سایتهای مهم


http://www.tvto-itc.ir/uploads/lms_312_314.jpg
http://www.irantvto.ir/uploads/3_30575.jpg

فهرست

بازدید رئیس دانشگاه علمی –کاربردی استان کرمان و اساتید مکانیک از اختراع مربی فنی و حرفه ای
شنبه, 18 اردیبهشت 1395 ساعت 04:42

altalt

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، دکتر معافی رئیس دانشگاه علمی کاربردی کرمان و مسئولین این دانشگاه، دکتر رهنما رئیس بخش مکانیک دانشگاه شهید باهنر کرمان و اساتید مکانیک دانشگاه بین المللی علوم پیشرفته ماهان از پروژه مکانیزم مکانیکی دیش انرژی خورشیدی و نمایشگاه تولیدات کارآموزان و پروژهای ساخته شده توسط دانشجویان رشته مهندسی فناوری مکانیک ماشین افزار مرکز آموزش علمی کاربردی فنی وحرفه ای کرمان بازدید و از ساخت این پروژه تقدیر کرد.

لازم به ذکر است مجید رنجبر مربی موفق و کارآفرین رشته مکانیک و مدال آور رشته تیمی ساخت و تولید، سازنده و مخترع این

دستگاه بوده است

 
ایجاد اولین مرکز مهارتی- دانشگاهی پیرایش جنوب شرق توسط کارآفرین برتر فنی و حرفه ای
جمعه, 17 اردیبهشت 1395 ساعت 13:08
altبه گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، جشن تقدیر از مهارت آموختگان و مدرسین مهارتی دانشگاه جامع علمی و کاربردی شایان برگزار شد. خانم امجدی مدیر دانشگاه ضمن خوشامدگویی به حاضرین مجموعه را یکی از مراکز انگشت شمار در ایران برشمرد که در جنوبشرق ایران تنها مرکز آموزش تخصصی در رشته های آرایش پیرایش و گریم است.
آقای معافی رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی نیز در جمع مدیران و مدرسین و دانشجویان گفت: در دانشگاههای جامع علمی و کاربردی قبلا محور آموزشی و بعد محور پژوهشی بود اما هم اکنون محور بر روی مهارت آفرینی و کارآفرینی است. وی تاسیس چنین مجموعه های آموزشی را در توسعه و اشتغال لازم دانست.......
ادامه مطلب...
 
بازدید مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان از آموزشگاه آترادر
سه شنبه, 14 اردیبهشت 1395 ساعت 06:41

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، در بازدید از آموزشگاه آزاد سنگ های قیمتی و صنایع دستی آترادر کرمان گفت: افراد کارآفرینی که در حوزه آموزش های مهارتی تلاش می کنند باید حمایت شوند. محمدرضا جهانگیری صنعت نوین سنگ های قیمتی را بسیار ارزشمند ودارای بازار کار بسیار مناسب آینده عنوان کرد و بر حمایت این اداره کل از آموزشگاه های آزاد بخش خصوصی تاکید کرد.

قاسمخانی مدیر آموزشگاه آزاد آترادر نیز با اشاره به اینکه دوره تشخیص و شناسایی ویژگی های سنگ های قیمتی برای اولین بار در کرمان در این آموزشگاه ارائه می شود گفت: با ایجاد رشته های صنایع دستی مانند چرم و..آنها را با سنگ تلفیق می کنیم. کیانی از اساتید زمین شناسی دانشگاه و مربی این آموزشگاه نیز بر لزوم ایجاد استاندارد و حرفه ای برای تشخیص سنگ های قیمتی و نیمه قیمتی تاکید کرد.

 
بازدید مدیر منابع انسانی جهان فولاد سیرجان از کارگاهای مجتمع فنی وحرفه ای
شنبه, 18 اردیبهشت 1395 ساعت 04:26

altبه گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان مسئولین فولاد ایرانیان آقای داریوش مظفری مدیر منابع انسانی و آقای مسعود میر محمدی مدیر حوزه مدیرعامل از کارگاهای مجتمع مراکز بازدید بعمل آموردند. این بازدید در راستای استفاده از توان و ظرفیتهای مجموعه آموزش فنی و حرفه ای صورت گرفت.

در پایان بازدید طی مذاکرات انجام شده قرار بر این شد پذیرش نیروی کار از کارآموزان فارغ التحصیل از مجموعه فنی وحرفه ای انجام گیرد. آقای میرمحمدی مسول آموزش در صتایع اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان تعامل مجموعه آموزش فنی و حرفه ای و صنایع را در اشتغال نیروی کار آموزش دیده بسیار موثر دانست و خواستار تداوم این روند شد.

 
ارتقای همکاری های فنی و حرفه ای کرمان و جهان فولاد سیرجان/معافیت مالیاتی صنایع همکار
چهارشنبه, 15 اردیبهشت 1395 ساعت 04:44

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، در جلسه ارتقای همکاری های دو جانبه، مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان با اشاره به معافیت مالیاتی صنایع همکار با آموزش های فنی و حرفه ای تصریح کرد: درب مراکز آموزشی به روی صنایع استان باز است واغلب شاغلین صنایع نیز از نیروهای آموزش دیده فنی و حرفه ای هستند.

محمدرضا جهانگیری افزود: توقع ما همکاری ویژه صنایع با فنی و حرفه ای در زمینه ارائه محتوای دوره های آموزشی، استانداردنویسی، نیازسنجی آموزشی، راه اندازی و توسعه مراکز جوار کارگاهی، استفاده از نخبگان المپیادی و مهارت اموختگان طرح 18 ماهه ایران و آلمان...

ادامه مطلب...
 
تقدیر فرماندار جیرفت از رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای این شهرستان
یکشنبه, 12 اردیبهشت 1395 ساعت 08:02

فرaltماندار شهرستان جیرفت طی لوح تقدیری از تلاش های مرکز آموزش فنی و حرفه ای جیرفت قدردانی کرد. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، احمد امینی روش در این لوح تقدیر خطاب به رئیس مرکز اموزش فنی و حرفه ای جیرفت، پاس احترام و اکرام ارباب رجوع، تقویت حضور و تمشیت اموربرای سعادت و پیشرفت برنامه های دولت تدبیرو امید و نیز از همکاری این مرکز در جهت برگزاری انتخابات نهمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دهمین دوره مجلس شورای اسلامی قدردانی نموده است.

حسن شمس الدینی رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای جیرفت ضمن تاکید بر آمادگی مجموعه در راستای خدمت رسانی به دولت و مردم گفت: آموزش های رایگان آموزش فنی و حرفه ای مخصوص جوانان این مرز و بوم می باشند و کمکی به دولت تدبیر و امید در جهت اشتغالزایی و بالا بردن توان اقتصاد مقاومتی است.

 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 9 از 159

تصویرروز

http://ramezan.com/wp-content/uploads/2015/06/amale-shabe-avale-ramezan-jezghel1.jpghttp://tarh.ir/files/cache/files-products-shoar95-30034-400-Tarh%5B2079f37e11a96c74a1e60f904977389b%5D.jpg

https://telegram.me/peykemaharat

پیوندهای قابل استفاده
تقویم فارسی

 
شنبه
1395
تیر
5
 

نظرسنجی

خدمات الکترونیکی جهت تسریع درامورارباب رجوع لازم میباشد ؟
 

اوقات شرعی

 ماژول اوقات شرعی توسط ناپولی

آخرین اخبار

مراجعین

ما 27 مهمان آنلاین داریم
Free template 'Feel Free' by [ Anch ] Gorsk.net Studio. Please, don't remove this hidden copyleft! | Edited By PersianIT.ir