سایتهای مهم


http://www.tvto-itc.ir/uploads/lms_312_314.jpg
http://www.irantvto.ir/uploads/3_30575.jpg

فهرست

بازدید متولیان آموزشهای مهارتی شهرستان زرند از صنایع فولاد
شنبه, 10 مرداد 1394 ساعت 10:52

altمدیران آموزشگاههای آزاد و پرسنل و مربیان کارگاههای آموزشی مرکز فنی وحرفه ای به مناسبت فرا رسیدن هفته ملی مهارت و کارآفرینی از صنایع فولاد این شهرستان بازدید نمودند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، رئیس مرکز فنی و حرفه ای شهرستان هدف از این بازدید را آشنایی بهتر فعالان عرصه مهارت و کارآفرینی با خدمات در حال انجام و صنعتی شدن شهرستان عنوان نمود و با تقدیر از  بانیان رونق صنعتی در شهرستان زرند اظهار داشت وظیفه همه مسئولین آگاهی دادن مناسب به آحاد جامعه از وضعیت زمینه صنعتی شدن شهرستان...

ادامه مطلب...
 
اجرای دوره آموزشی-مهارتی گیربکس، برای اولین بار در جنوبشرق در سیرجان برگزارمی شود
شنبه, 10 مرداد 1394 ساعت 09:03

altمسئول مرکز آموزش فنی و حرفه ای سیرجان از اجرای دوره گیربکس های خودرو s5 -jacشرکت کرمان موتوردر این مرکز، برای اولین بار در جنوب شرق خبر داد.محسن نعمتی گفت: براساس قرارداد منعقده دو جانبه، این دوره مهارتی در کارگاه مکانیک مرکز سیرجان و بمدت 80 ساعت، توسط برگزیده مربیان شرکت کرمان موتور، مهندس رضی و مربی آموزش فنی و حرفه ای رضا دهیادگاری در حال برگزاری است

وی با اشاره به لزوم تعامل بیشتر صنایع با آموزش فنی و حرفه ای گفت: باید این دو ضلع مهم مثلث اشتغال کشور با همکاری تنگاتنگ و هم افزایی نقش مهم و موثر خود در ایجاد اشتغال پایدار و رشد و توسعه کشور را بخوبی ایفا کنند.

 
میثاق کارکنان آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان با شهدا
شنبه, 10 مرداد 1394 ساعت 07:04

altaltهمزمان با هفته ملی مهارت، کارآفرینی و آموزش های فنی و حرفه ای، کارکنان آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان با غبارروبی و گلباران گلزار شهدای کرمان، با شهدا تجیدد میثاق کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل اموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، در این مراسم معنوی که با حضور گسترده کارکنان آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان و همراه با قرائت زیارت پرفیض عاشورا برگزار شد، شرکت کنندگان در مراسم با نثار شاخه های گل و قرائت فاتحه با این اسوهه ای ایثار و فداکاری تجدید میثاق کردند.

 
امام جمعه جیرفت: آموزش های فنی و حرفه ای در اشتغال جوانان جویای کار مفید و موثر است
شنبه, 10 مرداد 1394 ساعت 10:43

altامام جمعه جیرفت، با تقدیر از تلاش های مجموعه آموزش فنی و حرفه ای، این آموزش ها را در اشتغال جوانان جویای کار مفید و موثر دانست.حجت الاسلام کرمی پور امام جمعه جیرفت در دیدار مسئول و کارکنان آموزش فنی و حرفه ای شهرستان جیرفت با وی به مناسبت هفته ملی مهارت، ضمن تقدیر از تلاش های مجموعه آموزش فنی و حرفه ای، این آموزش ها را در ایجاد اشتغال برای جوانان جویای کار مفید و موثر عنوان کرد.

