سایتهای مهم


http://www.tvto-itc.ir/uploads/lms_312_314.jpg
http://www.irantvto.ir/uploads/3_30575.jpg

فهرست

مسابقه کتاب پیوندهای نماز استاد قرائتی
سه شنبه, 25 خرداد 1395 ساعت 04:35

دانلود کتاب در قسمت اطلاعیه های مهم سایت سازمان-زمان مسابقه 21تیرماه

 
فراخوان شماره یک کمیته نمایشگاهی مهارت فنی و حرفه ای استان کرمان:
یکشنبه, 23 خرداد 1395 ساعت 05:53

اولین نمایشگاه تخصصی مهارت ایران(کرمان-مرداد ماه95)

زمان : چهارم مرداد لغایت هفتم مرداد ماه 95

مکان : اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان

نحوه ثبت نام: علاقمندان جهت شرکت در اولین نمایشگاه مهارت فنی و حرفه ای می توانند در قالب دو گروه ثبت نام نمایند:

1-افرادی که تقاضای اسکان و غرفه دارند 450/000 تومان

2-افرادی که فقط غرفه می خواهند 150/000 تومان

ثبت نام فقط تا تاریخ 95/3/30  انجام شده و در خارج از این محدوده مقدور نمی باشد.

برای اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 09131981171 سرکار خانم رحمتیان مدیر آموزشگاه طراحی دوخت گلپوش و یا شماره تلفن 09132951350 سرکار خانم هاشمی نژاد مدیر آموزشگاه هنری فخر هنر تماس حاصل فرمایید./ روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان

 
آموزشگاه خدمات آموزشی(زبانهای خارجه) صدری در کرمان افتتاح شد
یکشنبه, 23 خرداد 1395 ساعت 04:20

http://media.qudsonline.ir/Original/1394/10/01/IMG12342854.jpgبه گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، در این مراسم رئیس اداره آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای استان با اشاره به اهمیت و نقش آموزش های مهارتی در افزایش توان مهارتی افراد جامعه علی الخصوص جوانان، مساله خلاقیت و نوآوری را در جهت بالابردن بهره وری آموزشگاه تاکید کرد. مریم سلطانزاده انعطاف پذیری آموزش های مهارتی مطابق با تدوین استاندارد های آموزشی را یکی از قابلیت های مهم آموزش های فنی و حرفه ای بیان کرد و همکاری و هم افزایی آموزشگاههای آزاد و مشارکت آنها در طرح ها و جشنوارههای ملی و استانی را خواستار شد.

هومن صدری مدیر آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای صدری نیز به اهمیت آموزش مهارت زبان انگلیسی در دنیای امروز برای تعاملات بین المللی گفت: حرفه های مترجمی زبان انگلیسی و آئین نگارش به زبان انگلیسی در این آموزشگاه برای متقاضیان اجرا می شود.

 
خداحافظی با خاموشی های برق/برای نخستین بار در جنوب شرق: اجرای آموزش مهارتی خط گرم برق در استان کرمان
دوشنبه, 24 خرداد 1395 ساعت 07:51

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان از اجرای آموزش مهارتی خط گرم برق برای نخستین بار در جنوب شرق کشور خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، محمدرضا جهانگیری با اعلام این خبر گفت: این دوره تخصصی ویژه بمدت 3600نفر-ساعت با همکاری فنی و حرفه ای و برق جنوب استان در مرکز منطقه ای بافت برگزار شد.سید کمال موسوی معاون بهره برداری و دیسپاچینگ برق جنوب استان کرمان نیز گفت: با توجه به اهمیت انرژی پاک برق در زندگی روزمره مردم و وابستگی شدید کلیه صنوف به آن، شرکت توزیع جنوب برق استان کرمان برای سرویس وتعمیرات و توسعه خطوط برق توجه جدی به انجام آموزش مهارتی خط گرم با همکاری و تعامل خوب با فنی و حرفه ای...

ادامه مطلب...
 
بازدید مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان از مرکز رفسنجان
یکشنبه, 23 خرداد 1395 ساعت 05:17

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان در بازدید از مرکز آموزش فنی و حرفه ای امام علی(ع) شهرستان رفسنجان با اشاره به اهمیت آموزش های مهارتی در ایجاد اشتغال پایدار و تحقق اقتصاد مقاومتی خواستار ارتقای کیفی این آموزش ها و به روزرسانی آنها مطابق با نیاز صنایع و کارخانجات شد.محمدرضا جهانگیری در بازدید از کارگاههای آموزشی مرکز با مربیان در زمینه مسائل و مشکلات به گفتگو پرداخت.

وی همچنین در بازدید از آموزشگاه های پازیریک، ایران فردا و پردازش گستر بر نقش مهم و موثر آموزشگاه های آزاد بخش خصوصی در توسعه فرهنگ مهارت در جامعه تاکید و بر حمایت از آموزشگاه ها تاکید کرد.

 
برگزاری نشست شورای برنامه ریزی آموزشی-پژوهشی بانوان ادارات در اداره کل فنی و حرفه ای استان کرمان
یکشنبه, 23 خرداد 1395 ساعت 04:09

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، نخستین نشست شورای برنامه ریزی آموزشی-پژوهشی بانوان ادارات استان در سال جاری با دبیری اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان در تالار 6 مرداد اداره کل برگزار شد.در این نشست مدیر کل دفتر بانوان و خانواده استانداری کرمان با اشاره به نقش آموزش در بهبود و افزایش مشارکت بانوان در راستای اقتصاد مقاومتی گفت: آموزش ها باید به صورت کاربردی بوده و بر اساس نیاز سنجی صورت گیرد.

فاطمه السادات حسینی، این گونه آموزش ها را در راستای افزایش توان بانوان استان کرمان قلمداد نمود و از کارشناسان مربوطه خواست تا ضمن تشکیل کمیته ها تخصصی هر اداره و یا دستگاه از هر شهرستان تعداد پنج روستا برای پایلوت شروع کار انتخاب نماید و برنامه های آموزشی را نیاز سنجی و سپس به مرحله اجرا بگذارد.در ادامه شهرکی معاون فنی و آموزشی فنی و حرفه ای استان با مرور برنامه های..

ادامه مطلب...
 
مطالب بیشتر...
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 9 از 166

تصویرروز

پیوندهای قابل استفاده
تقویم فارسی

 
یکشنبه
1395
مرداد
10
 

نظرسنجی

خدمات الکترونیکی جهت تسریع درامورارباب رجوع لازم میباشد ؟
 

اوقات شرعی

 ماژول اوقات شرعی توسط ناپولی

آخرین اخبار

مراجعین

ما 26 مهمان آنلاین داریم
Free template 'Feel Free' by [ Anch ] Gorsk.net Studio. Please, don't remove this hidden copyleft! | Edited By PersianIT.ir