی ...

ادامه مطلب...
 
عیادت از بازنشسته اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان
شنبه, 19 دی 1394 ساعت 20:11

altبه گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، مدیرکل و مسئولین این اداره کل امروز با حضور در منزل آقای کارنما از بازنشستگان بیمار آموزش فنی و حرفه ای استان، به عیادت از وی پرداختند.در این دیدار صمیمی محمدرضا جهانگیری مدیرکل اموزش فنی و حرفه ای استان کرمان با اشاره به زحمات و تلاش های وی در دوران خدمت گفت: وظیفه ماست که در دوران بازنشستگی ها قدردان خدمات کارکنان خستگی ناپدیر مجموعه باشیم.

وی با اشاره به نیار سازمان ها و نهادها به بهره گیری از تجارب بازنشستگان گفت: جایگاه فعلی این اداره کل مرهون زحمات طاقت فرسای کسانی است که از عمر و سلامتی خود برای اعتلای جایگاه سیستم هزینه کردندو باید قدردان این عزیزان باشیم.عیادت کنندگان برای سلامتی و بشفای عاجل این بازنشسته بیمار آموزش فنی و حرفه ای را از خداوند متعال مسئلت کردند.

 
مشارکت اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان در برپایی جشن های انقلاب
پنجشنبه, 17 دی 1394 ساعت 17:19

altمدیرکل روابط عمومی استانداری کرمان از گفت: جشن های انقلاب به مدت 10 شب در محل خانه شهر کرمان با محوریت دستگاه های اجرایی استان کرمان برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، نقی عظیمی زاده در جلسه مشترک شورای هماهنگی روابط عمومی دستگاه های اجرایی و شورای راهبردی اطلاع رسانی استان کرمان با محوریت دهه فجر انقلاب اسلامی، افزود: برنامه ریزی برای برگزاری این جلسات در کمیته ادارات و نهادهای ستاد دهه فجر استان کرمان در دست انجام است.

وی ادامه داد: ایجاد امید در جامعه مهترین کار در حوزه روابط عمومی برای ادای دین به انقلاب و نظام در همه زمان ها به ویژه در ایام الله دهه فجر است.....

ادامه مطلب...
 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 9 از 133


سخن مدیرکل:

مطمئن ترین راه برون رفت از معضل اشتغال جوانان استان کرمان،تغییر نگرش جامعه به مهارت آموزی می باشد.مهارت آموزی یک عمل مقدس منجر به اشتغال حتمی است.

پیوندهای قابل استفاده
تقویم فارسی

 
چهارشنبه
1394
بهمن
21
 

نظرسنجی

خدمات الکترونیکی جهت تسریع درامورارباب رجوع لازم میباشد ؟
 

اوقات شرعی

 ماژول اوقات شرعی توسط ناپولی

آخرین اخبار

مراجعین

ما 26 مهمان آنلاین داریم
Free template 'Feel Free' by [ Anch ] Gorsk.net Studio. Please, don't remove this hidden copyleft! | Edited By PersianIT.ir