سایتهای مهم


http://www.tvto-itc.ir/uploads/lms_312_314.jpg
http://www.irantvto.ir/uploads/3_30575.jpg

فهرست

گالری تصاویر

No images
۴۷۰۰ مربی حق التدریس فنی و حرفه ای در کشور تعیین وضعیت می شوند
سه شنبه, 07 بهمن 1393 ساعت 07:30

altرئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور از تغییر وضعیت چهار هزار و ۷۰۰ مربی حق التدریس فنی و حرفه ای به رسمی و پیمانی تا پایان سال ۹۴ خبر داد.دکتر کوروش پرند در نشست خبری با اصحاب رسانه در کرمان با بیان این مطلب گفت: این طرح در مجلس شورای اسلامی تصویب و بعد از تایید شورای نگهبان به دولت ابلاغ شده است که متاسفانه در دولت گذشته اجرایی نشده اما دی ماه امسال و در جلسه هیئت دولت تصویب و به زودی چهار هزار و ۷۰۰ مربی حق التدریس این سازمان تغییر وضعیت پیدا می کنند.

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به بیکاری ۱۰.۵ درصدی در کشور گفت: علاوه بر این تعداد ۴۰ میلیون نفر در کشور غیر فعال هستند که از این میان ۵.۳ درصد از آنها دارای تحصیلات عالیه هستند و هم اکنون زنان خانه دار و دانشجویان..

ادامه مطلب...
 
دیدار رئیس سازمان اموزش فنی و حرفه ای کشور با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان
یکشنبه, 05 بهمن 1393 ساعت 11:12

altرئیس سازمان اموزش فنی و حرفه ای کشور همراه با سرپرست کمیته امداد با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان دیدار کرد.

آیت الله سید یحیی جعفری نماینده ولی فقیه در استان کرمان و امام جمعه کرمان، در دیدار با دکتر کوروش پرند رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای و سرپرست کمیته امداد کشور با تاکید بر اهمیت حل مشکل بیکاری و رفع محرومیت از جامعه تصریح کرد: امروز جامعه نیازمند نیروهای متخصص در حوزه های مهارتی است.وی با اشاره به تحولات منطقه از سران کشورهای عربی انتقاد کرد و گفت: سکوت کشورهای اسلامی و گاهی همراهی رژیم های مرتجع عرب با رژیم صهیونیستی باعث تاسف است.

 
دکترپرند: توسعه کسب و کارهای کوچک و مشاغل خانگی راهکاری مهم در اجرای اقتصاد مقاومتی
یکشنبه, 05 بهمن 1393 ساعت 10:28

altرییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور بر توسعه کسب و کارهای کوچک و مشاغل خانگی به عنوان راهکاری مهم در اجرای اقتصاد مقاومتی تاکید کرد.به گزارش روابط عمومی اداره کل اموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، دکتر کوروش پرند، معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس این سازمان در جشن خودکفایی 5 هزار خانواده تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی در خانه شهر کرمان بر توسعه کسب و کارهای کوچک و مشاغل خانگی تاکید کرد.

وی افزود:بحث مهمی که در شرایط تحریم و اقتصاد مقاومتی به آن نیاز داریم، توسعه کسب و کارهای کوچک، متوسط و مشاغل خانگی است که در این مشاغل می توان با متوسط 30 میلیون تومان اشتغال ایجاد کرد و کمیته امداد در این جهت موفق عمل کرده است..

ادامه مطلب...
 
معاون سازمان فنی و حرفه ای کشور:مناطق محروم در اولویت استخدام مربیان حق التدریس قرار دارد
سه شنبه, 07 بهمن 1393 ساعت 07:27

altمعاون اداری و پشتیبانی سازمان فنی و حرفه‌ای کشور در نشست با اصحاب رسانه کرمان از اولویت مناطق محروم در استخدام مربیان حق التدریس این سازمان خبر داد.رهام کیایی گفت: از لحاظ استخدامی مناطق محروم در اولویت هستند و بعد از مناطق محروم به مناسبت سابقه و میزان تحصیلات در جداولی که در مصوبه هیئت دولت است اولویت‌بندی سایر افراد مشخص است و امیدواریم تاپایان سال 94 تمام مربیان حق‌التدریس واجد شرایط که در آزمون اعلام می‌شود موفق به کسب حداقل نمره شوند و مراحل گزینش آن‌ها انجام و به استخدام رسمی سازمان فنی و حرفه‌ای در ‌‌آیند.

