سایتهای مهم


http://www.tvto-itc.ir/uploads/lms_312_314.jpg
http://www.irantvto.ir/uploads/3_30575.jpg

فهرست

گالری تصاویر

jeld.jpg
بررسي نقش مهارت آموزي در توسعه كارآفريني و اشتغال
سه شنبه, 26 دی 1396 ساعت 10:39

http://www.irantvto.ir/uploads/777_79156.jpgدر برنامه زنده مشاوره از شبكه آموزش سيما، نقش مهارت آموزي در توسعه كارآفريني و اشتغال با حضور معاون آموزش سازمان آموزش فني وحرفه اي كشور بررسي شد.به گزارش روابط عمومي سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور، علي موسوي، معاون آموزش اين سازمان در برنامه تلويزيوني مشاوره­ شبكه آموزش سيما  به تبيين خدمات، برنامه ها و فعاليت هاي سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور پرداخت.موسوي گفت: سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور با در اختيارداشتن نزديك به 700 مركز آموزش دولتي و بيش از 10 هزار آموزشگاه آزاد فني و حرفه اي در بيش از دو هزار و 700 شغل آموزش هاي مهارتي را به آحاد جامعه ارائه مي دهد.

وي با اشاره به تدوين 5 هزار استاندارد شغل و شايستگي در سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور گفت: رشته ها و حرفه هاي مهارتي اين سازمان نسبت به ساير نظام هاي آموزشي بسيار متنوع و وسيع است به طوري كه سالانه يک میلیون و چهار صد هزار نفر در دو بخش دولتي(55 درصد)  و خصوصي (45 درصد) آموزش هاي مهارتي...

ادامه مطلب...
 
حضور سازمان در چهارمین نمایشگاه بین المللی دوچرخه،موتورسیکلت،وسایل نقلیه برقی، هیبریدی
سه شنبه, 26 دی 1396 ساعت 05:31

http://www.irantvto.ir/uploads/66_79121.jpg سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور در چهارمین نمایشگاه بین المللی دوچرخه، موتور سیکلت، قطعات، لوازم یدکی، وسایل نقلیه برقی، هیبریدی و تجهیزات وابسته كه از بيست و ششم تا بيست و نهم دي ماه در محل مصلای تهران برگزار می شود، حضور خواهد داشت.به گزارش روابط عمومي سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور، اين سازمان در راستای به همکاری های آموزشی و تفاهم نامه های مشترک با بنگاه های اقتصادی، صنایع و اصناف کشور در این نمایشگاه شركت مي كند.

اين گزارش مي افزايد: ارائه خدمات آموزشی در دو قالب برگزاری کارگاه آموزشی آشنایی با عملکرد عیب­ یابی تخصصی سیستمهای انژکتوری موتورسیکلت و برگزاری نشست­های تخصصي با شرکت های حاضر در نمایشگاه ياد شده از جمله برنامه هاي اين سازمان...

ادامه مطلب...
 
40هزار سرباز وظیفه سراسر کشور در مسیر مهارت و اشتغال
شنبه, 23 دی 1396 ساعت 04:42

http://www.irantvto.ir/uploads/999_79069.jpgرييس سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور گفت: نخستين آزمون ستاد كل نيروهاي مسلح در راستاي اشتغال پذيري سربازان وظيفه برگزار شد.به گزارش روابط عمومي سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور، دكتر سليمان پاك سرشت معاون وزير و رييس اين سازمان در بازديد از اين آزمون گفت: اين آزمون كه در راستاي تفاهم نامه منعقده با ستاد كل نيروهاي مسلح براي 40 هزار متقاضي كه اعلام آمادگي كرده اند، در سراسر كشور برگزار شد.

معاون وزير تعاون، كار و رفاه اجتماعي تصريح كرد: اين آزمون در 936 حرفه مهارتي و در 280 حوزه آزموني در سراسر كشور امروز، جمعه بيست دوم دي ماه....

ادامه مطلب...
 
