سایتهای مهم


http://www.tvto-itc.ir/uploads/lms_312_314.jpg
http://www.irantvto.ir/uploads/3_30575.jpg

فهرست

گالری تصاویر

No images
افتتاح آموزشگاه سنگ های قیمتی و نیمه قیمتی گوهر پارسی در کرمان/لزوم ایجاد بازار فروش منطقه ای
شنبه, 08 شهریور 1393 ساعت 09:18

altaltآموزشگاه سنگ های قیمتی و نیمه قیمتی گوهر پارسی کرمان با تاکید برلزوم ایجاد بازار فروش منطقه ای و جهانی افتتاح شد.

در مراسم افتتاح آموزشگاه آزاد فنی وحرفه ای گوهر پارسی مهدی ابراهیمی نژاد مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان با اشاره به اهمیت گردشگری و ارزش افزوده بالای صنایع دستی بومی در دنیا گفت: باید این آموزش که درآمدزایی بالایی نیز دارد گسترش یافته و بخصوص بانوان در منزل...

ادامه مطلب...
 
لزوم ورود بخش خصوصی به آموزش های فنی و حرفه ای
چهارشنبه, 29 مرداد 1393 ساعت 07:53

altرئیس مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای سیرجان گفت: بسیاری از رشته‌های مورد نیاز فنی و حرفه‌ای این شهرستان که متقاضی دارد، فعال نیست و باید بخش خصوصی در این زمینه ورود پیدا کند.محسن نعمتی ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در حال حاضر بیش از 250 نفر در رشته‌های برق‌کشی ساختمان، جوشکاری، لوله‌کشی آب، کشاورزی، جوشکاری برق و جوشکاری آرگون مشغول آموزش فنی و حرفه‌ای در این شهرستان هستند.

وی اضافه کرد: بسیاری از رشته‌های مورد نیاز جامعه مانند آرایش مردانه، خیاطی مردانه، تعمیر تلفن‌های همراه، تعمیر لوازم خانگی و برقی، صنایع چوب، ساخت و تعمیر طلا و جواهر و آموزش کشاورزی پرورش قارچ دارای متقاضی است که در این زمینه باید بخش خصوصی ورود کند، اما رغبت متولیان و بخش خصوصی در این زمینه‌ها نیست...

ادامه مطلب...
 
شرکت 12هزارنفر در آزمون مهارت‌های فنی‌وحرفه‌ای رفسنجان درسال92
شنبه, 25 مرداد 1393 ساعت 07:14

altرئیس مرکز فنی و حرفه‌ای رفسنجان از شرکت12 هزار نفر در آزمون مهارت‌های فنی و حرفه‌ای شهرستان رفسنجان در سال 92خبر داد.علی اکبر عبدالکریمی در حاشیه برگزاری آزمون مهارت‌های فنی و حرفه‌ای در محل سالن اجتماعات آموزشگاه علوی رفسنجان اظهار داشت: 420 نفر از مهارت‌آموختگان مرد و زن در رشته‌های مهارتی، صنعت ساختمان، برق، کشاورزی، خدمات و فناوری اطلاعات به رقابت با یکدیگر پرداختند.

وی تصریح کرد: افراد شرکت‌کننده در صورت کسب نمره قبولی در آزمون کتبی و عملی موفق به اخذ گواهینامه مهارت در رشته آزمونی خود می‌شوند و می‌توانند وارد بازار کار شوند.رئیس مرکز فنی و حرفه‌ای رفسنجان با بیان اینکه این آزمون طی سال در هشت مرحله برگزار می‌شود، خاطر‌نشان کرد: سال گذشته 12 هزار نفر در آزمون مهارت‌های فنی و حرفه‌ای شهرستان رفسنجان شرکت کردند.

