سایتهای مهم


http://www.tvto-itc.ir/uploads/lms_312_314.jpg
http://www.irantvto.ir/uploads/3_30575.jpg

فهرست

گالری تصاویر

No images
شرکت 12هزارنفر در آزمون مهارت‌های فنی‌وحرفه‌ای رفسنجان درسال92
شنبه, 25 مرداد 1393 ساعت 07:14

altرئیس مرکز فنی و حرفه‌ای رفسنجان از شرکت12 هزار نفر در آزمون مهارت‌های فنی و حرفه‌ای شهرستان رفسنجان در سال 92خبر داد.علی اکبر عبدالکریمی در حاشیه برگزاری آزمون مهارت‌های فنی و حرفه‌ای در محل سالن اجتماعات آموزشگاه علوی رفسنجان اظهار داشت: 420 نفر از مهارت‌آموختگان مرد و زن در رشته‌های مهارتی، صنعت ساختمان، برق، کشاورزی، خدمات و فناوری اطلاعات به رقابت با یکدیگر پرداختند.

وی تصریح کرد: افراد شرکت‌کننده در صورت کسب نمره قبولی در آزمون کتبی و عملی موفق به اخذ گواهینامه مهارت در رشته آزمونی خود می‌شوند و می‌توانند وارد بازار کار شوند.رئیس مرکز فنی و حرفه‌ای رفسنجان با بیان اینکه این آزمون طی سال در هشت مرحله برگزار می‌شود، خاطر‌نشان کرد: سال گذشته 12 هزار نفر در آزمون مهارت‌های فنی و حرفه‌ای شهرستان رفسنجان شرکت کردند.

 
آغاز ثبت نام اولین دوره طراحی ساختمان براساس معماری پایدار درکرمان
پنجشنبه, 23 مرداد 1393 ساعت 07:54

altثبت نام اولین دوره طراحی ساختمان های آپارتمانی و ویلایی با نرم افزار Autocadبراساس معماری پایدار درکرمان آغاز شد.محسن غضنفری رئیس مرکز شش تخصصی صنعت ساختمان آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان با اعلام این خبر افزود: با توجه به نیاز شدید صنعت ساختمان به رعایت اصول معماری پایدار و استفاده بهینه از شرایط محیطی ااین دوره بصورت رایگان در این مرکز برگزار می شود و علاقمندان با حداقل مدرک فوق دیپلم عمران یا معماری همراه داشتن مدارک به این مرکز واقع در بزرگراه امام، سه راهی سلسبیل مراجعه و یا جهت اطلاع بیشتر با شماره 3318070تماس حاصل نمایند.

اشکان صرافی مدرس این دوره نیز کاهش اتلاف انرژی وآلودگی محیط زیست و بحث معماری پایدار را از...

ادامه مطلب...
 
امام جمعه بردسیر: آموزش رشته های فنی وحرفه ای می تواند مشکل اشتغال مملکت را حل کند
چهارشنبه, 22 مرداد 1393 ساعت 06:53

altحجت الاسلام طارم امام جمعه شهرستان بردسیر در دیدار رئیس و کارکنان آموزش فنی و حرفه ای بردسیر با وی گفت : مشکل اصلی مملکت مسئله اشتغال است که متاسفانه علی رغم همه تلاشها هنوز مشکل اشتغال از بین نرفته است.وی اظهار داشت : یکی از علتهای این مشکل این است که فرهنگ کار در جامعه حاکم نیست و دولت باید با ساماندهی نیروهای کارآفرین و تحصیل کرده و همچنین تسهیل و حمایت در روند اجرای طرح های کارآفرینان فرهنگ کار را  اصلاح کرده و به ایجاد اشتغال کمک نماید .

وی همچنین با تقدیراز تلاش مربیان و کارکنان مرکز آموزش فنی و حرفه ای بردسیر در جهت  اشتغالزایی آموزش های مهارتی...

ادامه مطلب...
 
