سایتهای مهم


http://www.tvto-itc.ir/uploads/lms_312_314.jpg
http://www.irantvto.ir/uploads/3_30575.jpg

فهرست

مشکلات آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای رسیدگی می شود
چهارشنبه, 17 مهر 1392 ساعت 07:17

جلسه هم اندیشی–آموزشی پرتال آموزشگاههای آزاد استان کرمان با تاکید بر رسیدگی به مشکلات این بخش برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، در این جلسه دکتر مهدی ابراهیمی نژاد با اشاره به اهمیت و ارزش آموزش های فنی و حرفه ای گفت: آموزشگاههای آزاد بعنوان بازوی توانمند بخش خصوصی در توسعه و ترویج اموزش های منجر به اشتغال نقش مهمی دارد.

وی با تاکید بر حمایت از آموزشگاههای آزاد، به لزوم حذف آموزشهای موازی اشاره کرد و گفت: بازرسی و نظارت بر آموزشگاههای استان در جهت ارتقای کیفیت و بهبود فرایند اموزش ادامه خواهد یافت.

مریم سلطانزاده رئیس اداره آموزشگاههای ازاد فنی و حرفه ای استان نیز در زمینه روند اجرایی پرتال...

ادامه مطلب...
 
معاون وزیرکار:کلید اصلی مسئله اشتغال آموزش های مهارتی است
چهارشنبه, 03 مهر 1392 ساعت 11:40

altمعاون وزیر کار در دیدار بسیجیان گردان های عاشورای منطقه محروم شهداد گفت: با آموزش های مهارتی، هر خانواده ایرانی می تواند یک تولیدگر باشد.

دکتر کوروش پرند معاون وزیر کار و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای در این دیدار گفت:مهمترین مسئله امروز دنیا وایران اشتغال است و تجارب موفق ما در نقاط مخالف کشور نشان می دهد با آموزش های مهارتی، هر خانواده ایرانی می تواند خود یک تولیدکننده باشد.

دکتر پرند اضافه کرد: با تاسیس تعاونی پشتیبان برای فروش محصولات تولیدی به فروش خواهد رفت تولید و پرورش قارچ، پرورش طیورتعمیر موبایل، جوشکاری تولید لباس یکبارمصرف برای بیمارستان ها در هر شاخه کشاورزی، صنعت وخدمات 

وی تصریح کرد: یکی از سیاستهای راهبردی سازمان کمک به توسعه این آموزشها در مناطق محروم و کمتر توسعه یافته است و بسیجیان می توانند نقش موثری در این عرصه داشته باشند.

 
سرپرست مرکز آموزش علمی- کاربردی مهارت جیرفت معرفی شد
چهارشنبه, 03 مهر 1392 ساعت 10:59

سعیده شریفی بعنوان سرپرست مرکز آموزش علمی-کاربردی مهارت جیرفت معرفی شد.

دکتر ابراهیمی نژاد مدیرکل اموزش فنی و حرفه ای استان کرمان با اعلام این خبر گفت: این مرکزعلمی کاربردی از مهرماه سال جاری با سه رشته کاردان فنی مکانیک خودرو، کاردان فنی جوشکاری و کاردان فنی برق-تاسیسات الکتریکی ساختمان آغاز بکار خواهد کرد.

وی افزود: تقاضای هفت رشته جدید نیز برای ترم بهمن به دانشگاه جامع علمی –کاربردی ارسال شده که ...

ادامه مطلب...
 
تجهیز و بهره برداری نمایندگی آموزش فنی و حرفه ای گلباف
شنبه, 06 مهر 1392 ساعت 09:58

altنمایندگی آموزش فنی و حرفه ای گلباف با حضور معاون وزیر کار، رئیس کمیسیون آموزش مجلس و مسئولان استانی طی مراسمی مورد تجهیز و بهره برداری قرار گرفت.محمد حسین حسنی مسئول نمایندگی آموزش فنی و حرفه ای گلباف در حاشیه این مراسم، از فعالیت 10 رشته مهارتی در این منطقه خبر داد و گفت:  رشته های لوله کشی گاز خانگی و تجاری، برق ساختمان درجه2، لوله کشی آب سرد وگرم برای برادران و پرورش گیاهان دارویی و قارچ دکمه ای برای خواهران و برادران...

ادامه مطلب...
 
تقدیر نایب رئیس کمیسیون اقتصادی از افتخارآفرین مسابقات جهانی مهارت آلمان
چهارشنبه, 03 مهر 1392 ساعت 11:03

altنایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با حضور در منزل امین ایرانمنش دارنده مدال افتخار المپیاد جهانی مهارت 2013 آلمان در رشته فناوری اتومبیل از وی تقدیر کرد.

در این دیدار دکتر محمدرضا پورابراهیمی نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به کار بزرگ تیم ملی المپیاد مهارت در مسابقات جهانی آلمان گفت: با توجه به امکانات کشورهای پیشرفته در مقابل ایران و تحریم ها این موفقیت بسیار ارزشمند است.

وی با تاکید بر هوش و ذکاوت و توانمندی جوانان ایرانی در عرصه های بین المللی تصریح کرد: باید سازمان آموزش فنی و حرفه ای تدابیری بیندیشد که از ظرفیت عظیم این جوانان نخبه استفاده بهینه صورت گیرد.

نماینده کرمان وراور در مجلس شورای اسلامی افزود: شما سدشکنی کردید...

ادامه مطلب...
 
انعقاد تفاهمنامه آموزشی مرکز فنی و حرفه ای رفسنجان و دانشگاه ولیعصر(عج)
چهارشنبه, 03 مهر 1392 ساعت 09:40

altرئیس مرکز فنی و حرفه ای شهرستان رفسنجان با اعلام این خبر گفت: براساس این تفاهمنامه آموزش مهارتی سه رشته پیشرفته با عنوان رباتیک، مکاترونیک و  پنوماتیک برای اولین بار برای دانشجویان این دانشگاه ارائه می شود.

علی اکبر عبدالکریمی گفت: طبق این تفاهمنامه  فضا و مربی توسط دانشگاه ولیعصر(عج) و تجهیزات مورد نیاز از طرف مرکز فنی و حرفه ای شهرستان رفسنجان....

ادامه مطلب...
 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 9 از 30

تصویرروز


سخن مدیرکل

انسان مهارت آموخته،ثروت ومشکل گشای جامعه است.توسعه وترویج آموزش های فنی وحرفه ای ازمسجدومدرسه سازی هم بالاتراست.

پیوندهای قابل استفاده
تقویم فارسی

 
پنجشنبه
1393
اردیبهشت
4
 

نظرسنجی

خدمات الکترونیکی جهت تسریع درامورارباب رجوع لازم میباشد ؟
 

اوقات شرعی

 ماژول اوقات شرعی توسط ناپولی

مراجعین

ما 9 مهمان آنلاین داریم
Free template 'Feel Free' by [ Anch ] Gorsk.net Studio. Please, don't remove this hidden copyleft! | Edited By PersianIT.ir