وی گفت: یکی از الزامات برای استخدام مربیان حق‌التدریسی سازمان فنی و حرفه‌ای پیش‌بینی بودجه برای سال 94 بود که برای چهار هزار و 876 نفر در نظر گرفته شده است...

ادامه مطلب...
 
دکترزاهدی: غفلت از آموزش های مهارتی به کشور ضربه زده است
یکشنبه, 05 بهمن 1393 ساعت 10:36

http://images.khabaronline.ir/Images/news/Larg_Pic/3-4-1391%5CIMAGE634761378740149327.jpgرئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: غفلت از آموزش های مهارتی به کشور ضربه زده است و در صورت ادامه این روند با خیل عظیم بیکاران دانشگاهی مواجهیم.دکتر محمدمهدی زاهدی در جشن خودکفایی و کاریابی 5 هزار خانواده تحت حمایت کمیته امداد استان كرمان با اشاره به اهمیت آموزش های مهارتی گفت: نگاه به آموزش های فنی و حرفه ای نگاه درستی است و کمیسیون آموزش و تحقيقات مجلس شوراي اسلامي با سازمان آموزش فنی و حرفه ای كشور و کمیته امداد امام خميني همکاری تنگاتنگی دارد.

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس که با وجود شکستگی پا در این مراسم حضور یافته بود، با تاکید بر لزوم حرکت 30 تا 50 درصدی آموزش عالی و آموزش و پرورش بسمت اموزش های مهارتی منجر به اشتغال، از اختصاص رقم خوب بودجه ای برای اشتغالزایی و آموزش خبر داد.وی از نقش ارزنده آموزش های مهارتی و تلاش های کمیته امداد در جهت خودکفایی افراد تقدیر کرد.

دکتر محمدرضا پورابراهیمی نماینده دیگر کرمان و راور در مجلس هم در این جلسه تصریح کرد: تاکنون 30 میلیارد تومان برای ایجاد اشتغال واقعی جذب و برای سه هزار و 250 نفر اشتغال ایجاد شده است.

 
بازدید معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی وسرپرست کمیته امداد(ره) از آموزشهای فنی وحرفه ای کرمان
یکشنبه, 05 بهمن 1393 ساعت 09:47

altمعاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سرپرست کمیته امداد از آموزش های فنی و حرفه ای کرمان با حضور در مجتمع مراکز آموزش فنی و حرفه ای کرمان از روند اموزش های مهارتی بازدید کردند.در این بازدید دو ساعته دکتر کوروش پرند، رئیس سازمان اموزش فنی و حرفه ای کشور با اشاره به نقش آموزش های مهارتی در ایجاد اشتغال پایدار در کشور گفت: اموزش های فنی و حرفه ای با تمام توان و با رویکردهای جدید در خدمت مهارت جویان کشور و بخصوص مددجویان کمیته امداد است.

دکتر انواری سرپرست کمیته امداد امام خمینی(ره) نیز با اشاره به همکاری های متقابل و بسیار نزدیک کمیته امداد و آموزش فنی و حرفه ای از نقش آموزش های مهارتی در خودکفایی مددجویان تقدیر کرد...

ادامه مطلب...
 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 9 از 66

تصویرروز

سال نومبارک

سخن مدیرکل

انسان مهارت آموخته،ثروت ومشکل گشای جامعه است.توسعه وترویج آموزش های فنی وحرفه ای ازمسجدومدرسه سازی هم بالاتراست.

پیوندهای قابل استفادهتقویم فارسی

 
یکشنبه
1394
فروردین
30
 

نظرسنجی

خدمات الکترونیکی جهت تسریع درامورارباب رجوع لازم میباشد ؟
 

اوقات شرعی

 ماژول اوقات شرعی توسط ناپولی

مراجعین

ما 9 مهمان آنلاین داریم
Free template 'Feel Free' by [ Anch ] Gorsk.net Studio. Please, don't remove this hidden copyleft! | Edited By PersianIT.ir