چاپ دو مقاله ISIرئیس مرکز آموزش فنی وحرفه ای بردسیر
شنبه, 25 مرداد 1393 ساعت 06:26

altدو مقاله ISIرئیس مرکز آموزش فنی وحرفه ای و علمی کاربردی بردسیر در مجله معتبر علمی چاپ شد.مقالات مهدی محمود آبادی رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای بردسیر با عناوین ارزیابی اثر توسعه محصول و تاثیر برند (مطالعه مورودی فرش دستباف کرمان)The Investigation Into Effects Of Brand Extention On Brand Image (Case Study: Handmade Carpet Of Kerman)

و ارزیابی عملکرد مدیریت دانش در صنعت تجهیزات سنگین ‘Evaluating The Performance Of Knowledge Management In The Heavy Equipment Industry, Providing Solutions For Improvement: Case Study: Hepco Factory‘در مجله معتبر CiBTech کشور هندوستان به چاپ رسیده است.مهدی محمودآبادی رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای و مرکز علمی کاربردی شهرستان بردسیر دانشجوی دوره دکترای مدیریت می باشد.


 
پیشگیری بهتر از درمان/لزوم برخورد ضربتی با مفسدان
پنجشنبه, 23 مرداد 1393 ساعت 06:13

altمنوچهر کارآموزیان مسئول بازرسی، کارشناس پاسخگویی به شکایات و ارزیابی عملکرد اداره کل آموزش فنی وحرفه ای استان کرمان گفت: برابر قانون تشدید مجازات مرتکبین ارتشاء و اختلاس و کلاهبرداری، مجازات های سنگینی شامل حبس، جزای نقدی، انفصال دائم از خدمات دولتی و شلاق برای متخلفین در نظر گرفته شده است.بازرس ویژه پیشگیری و مبارزه با رشوه فنی و حرفه ای استان با اشاره به فصل دوم آیین نامه پیشگیری و مبارزه با رشوه در دستگاههای اجرایی که به تکالیف و وظایف کارکنان در این خصوص می پردازد از همه کارکنان درخواست نمود تا موارد مشاهده شده را جهت پیگیری قانونی سریعا به این واحد انعکاس دهند.

وی یادآور شد: براساس بند(1)فرمان رهبر معظم انقلاب تسامح در مبارزه با فساد به نوعی همدستی با فاسدان و مفسدان است و با توجه به بند(6) این فرمان در مبارزه با فساد نباید هیچ گونه تبعیضی دیده شود...

ادامه مطلب...
 
بازدید امام جمعه و فرماندار رفسنجان از آموزش های فنی و حرفه ای
یکشنبه, 19 مرداد 1393 ساعت 10:16

altفرماندار رفسنجان در این بازدید گفت:امیدوارم  اموزش های مهارتی بیکاری را بشدت کاهش دهد، امام جمعه شهرستان نیز تصریح کرد:بادیدن جوا نان کارآموز احساس شادابی می کنم.فرماندار رفسنجان در بازدید از مرکز اموزش فنی و حرفه ای امام علی(ع) گفت:ما به نیروهای فعال و کار خوب نیاز داریم تا جوانان آموزش دیده وارد عرصه کار شوند و با ایجاد روحیه کار و تلاش و حضور فعال در اجتماع باعث توسعه شوند.

وی هدف از حضور در مرکز آموزش فنی و حرفه ای رفسنجان را آشنایی با مشکلات و بازدید از کارگاه های آموزشی و مشاهده روند اجرایی مهارت آموزی جوانان علاقمند عنوان کرد و گفت: با توجه به وسعت و آمار بیکاری در سطح شهرستان که نزدیک به ۱۳ هزار نفر می باشد، با برنامه ریزی صورت گرفته و همکاری دستگاه های اجرایی و نهاد های مردمی این مراکز ...

ادامه مطلب...
 
مطالب بیشتر...
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 9 از 51

تصویرروز

پیامبر اکرم(ص) فرمود: برای شهادت حسین علیه السلام، حرارت و گرمایی در دلهای مؤمنان است که هرگز سرد و خاموش نمی شود.

سخن مدیرکل

انسان مهارت آموخته،ثروت ومشکل گشای جامعه است.توسعه وترویج آموزش های فنی وحرفه ای ازمسجدومدرسه سازی هم بالاتراست.

پیوندهای قابل استفادهتقویم فارسی

 
دوشنبه
1393
آذر
3
 

نظرسنجی

خدمات الکترونیکی جهت تسریع درامورارباب رجوع لازم میباشد ؟
 

اوقات شرعی

 ماژول اوقات شرعی توسط ناپولی

مراجعین

ما 9 مهمان و 1 عضو آنلاین داریم
Free template 'Feel Free' by [ Anch ] Gorsk.net Studio. Please, don't remove this hidden copyleft! | Edited By PersianIT.ir