سایتهای مهم


http://www.tvto-itc.ir/uploads/lms_312_314.jpg
http://www.irantvto.ir/uploads/3_30575.jpg

فهرست

گالری تصاویر

No images
استخدام مربیان حق التدریس فنی و حرفه ای در حل مشکل اشتغال تاثیر زیادی دارد
سه شنبه, 27 آبان 1393 ساعت 06:49

altمدیرکل فنی و حرفه ای استان کرمان با اشاره به لزوم استخدام مربیان حق التدریس در فنی و حرفه ای گفت: کسب آموزش های مهارتی یکی از راه های موثر و تاثیر گذار در حل مشکل بیکاری در جامعه است.

وی آموزش های مهارتی را عاملی برای کاهش جرایم و آسیب های اجتماعی عنوان کرد و افزود: بیشتر آموزش های فنی و حرفه ای منجر به اشتغال می شود و این امر موجب تحکیم خانواده و کاهش جرایم و بزهکاری...

ادامه مطلب...
 
اعزام دو مربی نخبه مهارتی مکانیک از کرمان به کره جنوبی
شنبه, 24 آبان 1393 ساعت 09:36

altبمنظور تبادل تجربیات و اطلاعات و به روز رسانی دانش فنی مربیان نخبه آموزش فنی و حرفه ای، مربیان ارشد مکانیک کرمان به نمایندگی از ایران عازم کره جنوبی شدند.معاون فنی و آموزشی فنی و حرفه ای استان کرمان گفت: بمنظور تبادل تجربیات و اطلاعات و به روز رسانی دانش فنی مربیان نخبه آموزش فنی و حرفه ای، پس از بررسی سوابق مربیان اتومکانیک کشور، دو نفر از مربیان مجرب استان به نام های مهدی خرسندی و پژمان پیلتن به نمایندگی از ایران عازم کره جنوبی شدند.

افشی شهرکی گفت: این اردوی 21 روزه در کشور کره جنوبی که پیشرفت های بسیار خوبی در صنعت خودرو نموده است برگزار می شود و مربیان در این دوره با آخرین پیشرفت ها و دستاوردهای فنی بین المللی...

ادامه مطلب...
 
آموزش دانشجویان دانشگاه آزاد بافت در مرکز فنی و حرفه ای
شنبه, 17 آبان 1393 ساعت 09:44

altرئیس مرکز فنی و حرفه ای بافت گفت: طبق قرارداد آموزشی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان ودانشگاه آزاد اسلامی واحد بافت، دانشجویان آموزش های مهارتی را در مرکز فنی و حرفه ای فرا می گیرند.علیرضا سلاجقه گفت: دوره های برق خودرو و مکانیک خودرو به مدت 98 ساعت برای  دانشجویان معرفی شده از دانشگاه به تعداد 15 نفر محل مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان بافت در حال برگزاری است.

وی گفت: کلیه امکانات آموزشی از قبیل مربیان مجرب و ابزار و دستگاهها بر عهده مرکز فنی و حرفه ای...

ادامه مطلب...
 
مدیرکل بانوان استانداری کرمان: مراکز فنی و حرفه ای بازوان اشتغال پایدار در کشور هستند
سه شنبه, 27 آبان 1393 ساعت 06:12

altمدیرکل بانوان استانداری کرمان در بازدید از آموزش های مهارتی بانوان شهرستان بافت گفت: مراکز فنی و حرفه ای بازوان اشتغال پایدار در کشور هستند.فاطمه السادات حسینی رمز اشغال پایدار را توسعه مشاغل خانگی دانست و با تاکید بر لزوم توجه به آموزش های صنایع دستی گفت: آموزشهای مهارتی صنایع دستی فنی و حرفه ای بازوی اشتغال پایدار کشور است.

در این بازدید فتحعلی حمزه جواران فرماندار بافت نیز با تقدیر از نقش آموزش های مهارتی در ایجاد اشتغال، از تلاش و کوشش که در این مرکز در جهت توسعه آموزشهای فنی و حرفه ای و ایجاد اشتغال می شود تقدیر نمود.

در ادامه علیرضا سلاجقه رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای بافت...

ادامه مطلب...
 
اجرای بیش از دو میلیون نفر ساعت آموزش مهارتی در موسسات کارآموزی استان کرمان
دوشنبه, 19 آبان 1393 ساعت 10:10

altبیش از دو میلیون نفر ساعت آموزش مهارتی در موسسات کارآموزی استان کرمان طی شش ماهه نخست سال جاری اجرا شده است.

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان با اعلام این خبر گفت: طی شش ماهه نخست سال جاری دو میلیون و 397 هزار و 701 نفر ساعت آموزش مهارتی در قالب 12 هزار و 398نفر دوره در بیش از 600 آموزشگاه آزاد سراسر استان اجرا شده است..

ادامه مطلب...
 
مقاله رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای بردسیر برتر شناخته شد
پنجشنبه, 15 آبان 1393 ساعت 07:00

altمقاله رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای بردسیر در نخستین کنفرانس ملی آینده پژوهی، مدیریت و توسعه بعنوان مقاله برتر شناخته شد.

مقاله رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای بردسیر با عنوان چالش های گردشگری ورزشی و ارائه راهکارهای عملیاتی برای توسعه گردشگری ورزشی در ایران در نخستین کنفرانس ملی آینده پژوهی، مدیریت و توسعه بعنوان مقاله برتر شناخته شد...

ادامه مطلب...
 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 9 از 58

تصویرروز


سخن مدیرکل

انسان مهارت آموخته،ثروت ومشکل گشای جامعه است.توسعه وترویج آموزش های فنی وحرفه ای ازمسجدومدرسه سازی هم بالاتراست.

پیوندهای قابل استفادهتقویم فارسی

 
جمعه
1393
بهمن
10
 

نظرسنجی

خدمات الکترونیکی جهت تسریع درامورارباب رجوع لازم میباشد ؟
 

اوقات شرعی

 ماژول اوقات شرعی توسط ناپولی

مراجعین

ما 7 مهمان آنلاین داریم
Free template 'Feel Free' by [ Anch ] Gorsk.net Studio. Please, don't remove this hidden copyleft! | Edited By PersianIT.ir