سایتهای مهم


http://www.tvto-itc.ir/uploads/lms_312_314.jpg
http://www.irantvto.ir/uploads/3_30575.jpg

فهرست

گالری تصاویر

jeld.jpg
جلسه شورای اداری آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان با تاکید بر اجرای طرح کاج برگزار شد
سه شنبه, 20 تیر 1396 ساعت 09:31

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان در جلسه شورای اداری این اداره کل بر اجرای طرح کاج برای زمینه سازی اشتغال جوانان تاکید کرد.به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، در این جلسه محمدرضا جهانگیری گفت: مهمترین دغدغه مردم در همه خانواده ها اشتغال است و اگر کاری کنید یک نفر مشغول کار شود بسیار مهم است. وی گفت:برای طرح کارورزی در استان کرمان3240 نفر سهمیه در نظر گرفته شده و قرار شده با رایزنی های به 6000 نفر افزایش یابد. وی اشتغالزایی بدون نیاز به سرمایه گزاری جدید در پنجره خالی واحدهای پذیرنده را از مزایای مهم این طرح برشمرد.

وی صرفه جویی را امری بسیار مهم عنوان کرد و گفت: منابع کشور محدود است و باید مدیریتی بهینه در این زمینه انجام شود. تاکید بر  آموزش هدفمند و درآمدزایی عملیاتی، برگزاری نمایشگاه مسابقات ملی رباتیک با همکاری اموزشگاه روابط عمومی و پیگیری تشکیل شورای هماهنگی آموزش های فنی و حرفه ای به ریاست فرماندار از دیگر مباحث مطرح شده در این جلسه بود.

 
همکاری مشترک ادارات کل آموزش فنی وحرفه ای و تعاون کار و رفاه اجتماعی استان کرمان برای اجرای طرح کاج
دوشنبه, 19 تیر 1396 ساعت 07:54

جلسه همکاری مشترک ادارات کل آموزش فنی و حرفه ای و تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان برای اجرای طرح کارورزی اشتغال جوانان(کاج) برگزارشد.به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، در این جلسه مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان با اشاره به اهمیت مساله اشتغال در کشور و حتی در کل جهان گفت: باید با همکاری و همدلی، این طرح به سرانجام برسد.

اسماعیلی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان نیز طرح کاج را از مهمترین برنامه های دولت برای اشتغال عنوان کرد و گفت: 3240 نفر سهمیه استان کرمان در این طرح است که امیدوارم با رایزنی های انجام شده تا 6 هزار نفر افزایش یابد.در این جلسه بخش های مختلف این طرح به تفضیل مورد بررسی و نقد قرار گرفت.

 
رونمايي از طرح هاي نوين مهارت آموزي با هدف ايجاد اشتغال فراگير
شنبه, 17 تیر 1396 ساعت 06:35

از دستاوردها و طرح هاي نوين مهارت آموزي سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور با حضور وزير تعاون، كار و رفاه اجتماعي، مديرعامل همراه اول و مسؤولان اين سازمان در تاريخ 13/4/96رونمايي شد.

به گزارش روابط عمومي سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور، دكتر علي ربيعي در مراسم مذكور بيان داشت: نبود مهارت يكي از مشكلات اصلي بازار كار كشور مي باشد و در اين راستا مهارت هايي كه در فضاي مجازي منجر به ايجاد اشتغال شوند مورد تأكيد و حمايت ما مي باشند چرا كه در حوزه توليد محتوا ظرفيت ايجاد شغل بيشتري...

ادامه مطلب...
 
همکاری مشترک اداره کل آموزش فنی و حرفه ای و اصناف برای اجرای طرح کاج
دوشنبه, 19 تیر 1396 ساعت 10:18

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان در جلسه مشترک با هیات رئیسه اصناف با موضوع تبیین طرح کاج گفت: ارتقای مهارت جوانان جویای کار، افزایش قابلیت جذب و اشتغال دانش آموختگان از طریق انتقال مهارت، تجربه در محیط کار، فراهم کردن زمینه انتقال دانش از دانش آموخته به بنگاه اقتصادی،ایجاد انگیزه کارآفرینی و کسب و کار در دانش آموختگان و ارتقای اخلاق و صلاحیت حرفه‌ای دانش آموختگان از مهمترین اهداف این طرح است

محمدرضا جهانگیری لزوم بکار گماری 960 هزار نفر در کشور با طرح کاج را یادآور شد و گفت: سهم استان کرمان در این طرح 3240نفر است که با توجه به جمعیت سه میلیونی و محرومیت استان رقم بسیار کمی است.وی با تاکید بر پتانسیل بسیار خوب اصناف در استان افزود: پیش بینی می شود در استان 10-20 درصد افراد این طرح کارافرین شده و 50-60 درصد توسط کارفرما جذب شوند ضمن آنکه طبق پیش بینی ها 20 درصد و بقیه در سایر واحدها...

ادامه مطلب...
 
تقدیر فرماندار از خدمات مرکز آموزش فنی و حرفه ای جیرفت
شنبه, 17 تیر 1396 ساعت 07:38

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، احمد امینی روش فرماندار جیرفت طی لوح تقدیری از خدمات مرکز آموزش فنی و حرفه ای جیرفت تقدیر کرد.

در متن این لوح که با امضای مشترک فرماندار و رئیس آموزش و پرورش خطاب به حسن شمس الدینی رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان جیرفت نوشته شده، از خدمات این مرکز در برگزاری هفته مشاغل و نمایشگاه مربوط به این هفته قدردانی شده است.

 
کلاس پیشگیری از سرقت در اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان برگزار شد
شنبه, 17 تیر 1396 ساعت 06:30

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان، محمدی زاده کارشناس پلیس آگاهی استان در این کلاس آموزشی با بیان تاریخچه سرقت، فقر را عامل و محرک اصلی این مساله بیان کرد و بر رعایت اصول حفاظت فیزیکی تاکید کرد.

وی بیشترین سرقت را در زمینه منزل عنوان کرد و نصب دوربین مداربسته، تجهیز منزل به دزدگیر، درب های ضد سرقت، آیفون تصویری و قفل شب بند، عدم نگهداری اشیا قیمتی در منزل، نصب نرده های مستحکم و نیز اطمینان به یکی از همسایگان را از موارد مهم در این زمینه عنوان کرد.محمدی زاده تجهیز خودرو به دزدگیر، قفل پدال و قفل و زنجیر را از موارد مهم در زمینه ایمنی عنوان کرد و افزود: در صورت مواجهه با افراد زورگیر به هیچ عنوان مقاومت نکنید.

 
مطالب بیشتر...
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 9 از 236

تصویرروز


پیوندهای قابل استفادهتقویم فارسی

 
جمعه
1396
مرداد
27
 

نظرسنجی

کدام یک از موارد ذیل را در توسعه فرهنگ مهارت آموزی در جامعه موثر تر می دانید ؟
 

مراجعین

ما 11 مهمان آنلاین داریم
Free template 'Feel Free' by [ Anch ] Gorsk.net Studio. Please, don't remove this hidden copyleft! | Edited By PersianIT.ir