سایتهای مهم






http://www.tvto-itc.ir/uploads/lms_312_314.jpg
http://www.irantvto.ir/uploads/3_30575.jpg

فهرست

آموزش طرح تکاپو ویژه آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای استان کرمان
شنبه, 27 شهریور 1395 ساعت 07:00

altبه گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، جلسه آموزش طرح توسعه تکاپو به همت حوزه آموزش و موسسات کارآموزی آزاد اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان ویژه آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای توسط مجری این طرح آقای دکتر طباطبایی انجام شد. در ابتدا آقای مهندس جهانگیری به اهمیت این طرح اشاره نمود و گفت: این طرح کارشناسی شده و به دور از مسایل سیاسی است که توسط مجریان توانمند طراحی شده است و بسیار هدفمند می باشد و استان را در مسیر صحیح اشتغال قرار می دهد. وی همچنین گفت: آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای می توانند در مباحث آموزشی و تولید محتوی بسیار کمک کننده باشند و کمک شایانی به اقتصاد استان و کشور....

ادامه مطلب...
 
اولین دوره آموزش استاد شاگرد در رشته کیف دوزی در مرکز آموزش فنی و حرفه ای گلباف
شنبه, 27 شهریور 1395 ساعت 03:28

altبه گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان اولین دوره آموزش استاد شاگردی نوین در رشته کیف دوزی با همکاری بانک رسالت و شورای محترم اسلامی شهر در مرکز آموزش فنی و حرفه ای گلباف در حال اجرا می باشد.


به گفته آقای شهرامی رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان گلباف این طرح در راستای ایجاد بسترهای لازم برای اشتغال مولد و پایدار مطابق با فناوری های روز و همچنین استمرار و تثبیت مشاغل موجود و مورد نیاز جامعه به ویژه در مشاغل خانگی و سنتی با استفاده از ظرفیت بخش های غیردولتی در توسعه آموزش های مهارتی و در اجرای سیاست های کلی اشتغال ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و آیین نامه نظام آموزش مهارت و فناوری مصوب آبان ماه 1390 هیات وزیران و نیز ماده 21 قانون برنامه پنجم توسعه برای استفاده از ظرفیت های آموزشی محیط کار واقعی می باشد......

ادامه مطلب...
 
بازنگري محتواي استانداردهاي آموزشي صنعت ساختمان در سازمان
چهارشنبه, 24 شهریور 1395 ساعت 03:08

محتواي استانداردهاي آموزشي صنعت ساختمان توسط دفتر پژوهش، طرح و برنامه ریزی درسی با همکاری مركز تربيت مربي و پژوهش هاي فني و حرفه اي و كانون انجمن های صنفي كارگران ساختماني كشور بازنگري شد.به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، در راستاي اجراي آموزش هاي مهارتي براي كارگران ساختمان و درخواست كانون انجمن های صنفي كارگران ساختماني كشور مبني بر بازنگري استانداردهاي آموزشي صنعت ساختمان به منظور استفاده ذي نفعان ، دفتر پژوهش، طرح و برنامه ریزی درسی با همکاری مركز تربيت مربي و پژوهش هاي فني و حرفه اي و كانون انجمن های صنفي كارگران ساختماني كشور ، با برگزاری نشست های تخصصی ، مجموعه استانداردهاي آموزش شغلی كارگران عمومي صنعت ساختمان (درجه 3) را مورد بررسي قرار داد و آنها را از نظر محتوایي بازنگري کرد.بنا بر این گزارش، علاوه بر اختصاص كد بين المللي جدید ISCO2008 به آن ،مجموعه سئوالات جهت آزمون نیز توسط دفترسنجش مهارت و صلاحیت حرفه ای تهیه شد و از تاریخ17/6/95 آموزش و آزمون کارآموزان براساس استانداردهای جدید انجام می پذیرد.

 
بازدید مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای از مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان سیرجان
شنبه, 27 شهریور 1395 ساعت 03:54

altبه گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان به همراه جمعی از مسولین اداره کل از مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان سیرجان بازدید نمودند.

در حاشیه این بازدید نعمتی رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان سیرجان گفت: در حال حاضر بیش از 250 نفر در رشته‌های برق‌کشی ساختمان، جوشکاری، لوله‌کشی آب، کشاورزی، جوشکاری برق و جوشکاری ارگن مشغول آموزش فنی و حرفه‌ای در این شهرستان هستند.......

ادامه مطلب...
 
برگزاری نمایشگاه گذر مهارت در جشنواره هنرمندان کوهبنان
شنبه, 27 شهریور 1395 ساعت 03:16

altبه گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان در حاشیه اولین جشنواره هنرمندان بومی شهرستان کوهبنان یک نمایشگاه گذر مهارت از توانمندی مرکز خواهران کوهبنان برای آشنایی شهروندان کوهبنان از آموزشهای فنی و حرفه ای برپا گردید. این جشنواره به مدت دو روز در محل سالن ارشاد اسلامی برگزار میگردد.

باقری رییس مرکز کوهبنان با بیان اینکه نمایشگاههای گذر مهارت در حاشیه جشنواره ها یکی از برنامه های اصلی این مرکز می باشد افزود: این گونه حرکتها در معرفی توانمندی آموزش های فنی و حرفه ای می تواند نقش مهمی ایفا نماید و باعث جذب کارآموز در مراکز شود. وی همچنین خاطر نشان گشت فرماندار و امام جمعه و سایر مسئولین به همراه آحاد مردم شهرستان کوهبنان از این نمایشگاه بازدید کردند.

 
چهارمین مرحله آزمون های سنجش مهارت و آزمون های صنعت ساختمان و..استان کرمان درسال95
سه شنبه, 23 شهریور 1395 ساعت 19:47

Image result for ‫ازمون مهارت فنی حرفه ای استان کرمان‬‎توزیع کارت آزمون سنجش مهارت در حوزه هاي صنعت ساختمان و صنايع دستي، فرش و نان و غله و...استان کرمان از ساعت 8 صبح روز دوشنبه مورخ 22/6/1395 آغاز و تا ساعت 24 روز چهارشنبه مورخ 24/6/1395 ادامه می بابد.به گزارش روابط عمومي و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، مدیرکل اموزش فنی و حرفه ای استان با اعلام اين خبر گفت: چهارمين  آزمون سنجش مهارت در حوزه هاي صنعت ساختمان، صنايع دستي، فرش و نان و غله و... )استان همزمان با سراسر کشور در روز پنجشنبه مورخ 25/6/1395 برگزار مي شود.

محمدرضا جهانگیری درباره نحوه اجرای آزمون هاي سنجش مهارت گفت: آزمون هر حرفه شامل دو مرحله كتبي و عملي است كه متقاضيان بخش هاي صنعت ساختمان،تفاهمنامه ها( صنايع دستي، فرش و نان و غله و...) که قبلاً در موعد مقرر برای شرکت در آزمون های مذکور  ثبت نام کرده اند، باید از تاریخ 22/6/1395 تا تاریخ 24/6/1395 با مراجعه..

ادامه مطلب...
 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 9 از 188

تصویرروز

پیوندهای قابل استفاده







تقویم فارسی

 
سه شنبه
1395
آبان
4
 

نظرسنجی

به نظر شما آموزشهای فنی و حرفه ای به چه میزان در ایجاد اشتغال پایدار و تحقق اقتصاد مقاومتی موثر است ؟
 

مراجعین

ما 27 مهمان آنلاین داریم
Free template 'Feel Free' by [ Anch ] Gorsk.net Studio. Please, don't remove this hidden copyleft! | Edited By PersianIT.ir