سایتهای مهم


http://www.tvto-itc.ir/uploads/lms_312_314.jpg
http://www.irantvto.ir/uploads/3_30575.jpg

فهرست

مراسم رونمایی از سنگ جواهر 35 کیلویی آموزشگاه گوهر پارسی توسط استاندار در هفته دولت
شنبه, 06 شهریور 1395 ساعت 04:47

altبه گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان به مناسبت هفته بزرگداشت دولت با حضور استاندار، از سنگ جواهر 35 کیلویی آموزشگاه گوهر پارسی رونمایی شد. مهندس علیرضا رزم حسینی در این مراسم از تلاش ها در جهت توسعه و ترویج فرهنگ کار و مهارت در استان تقدیر کرد و ارتقای کیفی این آموزش ها را خواستار شد.

به گفته آقای درخشان مدیر آموزشگاه گوهر پارسی این سنگ یک نمونه نایاب در کشور می باشد. لازم به ذکر است این آموزشگاه دارای چهار دوره آموزشی در زمینه های تراش سنگ (دامله)-تراش سنگ کاروینگ (کلکسیونس و فانتزی) -تراش سنگ (فست) و همچنین دوره های بازاریابی فروش جواهرات می باشد.

 
مراسم غبار روبی گلزار شهدا توسط کارکنان آموزش فنی و حرفه ای در هفته دولت
شنبه, 06 شهریور 1395 ساعت 04:20

altalt به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای به مناسبت بزرگداشت هفته دولت مراسم غبار رویی گلزار شهدا توسط کارکنان کلیه دستگاههای زیر مجموعه وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی صورت گرفت. این مراسم جهت ادای احترام به شهدای والا قدر دفاع مقدس در هفته بزرگداشت دولت انجام گرفت.

 
آگهی فراخوان عمومی ارزیابی بهره بردار مرکز تربیت مربی کرج
دوشنبه, 01 شهریور 1395 ساعت 10:44

مرکز تربیت مربی وابسته به سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور دارای 16 دپارتمان تخصصی و آموزشی و به لحاظ برخورداری از امکانات وسیع و پیشرفته سخت افزاری و نرم افزاری به عنوان تنها مرکز تخصصی تامین و تربیت مربیان آموزش فنی و حرفه ای کشور می باشد و خدمات آموزش خود را به کشورهای دیگر ، دانشگاهها، موسسات آموزشی و پژوهشی و صنایع ارائه می­دهد. این مرکز در نظر دارد در راستای ارتقای سطح کیفی خدمات و تسهیلات مورد نیاز مراجعین ، بهره برداری امور پشتیبانی و رفاهی خود  که شامل مجموعه های خوابگاهی..

ادامه مطلب...
 
مراسم کوهپیمایی توسط کارکنان آموزش فنی و حرفه ای در هفته دولت
شنبه, 06 شهریور 1395 ساعت 04:31

altبه گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای به مناسبت بزرگداشت هفته دولت مراسم راهپیمایی توسط کارکنان کلیه دستگاههای زیر مجموعه وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی صورت گرفت. این مراسم در جهت سلامت کلیه کارکنان دستگاههای زیر مجموعه در هفته بزرگداشت دولت انجام گرفت. به گفته آقای غضنفری معاونت فنی و پشتیبانی این گونه فعالیت ها باعث تقویت یکپارچگی و همدلی در بین کارکنان زیر مجموعه می گردد.

 
پیام معاون وزیرو رییس سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور به مناسبت آغاز هفته دولت
سه شنبه, 02 شهریور 1395 ساعت 12:38

خانواده ارجمندسازمان آموزش فني و حرفه اي كشور/ باسلام و تحيت/خدمت در سازمان با رسالت تربيت و پرورش نيروي انساني ماهر و كارآمد، مرهون وجود كاركناني است كه اتكال به درگاه حق تعالي، عشق به توسعه و تعالي ميهن و تأمين آسايش خاطر هم وطنان، پشتوانه همت بلند و تلاش وافرشان است.

به يقين ثمره كوشش گرانقدر همكاران سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور، در شكوفايي سرمايه هاي انساني كشورمان به ويژه جوانان عزيزي به بار مي نشيند كه فراهم كردن كسب و كاري شايسته و رزق و روزي حلال، بزرگترين دغدغه شان مي باشد و تحقق اين مهم، خود توفيقي بزرگ در اداي دين مان نسبت به وطن و هم وطنان عزيزمان مي باشد.

به مناسبت بزرگداشت "هفته دولت و روز كارمند"، ضمن پاسداشت خدمات خالصانه دولت تدبير و اميد در مسير توسعه و بالندگي ايران اسلامي و گراميداشت خدمات ماندگار شهيدان معزز، آقايان رجايي و باهنر و تأسي از فضايل والاي اخلاقي ايشان، بدين وسيله از تلاش هاي بي دريغ خانواده ي ساعي سازمان آموزش فني وحرفه اي كشور؛ همكاران خدوم بخش خدمات، مربيان دلسوز و پرتلاش، كارشناسان پرتوان، كاركنان ساعي، مديران و مسؤولان متعهد و مخلص تقدير مي نمايم. برادر شما/محمد امين سازگارنژاد

 
پروژه مشترک طرح حمایت از کودکان با مشارکت UNHCR و NRC و اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان
یکشنبه, 31 مرداد 1395 ساعت 08:05

altبه گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان نشست مشترک UNHCR و NRC با ادارات امور اتباع و مهاجرین خارجی، آموزش فنی و حرفه ای و نهضت سواد آموزی در محل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای در خصوص طرح حمایت از کودکان برگزار گردید. این طرح در زمینه سوادآموزی، آموزش مهارتهای زندگی، آموزش فنی و حرفه ای، توانمند سازی اقتصادی وآموزش فرزند پروری می باشد.

پروپوزال این طرح از طرف سازمان حمایت از کودکان در ژنو نوشته شده و اجرای آن بر اساس فعالیتهای انجام شده و ظرفیت منطقه به استان کرمان داده شده است. این پروژه جامع در راستای کمکهای مالی مشروط به سمت حمایت از کودکان می باشد. در این طرح، ادغام و یکپارچه سازی کلیه آموزشها به سمت هدف مورد نظر صورت می گیرد. جامعه هدف این پروژهف منطقه دشت زحمتکشان در استان کرمان می باشد که پیش از این فعالیتهایی در این منطقه صورت گرفته است.در این نشست تمامی نمایندگان ادارات حاضر در جلسه متعهد گردیدند که تا زمان مورد درخواست سازمانهای بین المللی این طرح را به نحو احسن به اجرا بگذارند تا جامعه هدف که همان کودکان می باشند بتوانند به طور موثری از این خدمات آموزشی بهره ببرند. این پروژه با تمرکز بر روی جامعه پایلوت صورت می گیرد. آقای جهانگیری در ادامه.....

ادامه مطلب...
 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 9 از 181

تصویرروز

پیوندهای قابل استفاده

تقویم فارسی

 
یکشنبه
1395
مهر
4
 

نظرسنجی

به نظر شما آموزشهای فنی و حرفه ای به چه میزان در ایجاد اشتغال پایدار و تحقق اقتصاد مقاومتی موثر است ؟
 

مراجعین

ما 15 مهمان آنلاین داریم
Free template 'Feel Free' by [ Anch ] Gorsk.net Studio. Please, don't remove this hidden copyleft! | Edited By PersianIT.ir