 
فرماندار زرند: متقاضیان شغل فاقد مهارت هستند /کاهش اعتبار به کمیت و کیفیت آموزشها لطمه می زند
چهارشنبه, 29 مرداد 1393 ساعت 10:03

altفرماندار شهرستان زرند در بازدید از کارگاه های آموزشی مرکز فنی و حرفه ای از عدم گرایش جوانان به مهارت آموزی وکارآفرینی و نیز کاهش اعتبارات این بخش انتقاد کرد.خنجری گفت:مهارت وکارآفرینی در شرایط کنونی آنهم درشرایط اجرای  اقتصاد مقاومتی گرایش جوانان را به سمت آموزشهای فنی و حرفه ای با توجه به نیاز مبرم کارخانجات صنعتی فعال ودر حال راه اندازی به نیروی ماهر و متخصص بسیار مهم و ضروری دانست...

ادامه مطلب...
 
تقدیر از خیرین اناری آموزش های فنی و حرفه ای
چهارشنبه, 29 مرداد 1393 ساعت 07:19

altطی مراسمی در مجتمع مراکز آموزش فنی و حرفه ای کرمان از از خیرین اناری تقدیر به عمل آمد.مهدی ابراهیمی نژاد در این مراسم با اشاره به اهمیت اموزش های فنی و حرفه ای در شرایط تحریم گفت: متاسفانه فرهنگ کار و تلاش در جامعه وضعیت مناسبی ندارد و جوانان و فارغ التحصیلان بدون مهارت منتظر فرصتی برای پشت میزنشینی هستند.

وی تلاش در جهت توسعه و ترویج آموزش های مهارتی در جامعه را باقیات الصالحات و از بهترین امور خیر برشمرد و گفت: این امر از مسجد و مدرسه سازی هم بالاتر است.در این مراسم از حاج عباس مهرابی نژاد ومجید مهرابی نژاد و حسن امیری فر خیران شهرستان انار با لوح تقدیر و هدیه قاب پته و نیز از مهندس علی محلاتی رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای انار بعنوان تسهیل کننده و رابط خیران با آموزش های مهارتی، تقدیر بعمل آمد.

 
چاپ دو مقاله ISIرئیس مرکز آموزش فنی وحرفه ای بردسیر
شنبه, 25 مرداد 1393 ساعت 06:26

altدو مقاله ISIرئیس مرکز آموزش فنی وحرفه ای و علمی کاربردی بردسیر در مجله معتبر علمی چاپ شد.مقالات مهدی محمود آبادی رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای بردسیر با عناوین ارزیابی اثر توسعه محصول و تاثیر برند (مطالعه مورودی فرش دستباف کرمان)The Investigation Into Effects Of Brand Extention On Brand Image (Case Study: Handmade Carpet Of Kerman)

و ارزیابی عملکرد مدیریت دانش در صنعت تجهیزات سنگین ‘Evaluating The Performance Of Knowledge Management In The Heavy Equipment Industry, Providing Solutions For Improvement: Case Study: Hepco Factory‘در مجله معتبر CiBTech کشور هندوستان به چاپ رسیده است.مهدی محمودآبادی رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای و مرکز علمی کاربردی شهرستان بردسیر دانشجوی دوره دکترای مدیریت می باشد.


 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 9 از 51

تصویرروز

پیامبر اکرم(ص) فرمود: برای شهادت حسین علیه السلام، حرارت و گرمایی در دلهای مؤمنان است که هرگز سرد و خاموش نمی شود.

سخن مدیرکل

انسان مهارت آموخته،ثروت ومشکل گشای جامعه است.توسعه وترویج آموزش های فنی وحرفه ای ازمسجدومدرسه سازی هم بالاتراست.

پیوندهای قابل استفادهتقویم فارسی

 
یکشنبه
1393
آذر
30
 

نظرسنجی

خدمات الکترونیکی جهت تسریع درامورارباب رجوع لازم میباشد ؟
 

اوقات شرعی

 ماژول اوقات شرعی توسط ناپولی

مراجعین

ما 20 مهمان آنلاین داریم
Free template 'Feel Free' by [ Anch ] Gorsk.net Studio. Please, don't remove this hidden copyleft! | Edited By PersianIT.ir