حسن شمس الدینی سرپرست مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان جیرفت نیز اهمیت آموزشهای مهارتی را یادآور شد و با تشریح فعالیت های این مرکز در بخش های ثابت، سیار و شهری و روستایی گفت: متاسفانه هنوز جامعه آشنایی کاملی با این اموزش ها ندارد.

وی کمبود کارآموز را یکی از مشکلات عنوان کرد و از امام جمعه جیرفت خواست از تریبون نماز جمعه و سایر امکانات در جهت معرفی این اموزش ها به جامعه و بخصوص نسل جوان استفاده کند.

 
لازمه اقتصاد مقاومتی و تولید داشتن مهارت است
شنبه, 10 مرداد 1394 ساعت 07:49

altمسئول آموزش فنی و حرفه ای رفسنجان گفت: لازمه اقتصاد مقاومتی و تولید را داشتن مهارت است.به گزارش روابط عمومی اداره کل اموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، علی اکبر عبدالکریمی در گفتگو با رادیو رفسنجان بمناسبت هفته ملی مهارت و کارآفرینی با اشاره به اهمیت آموزش های فنی و حرفه ای در توسعه همه جانبه کشور گفت: مشکل بیکاری بدلیل عدم مهارت کارجویان است.

وی لازمه اقتصاد مقاومتی و تولید را داشتن مهارت دانست و ضمن پاسخ زنده به سوالات شنوندگان، به تشریح عملکرد و اهداف سازمان آموزش فنی و حرفه ای پرداخت.

مسئول آموزش فنی و حرفه ای رفسنجان از کلیه اقشار جامعه بخصوص جوانان و کارجویان خواست جهت شرکت در کلاسهای مهارتی، به مرکز فنی و حرفه ای مراجعه....

ادامه مطلب...
 
مرحله استانی مسابقات ملی مهارت در کرمان برگزار شد
شنبه, 10 مرداد 1394 ساعت 06:32

altمعاون فنی وآموزشی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان از اجرای مرحله استانی شانزدهمین دوره مسابقات ملی مهارت خبر داد.افشین شهرکی گفت: در این مسابقات که بصورت پروژه عملی طی روزهای هشتم و نهم مرداد در مراکز آموزش فنی و حرفه ای کرمان برگزار شد، 80 مهارت آموخته برگزیده با هم به رقابت پرداختند که نفرات برتر جهت المپیاد مرحله کشوری و نیز انتخابی مسابقات جهانی 2017 ابوظبی معرفی خواهند شد.

وی مسابقات ملی مهارت را فرصت مناسبی جهت معرفی آموزش های فنی و عملی به عموم جامعه و کشف استعدادهای مناسب در این عرصه بیان کرد و گفت: نخبگان استان کرمان همواره در ادوار مختلف این مسابقات درخشیده اند.شهرکی با اشاره به اعزام علیرضا حمامی زاده نخبه کرمانی، بعنوان عضو تیم ملی مهارت جمهوری اسلامی ایران در رشته الکترونیک به مسابقات جهانی 2015برزیل گفت: در مسابقات جهانی 2013 آلمان نیز امین ایرانمنش از استان کرمان، موفق شد برای نخستین بار مدال افتخار رشته فناوری خودرو را برای کشورمان به ارمغان آورد.

 

 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 9 از 91

تصویرروز

سخن مدیرکل

انسان مهارت آموخته،ثروت ومشکل گشای جامعه است.توسعه وترویج آموزش های فنی وحرفه ای ازمسجدومدرسه سازی هم بالاتراست.

پیوندهای قابل استفاده

تقویم فارسی

 
پنجشنبه
1394
شهریور
12
 

نظرسنجی

خدمات الکترونیکی جهت تسریع درامورارباب رجوع لازم میباشد ؟
 

اوقات شرعی

 ماژول اوقات شرعی توسط ناپولی

مراجعین

ما 27 مهمان آنلاین داریم
Free template 'Feel Free' by [ Anch ] Gorsk.net Studio. Please, don't remove this hidden copyleft! | Edited By PersianIT.ir