سایتهای مهم


http://www.tvto-itc.ir/uploads/lms_312_314.jpg
http://www.irantvto.ir/uploads/3_30575.jpg

فهرست

گالری تصاویر

No images
تقدیر از خیرین اناری آموزش های فنی و حرفه ای
چهارشنبه, 29 مرداد 1393 ساعت 07:19

altطی مراسمی در مجتمع مراکز آموزش فنی و حرفه ای کرمان از از خیرین اناری تقدیر به عمل آمد.مهدی ابراهیمی نژاد در این مراسم با اشاره به اهمیت اموزش های فنی و حرفه ای در شرایط تحریم گفت: متاسفانه فرهنگ کار و تلاش در جامعه وضعیت مناسبی ندارد و جوانان و فارغ التحصیلان بدون مهارت منتظر فرصتی برای پشت میزنشینی هستند.

وی تلاش در جهت توسعه و ترویج آموزش های مهارتی در جامعه را باقیات الصالحات و از بهترین امور خیر برشمرد و گفت: این امر از مسجد و مدرسه سازی هم بالاتر است.در این مراسم از حاج عباس مهرابی نژاد ومجید مهرابی نژاد و حسن امیری فر خیران شهرستان انار با لوح تقدیر و هدیه قاب پته و نیز از مهندس علی محلاتی رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای انار بعنوان تسهیل کننده و رابط خیران با آموزش های مهارتی، تقدیر بعمل آمد.

 
چاپ دو مقاله ISIرئیس مرکز آموزش فنی وحرفه ای بردسیر
شنبه, 25 مرداد 1393 ساعت 06:26

altدو مقاله ISIرئیس مرکز آموزش فنی وحرفه ای و علمی کاربردی بردسیر در مجله معتبر علمی چاپ شد.مقالات مهدی محمود آبادی رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای بردسیر با عناوین ارزیابی اثر توسعه محصول و تاثیر برند (مطالعه مورودی فرش دستباف کرمان)The Investigation Into Effects Of Brand Extention On Brand Image (Case Study: Handmade Carpet Of Kerman)

و ارزیابی عملکرد مدیریت دانش در صنعت تجهیزات سنگین ‘Evaluating The Performance Of Knowledge Management In The Heavy Equipment Industry, Providing Solutions For Improvement: Case Study: Hepco Factory‘در مجله معتبر CiBTech کشور هندوستان به چاپ رسیده است.مهدی محمودآبادی رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای و مرکز علمی کاربردی شهرستان بردسیر دانشجوی دوره دکترای مدیریت می باشد.


 
پیشگیری بهتر از درمان/لزوم برخورد ضربتی با مفسدان
پنجشنبه, 23 مرداد 1393 ساعت 06:13

altمنوچهر کارآموزیان مسئول بازرسی، کارشناس پاسخگویی به شکایات و ارزیابی عملکرد اداره کل آموزش فنی وحرفه ای استان کرمان گفت: برابر قانون تشدید مجازات مرتکبین ارتشاء و اختلاس و کلاهبرداری، مجازات های سنگینی شامل حبس، جزای نقدی، انفصال دائم از خدمات دولتی و شلاق برای متخلفین در نظر گرفته شده است.بازرس ویژه پیشگیری و مبارزه با رشوه فنی و حرفه ای استان با اشاره به فصل دوم آیین نامه پیشگیری و مبارزه با رشوه در دستگاههای اجرایی که به تکالیف و وظایف کارکنان در این خصوص می پردازد از همه کارکنان درخواست نمود تا موارد مشاهده شده را جهت پیگیری قانونی سریعا به این واحد انعکاس دهند.

وی یادآور شد: براساس بند(1)فرمان رهبر معظم انقلاب تسامح در مبارزه با فساد به نوعی همدستی با فاسدان و مفسدان است و با توجه به بند(6) این فرمان در مبارزه با فساد نباید هیچ گونه تبعیضی دیده شود...

ادامه مطلب...
 
