سایتهای مهم


http://www.tvto-itc.ir/uploads/lms_312_314.jpg
http://www.irantvto.ir/uploads/3_30575.jpg

فهرست

گالری تصاویر

No images
امام جمعه کرمان: پشت میز نشینی خطر امروز جامعه است/آموزش فنی و حرفه ای منشا خیرات و برکات در جامعه
سه شنبه, 14 مرداد 1393 ساعت 10:19

altنماینده ولی فقیه در استان کرمان بر لزوم تغییر فرهنگ پشت میزنشینی در جامعه و آن را خطری برای جامعه دانست.آیت الله سید یحیی جعفری در دیدار با مسئولان فنی و حرفه ای استان به مناسبت هفته مهارت یکی از مشکلات مهم در جامعه را مسئله اشتغال دانست.

وی فرهنگ پشت میز نشینی در ادارات را خطرناک توصیف کرد و افزود: امروز کار فقط در ادارات دولتی تفسیر نمی شود و هر کس تحصیلات دانشگاهی دارد نباید لزوما وارد ادارات شود و باید مفهوم کار به درستی در جامعه نهادینه شود.امام جمعه کرمان به نیاز صنعت و کشاورزی به نیروی متخصص اشاره کرد و افزود: باید دو مسئله تخصص و تعهد ...

ادامه مطلب...
 
برنامه ویژه رادیو رفسنجان در هفته مهارت و آموزش های فنی و حرفه ای
سه شنبه, 14 مرداد 1393 ساعت 08:56

altبه مناسبت هفته مهارت، کار آفرینی و آموزش های فنی و حرفه ای، رادیو رفسنجان برنامه های یک هفته خود را از تاریخ 11/5/93 تا 17/5/93 به بحث مهارت آموزی و آموزش فنی و حرفه ای اختصاص داد.در طی این ویژه برنامه روز گذشته رئیس مرکز فنی و حرفه ای رفسنجان با حضور در برنامه ای زنده رادیو رفسنجان به سوالات شنوندگان پاسخ داد.

علی اکبر عبدالکریمی ضمن اشاره به آموزش های کوتاه مدت مهارتی این مرکز اظهار داشت: به افراد شرکت کننده در این دوره ها، در صورت قبولی در آزمون گواهینامه مهارت با کد بین اللملی اعطا می گردد.وی از رایگان بودن این دوره های آموزشی به کارجویان خبر داد و گفت: با توجه به سخن مقام معطم رهبری مبنی بر اینکه آموزش های فنی و حرفه ای باید توسعه یابد...

ادامه مطلب...
 
اهتزاز پرچم فنی و حرفه ای بر بام چهارمین قله بلند ایران
شنبه, 11 مرداد 1393 ساعت 10:24

altکارمند مرکز آموزش فنی و حرفه ای جیرفت موفق شد پرچم فنی و حرفه ای را بر بام قله 4561 متری هزار به اهتزار درآورد.فرامرز سالاری کوهنورد جیرفتی و کارمند مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان جیرفت موفق شد بمناسبت آغاز هفته مهارت پرچم سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور را بر فراز قله 4561 متری هزار بعنوان چهارمین قله بلند ایران و بلندترین قله استان کرمان به اهتزار درآورد.

گفتنی است: فرامرز سالاری که عضو هیئت کوهنوردی شهرستان جیرفت می باشد در گذشته نیز موفق شده است با صعود به قلل مرتفع ایران مانند دنا و دماوند پرچم سازمان آموزش فنی و حرفه ای را به اهتزاز درآورد.

 
آغاز توزیع کارت دومین دوره آزمون ادواری سال 1393 استان کرمان
سه شنبه, 14 مرداد 1393 ساعت 09:42

altتوزیع کارت دومین دوره آزمون ادواری سال 1393 از ساعت 8 صبح روز دوشنبه مورخ 13/5/1393 آغاز و تا ساعت 24 روز چهارشنبه مورخ 15/5/1393 ادامه می یابد.دکتر مهدی ابراهیمی نژاد مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان گفت: مرحله كتبي دومین دوره آزمون ادواری سال 1393 به صورت هماهنگ كشوري 17 مرداد ماه سال جاری در سراسر استان برگزار مي شود.

وی با اشاره به مراحل اجراي آزمون هاي سنجش مهارت گفت: آزمون هر حرفه شامل دو مرحله كتبي و عملي است...

ادامه مطلب...
 
هفته ملی مهارت، فرصتی مناسب برای آشنایی جامعه با آموزش های مهارتی است
شنبه, 11 مرداد 1393 ساعت 10:32

altدکتر کوروش پرند معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در گفتگو با رادیو کرمان با بیان برنامه های هفته ملی مهارت گفت: در راستاي ترويج و توسعه فرهنگ كار، كارآفريني و آموزش هاي مهارتي و هدايت و فراگير نمودن اين آموزش ها در جامعه، با عنوان هفته مهارت به طور هماهنگ در سراسر كشور اقدام به اجراي برنامه هاي فرهنگي و اطلاع رساني نموده ايم.

وی با اشاره به شعار سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملي و مديريت جهادی گفت: شنبه 11/5/93 آموزش فنی و حرفه ای؛ کارآفرین، فرهنگ کار و مهارت آموزی ، يك شنبه 12/5/93 ، آموزش فنی و حرفه ای؛ مردم، مدیریت جهادی، خصوصی سازی ، دوشنبه 13/5/93 ، آموزش فنی و حرفه ای؛ جوانان، دیپلماسی مهارت، افق چشم انداز نامگذاری شده است...

ادامه مطلب...
 
امام جمعه رفسنجان: نیاز اصلی جامعه امروز ما مهارت است
شنبه, 11 مرداد 1393 ساعت 09:46

altامام جمعه رفسنجان در دیدار سرپرست و کارکنان مرکز آموزش فنی و حرفه ای گفت: نیاز اصلی جامعه امروز ما مهارت است.صبح امروز بمناسبت فرا رسیدن هفته ملی کار آفرینی و آموزشهای فنی و حرفه ای سرپرست کارکنان و مربیان مرکز آموزش فنی و حرفه ای رفسنجان با امام جمعه شهرستان دیدار کردند.

در این مراسم حجت الاسلام عباس رمضانی پورامام جمعه رفسنجان، نیاز اصلی جامعه امروز ما را  مهارت عنوان کرد و گفت:..

ادامه مطلب...
 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 9 از 48

تصویرروز

سخن مدیرکل

انسان مهارت آموخته،ثروت ومشکل گشای جامعه است.توسعه وترویج آموزش های فنی وحرفه ای ازمسجدومدرسه سازی هم بالاتراست.

پیوندهای قابل استفادهتقویم فارسی

 
چهارشنبه
1393
مهر
30
 

نظرسنجی

خدمات الکترونیکی جهت تسریع درامورارباب رجوع لازم میباشد ؟
 

اوقات شرعی

 ماژول اوقات شرعی توسط ناپولی

مراجعین

ما 3 مهمان آنلاین داریم
Free template 'Feel Free' by [ Anch ] Gorsk.net Studio. Please, don't remove this hidden copyleft! | Edited By PersianIT.ir