پیام تسلیت معاون وزیر و رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در پی حادثه نفتکش ایرانی
سه شنبه, 26 دی 1396 ساعت 06:53

http://www.irantvto.ir/uploads/77_79122.jpgحادثه دردناک آتش سوزی نفتکش ایرانی وشهادت 30 دریانورد هموطن، دل همه اقشار مردم را مملو از حس توامان اندوه و تحسین­ کرد.شهادت قهرمانانه جمعی از عزیزان دلیر کشورمان که در حادثه فاجعه بار آتش سوزی نفتکش سانچی جان خویش را در راه انجام وظایف میهنی از دست دادند، نقطه اوج ایثارگری و شهامت است. دریادلانی که جان ها و دل هایشان مملو از آتش فروزان عشق به ایران بود. بی تردید بزرگی و عظمت این زنان و مردان شریف که جان خود را در راه کشورشان به خطر می­اندازند همیشه در اذهان ملت بزرگ ایران باقی خواهد ماند. انسان های فداکاری که با نثار جان خود معنای واقعی ایثارگری را به منصه ظهور رساندند.این حادثه دردناک به رغم همه تلخ کامی ها، باعث شد بار دیگر حماسه ای عظیم در قالب از خودگذشتگی، وحدت و همدلی اقشار مختلف مردم، مسئولان ، نهادها و سازمان ها به نمایش درآید و در قله افتخارآمیز آن، دریانوردانی می درخشند که جان خویش را نثار وطن کردند.

به نیابت از خانواده بزرگ سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به خانواده­های داغدار ایشان تسلیت می­گویم و آرزوی صبر و اجر برای بازماندگان دارم و معتقدم نام و یاد پر آوازه این شهدای گرانقدر برای همیشه در تاریخ پُرافتخار ایران اسلامی خواهد درخشید.

 سلیمان پاک سرشت معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی ورییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور

 
زنان روستایی ارزوئیه آموزش فنی و حرفه ای را فرا می گیرند
یکشنبه, 24 دی 1396 ساعت 10:32

مسئول مرکز آموزش فنی و حرفه ای ارزوئیه از راه اندازی کلاس های آموزش صنایع دستی درروستای وکیل آباد این شهرستان خبر داد.سلاجقه گفت: این کارگاه های آموزشی در دو رشته پته دوزی و کیف دوزی با حضور 36 نفر از بانوان مهارت آموز روستایی آغاز شده است.

 
نظام آموزشي كشور بايد از مدرك گرايي به سمت مهارت گرايي حركت كند
پنجشنبه, 21 دی 1396 ساعت 07:44

http://www.irantvto.ir/uploads/89_79063.jpgمعاون توسعه امور علمي،فرهنگي و اجتماعي سازمان برنامه و بودجه كشور: نظام آموزشي كشور بايد از مدرك گرايي به سمت مهارت گرايي حركت كنددر راستاي توسعه تعاملات بين دستگاهي، معاون وزير و رييس سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور با معاون توسعه امور علمي، فرهنگي و اجتماعي سازمان برنامه و بودجه كشور ديدار كرد.به گزارش روابط عمومي سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور ، دكتر سعيد نمكي با بيان اين كه نظام آموزش رسمي كشور همسو با آموزش هاي منعطف و به روز دنيا و مورد نياز بازار كار كشور حركت نمي كند، تأكيد كرد: نظام آموزشي كشور بايد از مدرك گرايي به سمت مهارت گرايي حركت كند.

معاون توسعه امور علمي، فرهنگي و اجتماعي سازمان برنامه و بودجه كشور گفت: نوع نگاه به آموزش بايد براساس نياز بازار كار و ايجاد اشتغال مولد و پايدار تغيير كند و سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور در اين زمينه مي تواند نقش كليدي ايفا كند. وي در ادامه تأكيد كرد: هم افزايي و همراهي مراكز، صنايع و بنگاه هاي بزرگ اقتصادي در مسير آموزش و توانمندسازي منابع انساني ضروري و اثربخش است.

 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 1 از 266

تصویرروز


پیوندهای قابل استفادهتقویم فارسی

 
چهارشنبه
1396
دی
27
 

نظرسنجی

کدام یک از موارد ذیل را در توسعه فرهنگ مهارت آموزی در جامعه موثر تر می دانید ؟
 

مراجعین

ما 13 مهمان آنلاین داریم
Free template 'Feel Free' by [ Anch ] Gorsk.net Studio. Please, don't remove this hidden copyleft! | Edited By PersianIT.ir