شرکت 12هزارنفر در آزمون مهارت‌های فنی‌وحرفه‌ای رفسنجان درسال92
شنبه, 25 مرداد 1393 ساعت 07:14

altرئیس مرکز فنی و حرفه‌ای رفسنجان از شرکت12 هزار نفر در آزمون مهارت‌های فنی و حرفه‌ای شهرستان رفسنجان در سال 92خبر داد.علی اکبر عبدالکریمی در حاشیه برگزاری آزمون مهارت‌های فنی و حرفه‌ای در محل سالن اجتماعات آموزشگاه علوی رفسنجان اظهار داشت: 420 نفر از مهارت‌آموختگان مرد و زن در رشته‌های مهارتی، صنعت ساختمان، برق، کشاورزی، خدمات و فناوری اطلاعات به رقابت با یکدیگر پرداختند.

وی تصریح کرد: افراد شرکت‌کننده در صورت کسب نمره قبولی در آزمون کتبی و عملی موفق به اخذ گواهینامه مهارت در رشته آزمونی خود می‌شوند و می‌توانند وارد بازار کار شوند.رئیس مرکز فنی و حرفه‌ای رفسنجان با بیان اینکه این آزمون طی سال در هشت مرحله برگزار می‌شود، خاطر‌نشان کرد: سال گذشته 12 هزار نفر در آزمون مهارت‌های فنی و حرفه‌ای شهرستان رفسنجان شرکت کردند.

 
آغاز ثبت نام اولین دوره طراحی ساختمان براساس معماری پایدار درکرمان
پنجشنبه, 23 مرداد 1393 ساعت 07:54

altثبت نام اولین دوره طراحی ساختمان های آپارتمانی و ویلایی با نرم افزار Autocadبراساس معماری پایدار درکرمان آغاز شد.محسن غضنفری رئیس مرکز شش تخصصی صنعت ساختمان آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان با اعلام این خبر افزود: با توجه به نیاز شدید صنعت ساختمان به رعایت اصول معماری پایدار و استفاده بهینه از شرایط محیطی ااین دوره بصورت رایگان در این مرکز برگزار می شود و علاقمندان با حداقل مدرک فوق دیپلم عمران یا معماری همراه داشتن مدارک به این مرکز واقع در بزرگراه امام، سه راهی سلسبیل مراجعه و یا جهت اطلاع بیشتر با شماره 3318070تماس حاصل نمایند.

اشکان صرافی مدرس این دوره نیز کاهش اتلاف انرژی وآلودگی محیط زیست و بحث معماری پایدار را از...

ادامه مطلب...
 
امام جمعه بردسیر: آموزش رشته های فنی وحرفه ای می تواند مشکل اشتغال مملکت را حل کند
چهارشنبه, 22 مرداد 1393 ساعت 06:53

altحجت الاسلام طارم امام جمعه شهرستان بردسیر در دیدار رئیس و کارکنان آموزش فنی و حرفه ای بردسیر با وی گفت : مشکل اصلی مملکت مسئله اشتغال است که متاسفانه علی رغم همه تلاشها هنوز مشکل اشتغال از بین نرفته است.وی اظهار داشت : یکی از علتهای این مشکل این است که فرهنگ کار در جامعه حاکم نیست و دولت باید با ساماندهی نیروهای کارآفرین و تحصیل کرده و همچنین تسهیل و حمایت در روند اجرای طرح های کارآفرینان فرهنگ کار را  اصلاح کرده و به ایجاد اشتغال کمک نماید .

وی همچنین با تقدیراز تلاش مربیان و کارکنان مرکز آموزش فنی و حرفه ای بردسیر در جهت  اشتغالزایی آموزش های مهارتی...

ادامه مطلب...
 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 9 از 51

تصویرروز

پیامبر اکرم(ص) فرمود: برای شهادت حسین علیه السلام، حرارت و گرمایی در دلهای مؤمنان است که هرگز سرد و خاموش نمی شود.

سخن مدیرکل

انسان مهارت آموخته،ثروت ومشکل گشای جامعه است.توسعه وترویج آموزش های فنی وحرفه ای ازمسجدومدرسه سازی هم بالاتراست.

پیوندهای قابل استفادهتقویم فارسی

 
جمعه
1393
آذر
7
 

نظرسنجی

خدمات الکترونیکی جهت تسریع درامورارباب رجوع لازم میباشد ؟
 

اوقات شرعی

 ماژول اوقات شرعی توسط ناپولی

مراجعین

ما 7 مهمان آنلاین داریم
Free template 'Feel Free' by [ Anch ] Gorsk.net Studio. Please, don't remove this hidden copyleft! | Edited By PersianIT.ir