سایتهای مهم


http://www.tvto-itc.ir/uploads/lms_312_314.jpg
http://www.irantvto.ir/uploads/3_30575.jpg

فهرست

سرپرست مرکز آموزش علمی- کاربردی مهارت جیرفت معرفی شد
چهارشنبه, 03 مهر 1392 ساعت 10:59

سعیده شریفی بعنوان سرپرست مرکز آموزش علمی-کاربردی مهارت جیرفت معرفی شد.

دکتر ابراهیمی نژاد مدیرکل اموزش فنی و حرفه ای استان کرمان با اعلام این خبر گفت: این مرکزعلمی کاربردی از مهرماه سال جاری با سه رشته کاردان فنی مکانیک خودرو، کاردان فنی جوشکاری و کاردان فنی برق-تاسیسات الکتریکی ساختمان آغاز بکار خواهد کرد.

وی افزود: تقاضای هفت رشته جدید نیز برای ترم بهمن به دانشگاه جامع علمی –کاربردی ارسال شده که ...

ادامه مطلب...
 
تجهیز و بهره برداری نمایندگی آموزش فنی و حرفه ای شهداد
چهارشنبه, 27 شهریور 1392 ساعت 03:24


altطی مراسمی با حضور مسئولان کشوری و استانی نمایندگی آموزش فنی و حرفه ای شهداد و گلباف مورد تجهیز و بهره برداری قرار گرفت.

هادی مومنی سرپرست نمایندگی آموزش فنی و حرفه ای بخش شهداد در حاشیه این مراسم گفت: این مرکز با 10 رشته قالی بافی، روبان دوزی، خیاطی، برق ساختمان، ICDL1,2، تاسیسات، مشبک، گیاهان دارویی، پته دوزی در حال فعالیت است که با حضور مسئولان کشوری و استانی تجهیز و بهره برداری شد.

وی با اشاره به  ارائه 50هزار نفر ساعت آموزش از ابتدای راه اندازی این مرکز تاکنون گفت: اعطای 380 گواهینامه مهارت...

ادامه مطلب...
 
کسب رتبه کشوری مسابقات قرآن توسط کارکنان آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان
شنبه, 23 شهریور 1392 ساعت 10:35

altمسئول ستاد اقامه نماز اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان از کسب رتبه برتر توسط کارکنان این اداره کل در مسابقات قرآن کارکنان سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور خبر داد.

منوچهر کاراموزیان گفت: خانم عفت مقدم از کوهبنان مقام دوم رشته حفظ جز یک خواهران و خانم اعظم جوشایی از بم مقام سوم رشته تفسیر سوره نور خواهران در مسابقات قرآن کارکنان سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در شیراز را کسب کردند.

کارآموزیان با اشاره به ارتقای سطح دومین دوره مسابقات قرآن کارکنان سازمان گفت: قرآن برنامه زندگی هر مسلمان است و همه ما بایستی در جهت دستورات این کتاب آسمانی و عمل به آن تلاش کنیم.

 
انعقاد تفاهمنامه آموزشی مرکز فنی و حرفه ای رفسنجان و دانشگاه ولیعصر(عج)
چهارشنبه, 03 مهر 1392 ساعت 09:40

altرئیس مرکز فنی و حرفه ای شهرستان رفسنجان با اعلام این خبر گفت: براساس این تفاهمنامه آموزش مهارتی سه رشته پیشرفته با عنوان رباتیک، مکاترونیک و  پنوماتیک برای اولین بار برای دانشجویان این دانشگاه ارائه می شود.

علی اکبر عبدالکریمی گفت: طبق این تفاهمنامه  فضا و مربی توسط دانشگاه ولیعصر(عج) و تجهیزات مورد نیاز از طرف مرکز فنی و حرفه ای شهرستان رفسنجان....

ادامه مطلب...
 
معاون وزیر کار و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور:الگوی آموزش-تولید-بازاریابی-فروش در سراسر کشور
شنبه, 23 شهریور 1392 ساعت 10:52

altalt

معاون وزیر کار و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در مراسم ارتقای آموزش های فنی و حرفه ای مناطق محروم شهداد و گلباف از اجرای طرح الگویی آموزش-تولید-بازاریابی-فروش در سراسر کشور خبر داد.

دکتر کوروش پرند در مراسم تجهیز و ارتقای آموزش های فنی و حرفه ای در مناطق محروم شهداد و گلباف با اشاره به تحریم های دشمنان علیه کشور ما گفت: در مسئله اشتغال مولفه های زیادی وجود دارند اما کلید اصلی اشتغال پایدار آموزش های فنی و حرفه ای و مهارتی است.

وی با تشریح الگوی آموزش-تولید-بازاریابی-فروش که در حال اجرا در 180 نقطه پایلوت در سراسر کشور است گفت: در این طرح الگویی تعاونی هایی از کاراموزان ...

ادامه مطلب...
 
آموزش 101 زن روستایی کوهبنان از ابتدای امسال
چهارشنبه, 13 شهریور 1392 ساعت 06:41

سرپرست مرکز آموزش فنی و حرفه­ای شهرستان کوهبنان گفت: این مرکز از ابتدای سال جاری تا کنون 101 نفر از زنان روستایی را در قالب 13495 نفر ساعت در بخش کشاورزی و خدمات آموزش داده است.

معین باقری با اشاره به نامگذاری امسال از طرف مقام عظمای ولایت با نام سال حماسه اقتصادی گفت: امیدواریم امسال شروع یک قدم بزرگ و سال مشارکت همه مردم در رشد وتوسعه اقتصادی جامعه با هدف رفاه و آسایش مردم عزیز باشد و نظر به اینکه زنان عضو جدا نشدنی از جامعه هستند و یکی از ابعاد مهم در حماسه اقتصادی بحث مدیریتی و فرهنگی است این ابعاد در حوزه زنان بسیار قابل توجه و اثر بخش می باشد.

مسئول آموزش های مهارتی کوهبنان نقش زنان در بحث هدفمندی یارانه ها و کمک به اقتصاد خانواده...

ادامه مطلب...
 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 9 از 29

تصویرروز


سخن مدیرکل

انسان مهارت آموخته،ثروت ومشکل گشای جامعه است.توسعه وترویج آموزش های فنی وحرفه ای ازمسجدومدرسه سازی هم بالاتراست.

پیوندهای قابل استفاده
تقویم فارسی

 
جمعه
1393
فروردین
29
 

نظرسنجی

خدمات الکترونیکی جهت تسریع درامورارباب رجوع لازم میباشد ؟
 

اوقات شرعی

 ماژول اوقات شرعی توسط ناپولی

مراجعین

ما 5 مهمان آنلاین داریم
Free template 'Feel Free' by [ Anch ] Gorsk.net Studio. Please, don't remove this hidden copyleft! | Edited By PersianIT.ir